دومین لاشه نهنگ در آب‌های ساحلی کیش- عکس استانها تسنیم - Tasnim

11/09/1399 09:01:00 ب.ظ

دومین لاشه نهنگ در آب‌های ساحلی کیش برای دومین بار در هفته‌های اخیر لاشه یک نهنگ دیگر در آب‌های ساحلی کیش دیده شد هنوز اطلاعاتی در خصوص علت مرگ نهنگ در دست نیست اما پس از انجام بررسی‌های اولیه و نمونه برداری، گونه و علت احتمالی مرگ مشخص خواهد شد

امروز سه شنبه 11 آذر برای دومین بار در هفته‌های اخیر لاشه یک نهنگ دیگر در آب‌های ساحلی کیش دیده شد. هنوز اطلاعاتی در خصوص علت مرگ نهنگ در دست نیست اما پس از انجام بررسی‌های اولیه و نمونه برداری، گونه و علت احتمالی مرگ مشخص خواهد شد. 22 / 1 دومین لاشه نهنگ در آب‌های ساحلی کیش ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶ سید حسین تهوری امروز سه شنبه ۱۱ آذر برای دومین بار در هفته‌های اخیر لاشه یک نهنگ دیگر در آب‌های ساحلی کیش دیده شد.

هنوز اطلاعاتی در خصوص علت مرگ نهنگ در دست نیست اما پس از انجام بررسی‌های اولیه و نمونه برداری، گونه و علت احتمالی مرگ مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

کار صهیونیست هاست به دنبال نیسان آبی در صحنه جنایت باشید همیشه پای یک نیسان آبی در کار است (هر چند نیسان آبی صحنه ترور فخری زاده، هنوز رمزگشایی نشده و کارشناسان خبره اطلاعاتی در حال کارند تا هرطور شده بقایای سلاحهای خودکار اسرائیلی را از لاشه در هم تنیده ی نیسان آبی جداسازی کنند) اون توده ک باد کرده کجاش هست و چرا اینجوری شده؟

لاشه نهنگ در ساحل اسرائیل؛ منشاء آلودگی ناشی از قطران معلوم نیستتمام نوار ساحلی اسرائیل در دو روز سه شنبه و چهارشنبه گذشته طوفانی و شاهد امواج بلندی بود که آلودگی ناشی از «قطران یا تار» از «رأس الناقورة» در جنوب لبنان تا «اشکلون» در شمال باریکه غزه را سبب شد

کرونا در ایران؛ فوت دومین پرستار باردار در کمتر از ده روز

بیش از 500 هزار نفر در دومین روز واکسیناسیون کرونا در ترکیه واکسینه شدندبیش از 500 هزار نفر در دومین روز واکسیناسیون کرونا در ترکیه واکسینه شدند

جودو؛ ترکیه نخستین طلا در گرند اسلم آنتالیا را در دومین روز دشت کردجودوکار ترک در مبارزه نهایی وزن منهای ۸۱ کیلوگرم قدرت و مهارت خود را به خوبی به نمایش گذاشت و از سد کریستین پارلاتی، دارنده مدال طلای گرند اسلم تاشکند از ایتالیا گذشت.

دومین حمله راکتی به پایتخت افغانستان در کمتر از یک ماه - BBC News فارسیچهل روز پس از حمله ‌مرگ‌بار به دانشگاه کابل، وزارت تحصیلات عالی می‌گوید که طرحی را عملی کرده‌اند تا امنیت این دانشگاه به صورت جامع تامین شود.