دومین محموله‌ واکسن کرونای اهدایی ژاپن وارد ایران شد

30/07/2021 05:28:00 ب.ظ

دومین محموله‌ #واکسن کرونای اهدایی #ژاپن وارد #ایران شد

واکسن, ژاپن

دومین محموله‌ واکسن کرونای اهدایی ژاپن وارد ایران شد

بیش از یک میلیون واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه وارد ایران شد. - خبرگزاری آناتولی

30.07.2021استانبول/خبرگزاری آناتولیبیش از 1 میلیون دوز واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه (30 ژوئیه) وارد ایران شد.بر اساس اعلام کانال تلگرامی وزارت بهداشت ایران، این محموله دومین محموله واکسن اهدایی ژاپن به ایران بوده و از طریق فرودگاه امام خمینی تهران تحویل نمایندگان وزارت بهداشت شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

نتایج ایران در روز ششم المپیک؛ ورزشکار محبوب جمهوری اسلامی وارد می‌شودهمه بد هستن. فقط تو خوبی! برای هر کی یه برچسب جور کنید، باشه؟

افغان‌هایی که غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند: سربازان ایرانی ما را با کتک در مرز رها کردندبرخی از افغان‌هایی که غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند ادعا می‌کنند که پس از ضرب و شتم توسط سربازان ایرانی در مرز رها شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

نخستین گروه از مترجمان افغان و خانواده‌هایشان شامل ۲۲۱ نفر وارد آمریکا شدندطبق گفته دولت ایالات متحده آمریکا حدود ۲ هزار و ۵۰۰ مترجم افغان که در خدمت ارتش آمریکا بوده‌اند و با خروج آمریکا از افغانستان در معرض خطر اقدامات تلافی‌جویانه گروه طالبان دارند به همراه خانواده‌هایشان طی هفته‌های آینده به ایالات متحده منتقل خواهند شد.

ایران 'از هفته آینده' تولید واکسن کرونای کوبا را آغاز می‌کند | DW | 29.07.2021به گزارش رسانه‌های کوبایی واکسن کرونای 'سوبرانا۲' محصول این کشور بزودی در ایران با همکاری انستیتو پاستور با نام جدید 'پاستوکووک' تولید خواهد شد. بخشی از روند کارآزمایی این واکسن در ایران انجام شده است. عاره 😂😂😂👌 کل اگر طبیب بودی، سر خود درمان نمودی. این کوبایی ها اگر میتونن برای مردم خودشون دوا درست کنن حالا میخوان برای ما ایرانیان واکسن درست کنن؟ کوبا داره توی فقر و بدبختی دست و پا میزنه. میگن، کور کور رو میجوره، آب گودال رو. حالا این وهم زده های ایدیلوگی میخواهند به هم یاری برسانند.

شکست والیبال ایران از ایتالیا/ همه چیز به بازی با ژاپن کشیده شدتیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ایتالیا رفت که با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا صعود ایران از این گروه به بازی با ژاپن بستگی داشته باشد.

جایگاه یازدهم نازنین ملایی در بازی های المپیک توکیوجایگاه یازدهم ملایی در المپیک توکیو فینال B رقابتهای قایقرانی رویینگ المپیک توکیو برگزار شد و نازنین ملایی در این پنجم مرحله شد و در مجموع در رده یازدهم قرار گرفت نازنین ملایی با زمان ۷ دقیقه و ۴۲ ثانیه در بازی های المپیک توکیو یازدهم شد درود به غیرت و ایستادگی این دختر برومند ایران

بیش از یک میلیون واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه وارد ایران شد.روز ششم رقابت‌های المپیک توکیو امروز برگزار شد.برخی از افغان‌هایی که غیرقانونی وارد ترکیه شده‌اند ادعا می‌کنند که پس از ضرب و شتم توسط سربازان ایرانی در مرز رها شده‌اند.با این حال تعداد افغان‌هایی که همکاری‌هایی با ارتش آمریکا داشته‌اند به بیش از ۲۰ هزار نفر می‌رسد.

30.07. در رشته قایقرانی، «نازنین ملایی» ملی‌پوش روئینگ ایران از ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه بامداد در مرحله نیمه‌نهایی با حریفانی از آمریکا، اتریش، نیوزیلند، کانادا و بریتانیا رقابت کرد.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی بیش از 1 میلیون دوز واکسن آسترازنکای اهدایی از سوی دولت ژاپن امروز جمعه (30 ژوئیه) وارد ایران شد.2021 وان-بیتلیس/ خبرگزاری آناتولی مهاجران افغانستانی، پاکستانی و بنگلادشی که از طریق ایران به طور غیرقانونی گاهی با وسایل نقلیه و گاهی با کیلومترها پیاده‌روی وارد ترکیه می‌شوند، از طریق اپلیکیشن‌های تلفن‌های هوشمند در مسیر با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. بر اساس اعلام کانال تلگرامی وزارت بهداشت ایران، این محموله دومین محموله واکسن اهدایی ژاپن به ایران بوده و از طریق فرودگاه امام خمینی تهران تحویل نمایندگان وزارت بهداشت شده است. در این گروه قایقرانان نیوزیلند، بریتانیا و اتریش اول تا سوم شدند و به فینال A رسیدند و نازنین ملایی به همراه سایر قایقرانان به فینال B  راه یافتند . دیروز نیز 100 هزار دوز واکسن روسی کرونا اسپوتنیک وی وارد ایران شده بود. مقامات آمریکایی هشدار داده‌اند که با توجه به تعداد زیاد افراد واجد شرایط انتقال و همچنین درگیری‌های مداوم بین ارتش افغانستان و طالبان و همزمان با شیوع کووید، انتقال این تعداد همکار ارتش آمریکا ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

. به این ترتیب خانم ملایی، از سکو و مدال باز ماند. جمیلی که ادعا می‌کند سربازان ایرانی آنها را شکنجه کرده‌اند افزود: آنها برخی از دوستان ما را کشتند.