دومین نفتکش ایرانی در سواحل ونزوئلا پهلو گرفت

27/05/2020 11:06:00 ق.ظ

🎥پرواز جت‌های ونزوئلایی بر فراز نفتکش‌های ایرانی، دومین نفتکش هم لنگر انداخت #نفتکش_ایرانی بیشتر بخوانید:

نفتکش_ایرانی, نفت‌ کش

🎥پرواز جت‌های ونزوئلا یی بر فراز نفتکش‌های ایرانی، دومین نفتکش هم لنگر انداخت نفتکش_ایرانی بیشتر بخوانید:

چهار ناو جنگی آمریکا به نام‌های «یواس‌اس دیترویت» ، «یواس‌اس لاسن» ، «یواس‌اس پربل» و «یواس‌اس فاراگات» به همراه هواپیمای «پی ۸ پوسایدون» برای توقیف پنج نفتکش ایرانی راهی کارائیب شده‌ بودند.

دومین نفتکش ایرانی با نام فارست روز چهارشنبه ۲۷ مه در ساحل پالایشکاه کاردون در سواحل غربی ونزوئلا پهلو گرفت.پیش‌تر یک نفتکش ایرانی دیگر هم با پهلوگیری در سواحل ونزوئلا بار خود را تخلیه کرده بود. اعزام نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا با استقبال ویژه دولت این کشور مواجه شده بود و نیکلاس مادورو، رئيس جمهوری ونزوئلا از تهران به خاطر اعزام محموله بنزین تشکر کرده بود.

سومین نفتکش ایرانی هم که با نام «پتونیا» وارد منطقه انحصاری اقتصادی این کشور شده است و به زودی در سواحل ونزوئلا پهلو خواهد گرفت.نفتکش پتونیا، پس از فورچون و فارست، سومین نفتکشی خواهد بود که طی روزهای اخیر محموله بنزین ایران را به کشور ونزوئلا می‌رساند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

عجب اقتداری دارن در مقابل ارتش پرزیدنت ترامپ😉😉.. الان پرزیدنت ترامپ گرخید🤣🤣 اتحادیه ی اروپا اگر هوشمندی نکند و به محور ایران نپیوندد بعد از امریکا فروخواهد پاشید... ماشاالله خدا بزرگتر از آن است كه وصف شود... The terrorist spreading country, Pakistan killed more than 5.9 million Afghans for the last 40 years. Where is human rights? Where is NATO and international community to rootedup terrorism in Islamabad and Lahore of Pakistan? Corona is taking revenge of poor Afghans!!!

سومین نفتکش ایرانی به منطقه اقتصادی ونزوئلا نزدیک شدسومین نفتکش ایرانی حامل بنزین به مقصد ونزوئلا روز سه شنبه به منطقه اقتصادی انحصاری این کشور نزدیک است لعنت به شما

سومین نفتکش ایرانی به منطقه اقتصادی ونزوئلا نزدیک شدسومین نفتکش ایرانی حامل بنزین به مقصد ونزوئلا روز سه شنبه به منطقه اقتصادی انحصاری این کشور نزدیک است لعنت به شما

دومین نفت کش حامل سوخت ایران وارد آب های ونزوئلا شددومین کشتی_نفتی ایران در ونزوئلا | براساس اطلاعات مرکز ردیابی تانکرهای دریایی نفت کش فورست به عنوان دومین تانکر نفتی ایران بعدازظهر دوشنبه وارد آب های ونزوئلا و در نزدیکی جزیره مارگاریتا رسیده است

تهران به واشنگتن پیام‌داد که راه سرپیچی از فشار را بلد است/ ونزوئلا در شرایط تحریم‌ها مشتری خوبی برای نفت ایران محسوب می‌شودایلنا:مقام سابق کاخ سفید انتقال نفت به ونزوئلا را اقدامی مهم در سرپیچی از آمریکا توسط ایران دانست و تاکید کرد: انتقال نفت ایران به ونزوئلا نشان دهنده بی‌نتیجه بودن تحریم‌های آمریکاست. نه.این انتقال بنزین به ونزئلا، با اینهمه جنجال هیاهو مستقیم از اتاق فکر مشترگ ایران و آمریکا و انگلستان انجام شده و پوششی بر خفت و خواری سرافکندگی ۵ ماه اخیر حکومت اشرار جاهلان فرقه فارسیسم اشغالگر ایران است.

برنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلابرنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا بعدازظهر سه‌شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید. خداقوت

تگزاسی‌ها به ساحل بازگشتندصدها تن برای شنا و آفتاب گرفتن به سواحل جزیره گالوستون در جنوب هیوستون رفتند.

Aa دومین نفتکش ایرانی با نام فارست روز چهارشنبه ۲۷ مه در ساحل پالایشکاه کاردون در سواحل غربی ونزوئلا پهلو گرفت.به گزارش ایسنا، آمار رفینیتیو آیکان نشان می دهد نفتکش پتونیا که با پرچم ایران در حرکت است، با طی کردن مسیر مشابهی که نفتکشهای فورچون و فارست در روزهای اخیر پیموده بودند، پس از عبور از اقیانوس آتلانتیک، روز دوشنبه وارد دریای کارائیب شد.به گزارش ایسنا، آمار رفینیتیو آیکان نشان می دهد نفتکش پتونیا که با پرچم ایران در حرکت است، با طی کردن مسیر مشابهی که نفتکشهای فورچون و فارست در روزهای اخیر پیموده بودند، پس از عبور از اقیانوس آتلانتیک، روز دوشنبه وارد دریای کارائیب شد.براساس داده‌های منتشر شده بر سایت مرکز داده‌های ترافیک دریایی (marinetraffic)، کشتی فورست ایران هم اکنون در محل سواحل شمالی آمریکای جنوبی (NCSA) قرار دارد و به سوی خاک ونزوئلا در حرکت است اما بندر محل استقرارش همچنان مشخص نیست.

پیش‌تر یک نفتکش ایرانی دیگر هم با پهلوگیری در سواحل ونزوئلا بار خود را تخلیه کرده بود. اعزام نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا با استقبال ویژه دولت این کشور مواجه شده بود و نیکلاس مادورو، رئيس جمهوری ونزوئلا از تهران به خاطر اعزام محموله بنزین تشکر کرده بود. صادرات بنزین ایران به ونزوئلا مورد انتقاد آمریکا قرار گرفته که هر دو کشور عضو اوپک را هدف تحریم قرار داده است. سومین نفتکش ایرانی هم که با نام «پتونیا» وارد منطقه انحصاری اقتصادی این کشور شده است و به زودی در سواحل ونزوئلا پهلو خواهد گرفت. یک مقام آمریکایی اوایل ماه میلادی جاری اظهار کرده بود که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در حال بررسی پاسخ به این صادرات است. نفتکش پتونیا، پس از فورچون و فارست، سومین نفتکشی خواهد بود که طی روزهای اخیر محموله بنزین ایران را به کشور ونزوئلا می‌رساند. این اظهارات واکنش ایران را به دنبال داشت که به واشنگتن درباره هر گونه اقدام نظامی هشدار داد. کاراکاس به سازمان ملل؛ نسبت به مزاحمت نظامی آمریکا برای نفتکش‌های ایران هشدار می‌دهیم نیروهای مسلح ونزوئلا با اسکورت نظامی دریایی و هوایی، به صورت ویژه از نفتکش‌های ایرانی استقبال کرده بودند.5 گره دریایی است.

گفته می‌شود در مجموع پنج نفتکش از سوی ایران به سمت ونزوئلا اعزام می‌شود و محموله‌های سوختی را به این کشور بحران زده می‌رسانند. به گفته دو منبع آگاه و طبق آمار رفینیتیو آیکان، نفتکش فارست دومین نفتکش ایرانی بود که در روزهای اخیر به ونزوئلا رسید و این کشتی مقصد خود را به بندر مجاور پالایشگاه کاردون شرکت PDVSA تغییر داد و انتظار می رود روز سه شنبه در این بندر لنگر بیندازد. به گفته دو منبع آگاه و طبق آمار رفینیتیو آیکان، نفتکش فارست دومین نفتکش ایرانی بود که در روزهای اخیر به ونزوئلا رسید و این کشتی مقصد خود را به بندر مجاور پالایشگاه کاردون شرکت PDVSA تغییر داد و انتظار می رود روز سه شنبه در این بندر لنگر بیندازد. در هفته‌های اخیر اخباری در خصوص توقف احتمالی نفتکش‌های ایرانی از سوی ایالات متحده منتشر شده بود. همچنین نیروی دریایی آمریکا از اعزام چهار ناو جنگی به نام‌های «یواس‌اس دیترویت» ، «یواس‌اس لاسن» ، «یواس‌اس پربل» و «یواس‌اس فاراگات» برای توقیف پنج نفتکش ایرانی خبر داد که این ناوگروه به همراه هواپیمای «پی ۸ پوسایدون» راهی کارائیب شده‌ بودند. بر اساس گزارش رویترز، این شرکت که پیش از بحران ۱. اما تا کنون دو نفتکش با موفقیت در سواحل ونزوئلا پهلو گرفته و سومی هم وارد منطقه انحصاری اقتصادی این کشور شده است.۳ میلیون بشکه در روز ظرفیت پالایش داشت، ماه جاری تولیدش را به حدود ۲۱۵ هزار بشکه در روز در مقایسه با ۱۱۰ هزار بشکه در روز در مارس افزایش داده است. . انتهای پیام.