دومین فرود اضطراری طی دو شب؛ بازگشت هواپیمای شرکت آسمان به اهواز به دلیل نقص فنی

مهدی رزاز، مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان از بروز نقص فنی در پرواز ۸۳۳ اهواز به تهران خبر داد و گفت که این هواپیما از فرودگاه اهواز به مقصد تهران بر

01/06/2020 03:45:00 ق.ظ

نزدیک به بیست و چهارساعت پس از فرود اضطراری فوکر۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان طی پرواز تهران-کرمانشاه در فرودگاه مهرآباد، مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از بروز نقص فنی در پرواز شماره۸۳۳ اهواز به تهران این شرکت، و بازگشت و فرود آن در فرودگاه اهواز خبر داد.

مهدی رزاز، مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان از بروز نقص فنی در پرواز ۸۳۳ اهواز به تهران خبر داد و گفت که این هواپیما از فرودگاه اهواز به مقصد تهران بر

بروز نقص فنی در هواپیمای شرکت آسمان طی پرواز اهواز به تهران و بازگشت آن به فرودگاه اهواز، دومین فرود اضطراری هواپیماهای شرکت هواپیمایی آسمان طی دو روز اخیر است. شامگاه شنبه دهم خرداد نیز یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان دارای رجیستر EP-ATF که در مسیر تهران‌ به کرمانشاه در پرواز بود به دلیل آنچه «از دست دادن یکی از موتورها» عنوان شد پس از بازگشت به تهران در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری کرد.

مجسمه کریستوف کلمب در بالتیمور به دست معترضان آمریکایی تخریب شد فرمانده نیروی دریایی سپاه: در خلیج فارس شهرهای زیرزمینی داریم گفتگو با مریم روحانی، مشهورترین دختر ترمیم‌کنندۀ رنگ خودرو در ایران

کمتر از یک شبانه روز بعد نیز در شامگاه یک‌شنبه یازدهم خرداد مدیرکل فرودگاه‌های استان خوزستان از بروز نقص فنی در پرواز شماره ۸۳۳ اهواز به تهران خبر داد و گفت که این پرواز بعد از اینکه از فرودگاه اهواز برخاست در حوالی اراک خلبان متوجه نقص فنی در هواپیما شد به همین دلیل مسیر خود را به سمت فرودگاه مبدا تغییر داد.

مهدی رزاز به جزییات نقص فنی این هواپیما اشاره نکرد و اما گفت که این هواپیما پس از بازگشت به مبدا، بدون حادثه در فرودگاه اهواز فرود آمد.رزاز تاکید کرد که به هیچ یک از مسافران آسیبی وارد نشد و همه مسافران در سلامت کامل هستند و آنها با هواپیمای جایگزین به تهران منتقل می‌شوند.

روز شنبه نیز یک فروند هواپیمای فوکر۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان که تهران را به مقصد کرمانشاه ترک کرده بود، دقایقی پس از پرواز به دلیل آنچه از دست دادن یک موتور عنوان شده، مجبور به انجام فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شد.در مورد این هواپیمای فوکر۱۰۰ ابتدا رسانه‌های ایران خبر دادند که این هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که از تهران به مقصد کرمانشاه در پرواز بود به دلیل نقص فنی در موتور شماره ۱ مجبور به بازگشت و انجام فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شده است.

پس از آن مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور، گفت به علت باز نشدن چرخ‌ها، هواپیمای فوکر۱۰۰ ابتدا اعلام اضطرار کرد، ولی بعد از لحظاتی این مشکل مرتفع و رفع اضطرار اعلام شده است اما فرود اضطراری در مهرآباد انجام شد.به گفته سخنگوی اورژانس کشور، در جریان فرود اضطراری شامگاه شنبه هواپیمای شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد، دست‌کم دو نفر از مسافران مصدوم شدند. او دلیل این مصدومیت را «ترس ناشی از حادثه» عنوان کرد.

مدیران شرکت هواپیمایی آسمان و همچنین مقام‌های سازمان هواپیمایی کشوری تاکنون توضیح بیشتری درباره این دو سانحه بیان نکرده‌اند.کمیسیون اصل نود مجلس دهم ۲۸ اردیبهشت ماه طی گزارشی در خصوص سانحه سقوط هواپیمای‌ ای‌تی‌آر شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران-‌یاسوج، به صراحت شرکت هواپیمایی آسمان و سازمان هواپیمایی کشوری را مقصر دانست و اعلام کرد که «زنجیره‌ای از تخلفات در شرکت هواپیمایی آسمان، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها باعث بروز این سانحه شده است.»

در جریان سقوط هواپیمای ای‌تی‌آر-۷۲ شرکت هواپیمایی آسمان در روز ۲۹ بهمن سال ۹۶ طی پرواز تهران به یاسوج، تمام ۶۰ مسافر و شش خدمه آن کشته شدند و نهادهای مسئول تا چند روز نتوانستند اثری از لاشه هواپیما پیدا کنند.علاوه بر این، سازمان هواپیمایی کشوری در جریان هدف قرار دادن هواپیمای اوکراینی با موشک‌های پدافند سپاه پاسداران در بامداد ۱۸ دی ماه تا سه روز همسو با مقام‌های سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی با انتشار اطلاعات غلط سعی در انکار اصابت موشک و پنهان‌کاری در این زمینه داشت.

سیمبا، بچه شیر زجرکشیده اکنون بازیگوشی می‌کند ایتالیا بعد یک هفته به کشتی ۱۸۰ مهاجر آواره پناه داد رکورد تازه شمار قربانیان کرونا در ایران؛ ۱۶۳ شهروند دیگر جان باختند ادامه مطلب: ايران اينترنشنال »

شرکت آسمان و فوکرهاش واقعا در پیت هستند اینم میخورد زمین، یا میزدنش کلا همه چی تکمیل میشد، حاجی تکلیف چیه بزنیم؟😂😂😂 والا این کسایی که هنوز به خامنه ای و زیردستان ادمکشش اطمینان دارن، یا خیلی شجاعن، یا باعرض معذرت خیلی ابلهن..اخه چطور میشه به ارگانها و سیستمهایی که زیر دست گروهی ضدایرانی و کثیف که نابودی ایران و ایرانی رو می خواهند،اطمینان میکنن؟

مسائل داخلی ایران به شماها ارتباطی نداره... بی_ربط آل_یهود اخبار خوبی برای شعبه فارسی العربیه وجود ندارد! به دلیل پایین آمدن درآمد عربستان از منابع اصلی، یعنی نفت و حج، خلیفه در همه زمینه ها تصمیم به صرفه جویی کردن گرفته، طوریکه حتی هزینه یمنیهایی که در عربستان هستند را قطع کرده، ایرانیهای 'وطنپرست' شاغل در این شبکه هم باید نگران شوند!

کیرم تو مغز تک تک مسافراش... بابا بتمرگید سره جاتون.. عجب گاوایی داریم بخدا

حمله موشکی شبه‌نظامیان حفتر به طرابلس منجر به جان باختن 5 غیرنظامی شدحمله موشکی شبه‌نظامیان حفتر به منطقه سوق الثلاثاء طرابلس منجر به جان_باختن 5 غیرنظامی شد

کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید🔺کپسول حامل فضانوردان ناسا به خوبی عمل کرد؛ درگن به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید ⚡️کپسول حامل داگ هرلی و باب بنکن، فضانوردان ناسا، ساعت ۱۰:۱۶ بامداد یکشنبه ۱۱ خرداد به ایستگاه فضایی بین‌المللی رسید. میگم شما که هی از اون بالاها خبر میزارید از آسمونم اعتراضات آمریکا پیداست. 👌👌👌 آی ابو استالین، از ۲۵۰۰ کشتهٔ اعتراضات ایران چه خبر؟

معترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را به حالت تعطیلی درآوردندمعترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را برای مدتی به حالت تعطیلی درآوردند.

روحانی: به ‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت | DW | 30.05.2020روحانی گفته است مردم باید باور کنند که به زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانند برگردند و بخشی از زندگی باید به فضای مجازی برود. روحانی گفت محدودیت فعالیت پاساژها برداشته شده و مساجد در سراسر کشور بازگشایی می‌شوند. مردم باور می کنن، ولی شما به این باور نرسیده اید نفهميدم چي گفت😐 مهم دکانهای دین فروشی اخونداست که باید درش باز بشه ، اخه نمیشه که در دکونی که این مفتخورا سالهاست دارن ازش نون میخورن بسته بمونه هموطن_گرامی واسه همین است که من براندازم و شورشی بر علیه ظلم و ستم خامنه‌ای_جنایتکار و كل اين سيستم سراپا فاسدو دروغگو و رياكار تيك_تاك_سرنگونی

تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد استعبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده مجلس دهم، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد است/تشکیل نظام پارلمانی به جمهوریت نظام آسیب می‌زند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 سلطنت طلبی، ملیگرائی، خلقگرائی، اصولگرائی،اصلاح طلبی وو...حزبگرائی اپوزیسیونها و حکومت و حکومتهای فرقه فارسیسم باهویت دروغین علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تمام شده پایان یافته است اعتراف کنید به هویت و مدنیت بزرک ملتهای ایرانیان تسلیم شوید از کدام جمهوریت حرف میزنی؟ واقعا در سیستم اسلامی ولایی این دو چه فرقی داره وقتی قدرت جای دیگه است؟

واکنش‌ها به حمله به کارمندان شبکه تلویزیونی در افغانستانمقامات و نهادهای مختلف افغانستان حمله به خودروی حامل کارمندان شبکه تلویزیونی «خورشید» در شهر کابل را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی