دومین شکست زنان بسکتبال ایران در کاپ آسیا/ برد کوارتر چهارم جواب نداد

17/08/1400 08:22 ب.ظ

تیم ملی بسکتبال زنان ایران در دومین دیدار خود در کاپ آسیا شکست خورد

تیم ملی بسکتبال زنان ایران در دومین دیدار خود در کاپ آسیا شکست خورد. ملی‌پوشان ایران در کوارتر اول ۲۲ بر ۱۳ شکست خوردند، کوارتر دوم را هم با حساب ۲۱ بر ۱۷ واگذار کردند. سوریه که تیم برتر میدان بود کوارتر سوم را هم ۲۵ بر ۱۵ به نفع خود تمام کرد.

ایران در کوارتر چهارم امتیازات بیشتری گرفت و ۲۶ بر ۱۰ برنده این کوارتر شد اما در مجموع ۷۸ بر ۷۱ نتیجه را واگذار کرد.

زنان بسکتبالیست ایران روز گذشته (یکشنبه) در اولین دیدار خود مقابل لبنان با نتیجه نزدیک ۶۶ بر ۶۴ شکست خوردند. لبنان، ایران، سوریه (گروه اول)، قزاقستان، اندونزی و اردن(گروه دوم) تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها هستند که تنها قهرمان این دسته به دسته اول آسیا صعود می‌کند.

از گروه اول لبنان و سوریه سه‌شنبه، ۱۸ آبان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا تیم صدرنشین راهی نیمه نهایی شود. با توجه به اینکه تیم ایران دو شکست پیاپی داشته در جایگاه سوم این گروه قرار می‌گیرد و چهارشنبه، ۱۹ آبان به مصاف تیم دوم گروه ب می‌رود که برنده این دیدار راهی نیمه نهایی می‌شود و بازنده هم برای کسب جایگاه پنجم یا ششم به رقابت خواهد پرداخت. headtopics.com

با این حجابه دست و پا گیرشون انتظار بیشتری هم ازشون نداشتیم (لعنت_به_حجاب_اجباری)

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دیدگاه: نقض حقوق شهروندی زنان در قانون جوانی جمعیت گفت‌وگو با منصوره شجاعیدر دیدگاه بشنوید: نقض حقوق شهروندی زنان در قانون جوانی جمعیت گفت‌وگو با منصوره شجاعی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

از ۲۰ آبان، ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها با کارت واکسن؛ ابهام در حضور زنان

اقامه نماز شکر در شوشا در اولین سالگرد پیروزی نبرد قره‌باغ

حضور وزیر دفاع ترکیه در مراسم روز پیروزی در پایتخت آذربایجانوزیر دفاع ملی ترکیه با حضور در مراسم «روز پیروزی» در باکو اعلام کرد که برای برقراری صلح و ثبات در منطقه تلاش خواهیم کرد. - خبرگزاری آناتولی Təbrik edirik zəfər günün

شمخانی در نشست گفت‌وگوی امنیت منطقه‌ای در هند شرکت می‌کنددریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در سومین نشست گفتگوی امنیت منطقه ای که از روز چهارشنبه ۱۹ آبان در دهلی نو برگزار می شود؛ شرکت می کند.

کرونا در ایران: سایه ورود احتمالی به یک موج جدید کرونا در کشوربنا به اعلام روز یکشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در یک شبانه روز گذشته ۱۲۶ نفر بر اثر کرونا جان باختند و ۷۵۵۴ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند. سایه مثل حباب است که در تورم مشاهده شد پس نگرانی ندارد بخصوص که این روزها بیشتر هوا ابریست و سایه دیده نمیشود

به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال زنان ایران که برای اولین بار بعد از انقلاب در قهرمانی دسته دوم آسیا شرکت کرده است، امروز (دوشنبه) در دومین دیدار خود مقابل تیم سوریه به میدان رفت و با نتیجه ۷۸ بر ۷۱ شکست خورد.

ملی‌پوشان ایران در کوارتر اول ۲۲ بر ۱۳ شکست خوردند، کوارتر دوم را هم با حساب ۲۱ بر ۱۷ واگذار کردند. سوریه که تیم برتر میدان بود کوارتر سوم را هم ۲۵ بر ۱۵ به نفع خود تمام کرد. ایران در کوارتر چهارم امتیازات بیشتری گرفت و ۲۶ بر ۱۰ برنده این کوارتر شد اما در مجموع ۷۸ بر ۷۱ نتیجه را واگذار کرد.

زنان بسکتبالیست ایران روز گذشته (یکشنبه) در اولین دیدار خود مقابل لبنان با نتیجه نزدیک ۶۶ بر ۶۴ شکست خوردند.

لبنان، ایران، سوریه (گروه اول)، قزاقستان، اندونزی و اردن(گروه دوم) تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها هستند که تنها قهرمان این دسته به دسته اول آسیا صعود می‌کند.

از گروه اول لبنان و سوریه سه‌شنبه، ۱۸ آبان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا تیم صدرنشین راهی نیمه نهایی شود. با توجه به اینکه تیم ایران دو شکست پیاپی داشته در جایگاه سوم این گروه قرار می‌گیرد و چهارشنبه، ۱۹ آبان به مصاف تیم دوم گروه ب می‌رود که برنده این دیدار راهی نیمه نهایی می‌شود و بازنده هم برای کسب جایگاه پنجم یا ششم به رقابت خواهد پرداخت.

تینا عیسائیان، معصومه اسماعیل‌زاده، آناهیس خداوردیان، شیدا شجاعی، نگین رسولی‌پور، فرزانه فروتن‌فر، شادی عبدالوند، کیمیا یزدیان طهرانی، عسل پورحیدری، فائزه شهریاری، دلارام وکیلی و آیدا گل‌محمدی ملی‌پوشان ایران در این رقابت‌ها هستند.