دومین مدال کاروان ایران هم به نام بانوان ثبت شد

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

مرجان سلحشوری به مدال برنز بازی های آسیایی دست یافت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق، ملی پوش پومسه بانوان در مرحله نیمه نهایی مقابل نیوای از ژاپن قرار گرفت.

سلحشوری برای صعود به فینال تمام تلاشش را کرد اما در نهایت نتوانست سومین حریفش را شکست دهد و به مدال برنز قناعت کرد.مرتضی زنده دل در پومسه مردان در دور اول شکست خورد و از گردونه رقابت ها حذف شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کسب مدال نقره در رشته قایقرانی روئینگ دو نفره توسط بانوان زنجانیبانوان زنجانی اولین مدال مسابقات آسیایی را به نام خود ثبت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسب نخستین مدال کاروان ایران توسط بانوانروئینگ دونفره سنگین وزن بانوان ایران امروز با کسب مدال نقره، نخستین مدال کاروان ایران را گرفت.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اولین مدال‌آور هانگژو: با همین فرمان تا المپیک می‌رویمبانوی پاروزن روئینگ ایران پس از کسب نخستین مدال کاروان کشورمان به رنگ نقره گفت: امیدوارم با همین شکل در مسابقات انتخابی المپیک هم موفق باشیم.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

فیلم/ نورپردازی زیبای محل برگزاری افتتاحیه بازی‌های آسیاییمراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی پس از یک سال تعویق، به میزبانی شهر هانگژو در شرایطی آغاز شد که کاروان ایران با نام «شهید حججی» در این رویداد شرکت کرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بازی‌های آسیایی هانگژو؛ برنز مشترک سلحشوری در پومسه تکواندو، دومین مدال کاروان ایرانمرجان سلحشوری، ملی‌پوش تیم پومسه تکواندو ایران، با قبول شکست مقابل رقیب ژاپنی خود در نیمه‌نهایی، به صورت مشترک با نماینده چین تایپه به مدال برنز مسابقات آسیایی هانگژو دست یافت.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »