واکسن, ژاپن, ژاپن, واکسن

واکسن, ژاپن

دومین محموله‌ واکسن کرونای اهدایی ژاپن وارد ایران شد

دومین محموله‌ #واکسن کرونای اهدایی #ژاپن وارد #ایران شد

30/07/2021 05:28:00 ب.ظ

دومین محموله‌ واکسن کرونای اهدایی ژاپن وارد ایران شد

بیش از یک میلیون واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه وارد ایران شد. - خبرگزاری آناتولی

30.07.2021استانبول/خبرگزاری آناتولیبیش از 1 میلیون دوز واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه (30 ژوئیه) وارد ایران شد.بر اساس اعلام کانال تلگرامی وزارت بهداشت ایران، این محموله دومین محموله واکسن اهدایی ژاپن به ایران بوده و از طریق فرودگاه امام خمینی تهران تحویل نمایندگان وزارت بهداشت شده است.

آیت الله رئیسی فرارسیدن روز ملی جمهوری ارمنستان را تبریک گفت حزب جاستین ترودو برنده انتخابات پارلمانی کانادا شد | DW | 21.09.2021 کشته شدن چهار کولبر کرد در هفته گذشته در مرزهای ایران | DW | 21.09.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد هنر

هنر | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

نتایج ایران در روز ششم المپیک؛ ورزشکار محبوب جمهوری اسلامی وارد می‌شودهمه بد هستن. فقط تو خوبی! برای هر کی یه برچسب جور کنید، باشه؟

افغان‌هایی که غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند: سربازان ایرانی ما را با کتک در مرز رها کردندبرخی از افغان‌هایی که غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند ادعا می‌کنند که پس از ضرب و شتم توسط سربازان ایرانی در مرز رها شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

نخستین گروه از مترجمان افغان و خانواده‌هایشان شامل ۲۲۱ نفر وارد آمریکا شدندطبق گفته دولت ایالات متحده آمریکا حدود ۲ هزار و ۵۰۰ مترجم افغان که در خدمت ارتش آمریکا بوده‌اند و با خروج آمریکا از افغانستان در معرض خطر اقدامات تلافی‌جویانه گروه طالبان دارند به همراه خانواده‌هایشان طی هفته‌های آینده به ایالات متحده منتقل خواهند شد.

ایران 'از هفته آینده' تولید واکسن کرونای کوبا را آغاز می‌کند | DW | 29.07.2021به گزارش رسانه‌های کوبایی واکسن کرونای 'سوبرانا۲' محصول این کشور بزودی در ایران با همکاری انستیتو پاستور با نام جدید 'پاستوکووک' تولید خواهد شد. بخشی از روند کارآزمایی این واکسن در ایران انجام شده است. عاره 😂😂😂👌 کل اگر طبیب بودی، سر خود درمان نمودی. این کوبایی ها اگر میتونن برای مردم خودشون دوا درست کنن حالا میخوان برای ما ایرانیان واکسن درست کنن؟ کوبا داره توی فقر و بدبختی دست و پا میزنه. میگن، کور کور رو میجوره، آب گودال رو. حالا این وهم زده های ایدیلوگی میخواهند به هم یاری برسانند.

شکست والیبال ایران از ایتالیا/ همه چیز به بازی با ژاپن کشیده شدتیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ایتالیا رفت که با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا صعود ایران از این گروه به بازی با ژاپن بستگی داشته باشد.

جایگاه یازدهم نازنین ملایی در بازی های المپیک توکیوجایگاه یازدهم ملایی در المپیک توکیو فینال B رقابتهای قایقرانی رویینگ المپیک توکیو برگزار شد و نازنین ملایی در این پنجم مرحله شد و در مجموع در رده یازدهم قرار گرفت نازنین ملایی با زمان ۷ دقیقه و ۴۲ ثانیه در بازی های المپیک توکیو یازدهم شد درود به غیرت و ایستادگی این دختر برومند ایران