دومین جلسه دادگاه جمشید شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین

01/12/1400 08:20:00 ب.ظ

🔺دومین جلسه دادگاه جمشید_شارمهد برگزار شد؛ ادامه قرائت کیفرخواست با اتهام‌هایی سنگین ▪️نماینده دادستان، اتهام‌هایی از جمله انفجار در محل کفشداری مقبره آیت‌الله خمینی در سال ۸۸، و بمب‌گذاری در حسینیه شیراز را علیه جمشید شارمهد مطرح کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید

نماینده دادستان اتهام‌هایی از جمله انفجار در محل کفشداری مقبره آیت‌الله خمینی در سال ۸۸ و بمب‌گذاری در حسینیه شیراز را علیه جمشید شارمهد مطرح کرد. چاپ جلسه دوم دادگاه جمشید شارمهد، زندانی دو تابعیتی، روز یکشنبه اول اسفندماه برگزار شد.

محاکمه جمشید شارمهد در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران برگزار می‌شود که ریاست آن بر عهده قاضی ابوالقاسم صلواتی است. به گزارش خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضائیه ایران، جلسه دوم دادگاه این زندانی دو تابعیتی به ادامه قرائت کیفرخواست اختصاص یافت.

بهروز حسنی‌اعتماد، نماینده دادستان، اتهام‌هایی از جمله انفجار در محل کفشداری مقبره آیت‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی در سال ۸۸، و بمب‌گذاری در حسینیه شیراز را علیه جمشید شارمهد مطرح کرد. این اتهام‌ها می‌تواند به صدور حکم اعدام برای او منجر شود.

وی به موارد دیگری همچون «قصد بمب‌گذاری در سد سیوند شیراز و حوزه علمیه قم» و «قصد انفجار در حوزه علمیه آیت‌الله گلپایگانی» نیز متهم شده است. جمشید شارمهد در جلسه اول دادگاه که ۱۷ بهمن‌ماه برگزار شد، به ارتباط با سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سی.آی.اِی، و سازمان جاسوسی اسرائیل، موساد، نیز متهم شده بود. headtopics.com

خامنه‌ای به اتهام جنایت علیه بشریت باید محاکمه شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید در اولویت‌های خود در منطقه بازنگری کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که عربستان آخوندهای تروریست ایران بایددخالتهایشان رادرمنطقه متوقف،‌دست وپای منحوس وکثیف خودراازمنطقه جمع ودر بیت خامنه ای بتمرگندونه اینکه آقای فرحان گفت تعدیل کنند.. بدون این وبدون تعطیل شدن پروژه جنایتکارانه موشکهای_بالستیک (۲۲۳۱ )،هرتوافقی باآخوندهاتوسط جهان پاره خواهدشد .

رعایت ۵۷ درصدی پروتکل‌های ضدکرونا در کشور/ پلمب ۱۲۷۲ واحد صنفی متخلف در یک‌هفتهرعایت ۵۷ درصدی پروتکل‌های ضدکرونا در کشور با وجود قرمز شدن ۳۳۷ شهر کشور، همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی چنگی به دل نمی‌زند و روی مرز ۵۷ درصدی در حرکت است.

پیشرفت در مذاکرات وین؛ نرخ ارز به پایین‌ترین حد در ۶ ماه گذشته رسیدحسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران در بدو ورود به آلمان برای شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ ابراز امیدواری کرد که گفت‌و های ایران و ۱+۴ در وین منجر به رسیدن به یک توافق خوب در آینده نزدیک شود. جزئیات بیشتر🔽 خزانه بشدت خالیست و به دریوزگی و گدایی افتاده‌اند. داریم به لیسیدن خایه‌های بایدن خابالو توسط خامنه‌ای نزدیک میشویم در زمان برجام اولیه در سال 2015 هم خیلی‌ها به این امید بودند که دلار 3600 تومانی به 1200 تومان برسد و بعد به دنبال خرید انواع کالا مثل کامپیوتر💻 بروند!🤣

بازداشت امین انصاری‌فر در پی شهادت در دادگاه مردمی آبان ۹۸

اینفوگرافی| کرونا در ایران، دو ‌سال بعدسی‌ام بهمن‌ماه 98، روزی بود که براساس آمار رسمی وزارت بهداشت اولین مبتلایان به کرونا شناسایی شدند. در حالی وارد دو ‌سالگی شیوع کرونا می‌شویم که موج ششم نیز آغاز شده است. متاسفانه آمارهای رسمی کرونا در ایران، بسیار کمتر از بیماران است و از بسیاری تست گرفته نمی‌شود.