دومین تجربه جهانی وزنه‌برداری زنان ایران با یک تیم متفاوت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

تیم وزنه‌برداری دختران ایران قرار است برای دومین مرتبه در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان شرکت کند و انتظار عملکرد متفاوتی نسبت به اولین دوره حضورشان وجود دارد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان جهان ۱۳ روز دیگر در تاشکند ازبکستان آغاز می‌شود. تیم وزنه‌برداری زنان ایران برای دومین مرتبه حضور در این مسابقات را تجربه می‌کند. اولین حضور تاریخی تیم وزنه برداری زنان ایران در قهرمانی بزرگسالان جهان ۲۰۱۹ رقم خورد که شاید نتایج آنچنان چشم گیر نبود اما از لحاظ رسانه ای بسیار خبرساز بود.

الهام حسینی یکی از باتجربه ترین وزنه برداران تیم است که ششمین مسابقه بین المللی خود را تجربه می کند و برای دومین مرتبه نیز در قهرمانی جهان روی تخته خواهد رفت. شرایط حسینی از اولین حضور در مسابقه بین المللی که قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ بود تاکنون خیلی متفاوت شده است و حتی در قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ نیز تنها یک گام تا کسب مدال یک ضرب فاصله داشت.

الناز باجلانی هم در وزنه زدن در مسابقات بین المللی با تجربه است و قهرمانی بزرگسالان جهان پنجمین مسابقه بین المللی او محسوب می‌شود. او هر چند دو مرتبه در قهرمانی بزرگسالان آسیا وزنه زده اما برای اولین بار روی تخته بزرگسالان جهان می رود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین جلسه دفاعیات حمید نوری در دادگاه جرایم جنگی سوئدچهل‌وچهارمین جلسه دادگاه دفاعیات حمید نوری، دادیار پیشین زندان گوهردشت کرج و از متهمان اعدام‌های دسته‌جمعی زندانیان سیاسی در ایران، امروز پنج‌شنبه 25
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حمید نوری در دومین جلسه دفاع: می‌ترسم به دلیل بردن نام مجاهدین خلق یا زندان گوهردشت به ایران برگردمچهل‌وچهارمین جلسه رسیدگی به پرونده حمید نوری به اتهام مشارکت در کشتار زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ در استکهلم سوئد برگزار شد. حمید نوری (عباسی)، با متهم کردن دادگستری سوئد به نقض حق وی به دادرسی عادلانه، گفت نگران است به‌خاطر بردن نام‌های «سازمان مجاهدین خلق» و «زندان گوهردشت» در ایران محکوم شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط لیر ترکیه و گرانی سوخت؛ دومین شب تظاهرات در استانبول با بازداشت ده‌ها معترض متشنج شدمعترضان که اکثر آن‌ها از اعضای گروه‌های چپ بودند، عصر روز گذشته در حال شکل دادن تجمع در محله کادیکوی استانبول در بخش آسیایی شهر بودند که پلیس مداخله کرد. تظاهرکنندگان با سر دادن شعارهایی خواستار استعفای دولت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور شدند. ...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری یمن: مردم یمن هرگز «تجربه ایران» را نخواهند پذیرفتعبدربه منصور هادی، رئیس‌ جمهوری یمن تاکید کرد که «ملت یمن به هر قیمت ممکن حاضر به قبول تجربه ایران نیست و با اتکا به اراده مردمی برای داشتن میهنی برخوردار مردک ملعون فراری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان؛ «این وضعیت نباید ادامه پیدا کند»۲۵ نوامبر از سال ۱۹۹۹ از سوی سازمان ملل متحد «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» نامگذاری شده است. حدود ۴ دهه پیش از آن و در همین روز، سه خواهر عضو شبکه مخفی انقلابی دومینیکن در زندان و پس از شکنجه به قتل رسیدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گرامی‌داشت «روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان» در مریوان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »