دومین نفتکش ایرانی در سواحل ونزوئلا پهلو گرفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥پرواز جت‌های ونزوئلایی بر فراز نفتکش‌های ایرانی، دومین نفتکش هم لنگر انداخت نفتکش_ایرانی بیشتر بخوانید:

دومین نفتکش ایرانی با نام فارست روز چهارشنبه ۲۷ مه در ساحل پالایشکاه کاردون در سواحل غربی ونزوئلا پهلو گرفت.

پیش‌تر یک نفتکش ایرانی دیگر هم با پهلوگیری در سواحل ونزوئلا بار خود را تخلیه کرده بود. اعزام نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا با استقبال ویژه دولت این کشور مواجه شده بود و نیکلاس مادورو، رئيس جمهوری ونزوئلا از تهران به خاطر اعزام محموله بنزین تشکر کرده بود. سومین نفتکش ایرانی هم که با نام «پتونیا» وارد منطقه انحصاری اقتصادی این کشور شده است و به زودی در سواحل ونزوئلا پهلو خواهد گرفت.

نفتکش پتونیا، پس از فورچون و فارست، سومین نفتکشی خواهد بود که طی روزهای اخیر محموله بنزین ایران را به کشور ونزوئلا می‌رساند.نیروهای مسلح ونزوئلا با اسکورت نظامی دریایی و هوایی، به صورت ویژه از نفتکش‌های ایرانی استقبال کرده بودند. گفته می‌شود در مجموع پنج نفتکش از سوی ایران به سمت ونزوئلا اعزام می‌شود و محموله‌های سوختی را به این کشور بحران زده می‌رسانند.

در هفته‌های اخیر اخباری در خصوص توقف احتمالی نفتکش‌های ایرانی از سوی ایالات متحده منتشر شده بود. همچنین نیروی دریایی آمریکا از اعزام چهار ناو جنگی به نام‌های «یواس‌اس دیترویت» ، «یواس‌اس لاسن» ، «یواس‌اس پربل» و «یواس‌اس فاراگات» برای توقیف پنج نفتکش ایرانی خبر داد که این ناوگروه به همراه هواپیمای «پی ۸ پوسایدون» راهی کارائیب شده‌ بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجب اقتداری دارن در مقابل ارتش پرزیدنت ترامپ😉😉.. الان پرزیدنت ترامپ گرخید🤣🤣

اتحادیه ی اروپا اگر هوشمندی نکند و به محور ایران نپیوندد بعد از امریکا فروخواهد پاشید...

ماشاالله

خدا بزرگتر از آن است كه وصف شود...

The terrorist spreading country, Pakistan killed more than 5.9 million Afghans for the last 40 years. Where is human rights? Where is NATO and international community to rootedup terrorism in Islamabad and Lahore of Pakistan? Corona is taking revenge of poor Afghans!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سومین نفتکش ایرانی به منطقه اقتصادی ونزوئلا نزدیک شدسومین نفتکش ایرانی حامل بنزین به مقصد ونزوئلا روز سه شنبه به منطقه اقتصادی انحصاری این کشور نزدیک است لعنت به شما
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سومین نفتکش ایرانی به منطقه اقتصادی ونزوئلا نزدیک شدسومین نفتکش ایرانی حامل بنزین به مقصد ونزوئلا روز سه شنبه به منطقه اقتصادی انحصاری این کشور نزدیک است لعنت به شما
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دومین نفت کش حامل سوخت ایران وارد آب های ونزوئلا شددومین کشتی_نفتی ایران در ونزوئلا | براساس اطلاعات مرکز ردیابی تانکرهای دریایی نفت کش فورست به عنوان دومین تانکر نفتی ایران بعدازظهر دوشنبه وارد آب های ونزوئلا و در نزدیکی جزیره مارگاریتا رسیده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تهران به واشنگتن پیام‌داد که راه سرپیچی از فشار را بلد است/ ونزوئلا در شرایط تحریم‌ها مشتری خوبی برای نفت ایران محسوب می‌شودایلنا:مقام سابق کاخ سفید انتقال نفت به ونزوئلا را اقدامی مهم در سرپیچی از آمریکا توسط ایران دانست و تاکید کرد: انتقال نفت ایران به ونزوئلا نشان دهنده بی‌نتیجه بودن تحریم‌های آمریکاست. نه.این انتقال بنزین به ونزئلا، با اینهمه جنجال هیاهو مستقیم از اتاق فکر مشترگ ایران و آمریکا و انگلستان انجام شده و پوششی بر خفت و خواری سرافکندگی ۵ ماه اخیر حکومت اشرار جاهلان فرقه فارسیسم اشغالگر ایران است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلابرنامه ورود نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا دومین نفتکش حامل فرآورده‌های نفتی صادراتی ایران به ونزوئلا بعدازظهر سه‌شنبه به وقت محلی به محل تخلیه می‌رسد و سومین نفتکش نیز روز چهارشنبه به موقعیت اسکورت در آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا خواهد رسید. خداقوت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تگزاسی‌ها به ساحل بازگشتندصدها تن برای شنا و آفتاب گرفتن به سواحل جزیره گالوستون در جنوب هیوستون رفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »