دومین روز برگزاری نشست بین‌المللی ارتباطات راهبردی در ترکیه

21/09/1400 01:44:00 ب.ظ

دومین روز از اجلاس بین‌المللی ارتباطات استراتژیک در استانبول ترکیه در حال برگزاری است. - خبرگزاری آناتولی

دومین روز از اجلاس بین‌المللی ارتباطات استراتژیک در استانبول ترکیه در حال برگزاری است. - خبرگزاری آناتولی 12.12.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی اجلاس بین‌المللی ارتباطات استراتژیک (Stratcom Summit '21) که توسط سازمان ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه در استانبول برگزار می‌شود، وارد دومین روز خود شد.

در این نشست که کارشناسان ارتباطات استراتژیک از سراسر جهان گرد هم آمده‌اند، فرات یورداکول، معاون سردبیر اخبار تصویری خبرگزاری آناتولی در پنلی با عنوان"ارتباطات و عکاسی" بر تاثیر عکاسی بر دنیای ارتباطات و اطلاعات تاکید کرد.

وی با اشاره به اطلاعات نادرست بصری گفت: عکس‌ها و تصاویر یکی از مهم‌ترین منابع شواهد در ارتباطات محسوب شده و همگی سند هستند. در عصر ما هر محتوای بصری قبل از پذیرفته شدن در ذهن باید مورد سوال قرار گیرد. یوردکول با بیان اینکه در حال حاضر تصاویری مانند عکس، فیلم یا آثار چندرسانه‌ای از پرکاربردترین عناصر در ارتباطات دیجیتال هستند، افزود: تصاویر باید بسیار خوب ارزیابی شده، به خوبی تحلیل شوند و هر عنصر آن مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

گفتنی است اجلاس دو روزه ارتباطات استراتژیک (Stratcom Summit '21) با سازماندهی ریاست ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه در مرکز کنگره خلیج استانبول آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

برگزاری اولین نشست رایزنی‌های منطقه‌ای ساز و کار 3+3 در مسکو

بیانیه سازمان‌های مردم نهاد ترکستان شرقی در روز جهانی حقوق بشرسازمان‌های مردم نهاد ترکستان شرقی طی بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی حقوق بشر، بر تداوم مبارزه برای حقوق انسانی خود تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی

مذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimمذاکرات وین؛ پیشرفت در گفت‌وگوها در گرو چیست؟ پیشرفت در گفت‌وگوهای و توافق در وین در صورتی که آمریکا ذهنیت‌های پیشین را کنار بگذارد و به دنبال رسیدن به توافقی مبتنی بر برد-برد باشد در دسترس است JCPOA گزارش تسنیم: 👏👏👏🇮🇶🇱🇧🇸🇾🇦🇫🇨🇳🇹🇷🇵🇰🇮🇷👏👏👏 تیم مذاکره کننده باید با سرعت توافق رابه سرانجام برساند، در صورتیکه مذاکرات طولانی و فرسایشی شود ، همان بلایی که سر دولت قبل آمد ، تکرار خواهد شد. سردار سعید_قاسمی تنها بازی برد برد در جهان، همجنس بازی است.

سه زن در راس سه حزب سنتی، رقبای اصلی ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری فرانسهبا انتخاب والری پکرس به عنوان نامزد حزب جمهوریخواهان فرانسه، حالا نام سه زن برای رقابت با امانوئل ماکرون در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ قطعی شده است. با این حال همچنان بعید است که رئیس جمهوری آینده فرانسه یک زن باشد. شبان من عائلة الجعبري يعتدون على محل لبيع كرابيج الحلبي وسط الخليل משפחת געברי בחברון נגד משפחת עויוי שוברים להם חניות בחברון . הם כבר חודשיים מתקוטטים בגלל רצח הרופא באסל געברי . אז משפחת געברי פותחת במתקפה הלילה נגד עויווי

دو کشته و چهار زخمی در انفجارهای جداگانه در کابل | جهان | DW | 10.12.2021در اثر انفجار یک بمب در مینی‌بوسی در کابل دو غیرنظامی کشته و سه تن دیگر زخمی شدند. انفجار دیگری در این شهر یک زخمی برجا گذاشت.

ادامه رایزنی‌ها در وین در دو حوزه رفع تحریم‌ها و موضوعات هسته‌ایبا آغاز دوباره دور هفتم گفت‌وگوها در وین، امروز شرکت‌کنندگان در مذاکرات در جلسات و نشست‌هایی در فرمت‌ها و سطوح مختلف در دو حوزه رفع تحریم‌ها و موضوعات هسته‌ای به بحث و بررسی در مورد متون پرداختند. باز یک تکه استخوان بدون گوشت جلو تان خواهند انداخت تا به سدعلی چلاق ببرید تا خفه خون بگیرد. ایا این عملیات ناجوانمردانه و بزدلانه با هماهنگی و چراغ سبز وزیر جنایتکار رژیم ادم کش صورت گرفته؟ گوهر_عشقی