جاسوس, وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

جاسوس, وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

دومین ضربه بزرگ وزارت اطلاعات به سیا/شناسایی 17 جاسوس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات از دومین ضربه بزرگ به سازمان جاسوسی آمریکا خبر داد.

22/07/2019 09:37:00 ق.ظ

«دومین ضربه بزرگ وزارت اطلاعات به سیا؛ شناسایی ۱۷ جاسوس » مدیر کل ضد جاسوس ی وزارت اطلاعات: احکام این جاسوس ان صادر شده و برخی به عنوان مفسد فی‌الارض اعدام می شوند

مدیرکل ضد جاسوس ی وزارت اطلاعات از دومین ضربه بزرگ به سازمان جاسوس ی آمریکا خبر داد.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

دومین قربانی دوش گرفتن با لنز در چشم؛ یک زن ۴۱ ساله هم نابینا شد🔺دومین قربانی دوش گرفتن با لنز در چشم؛ یک زن ۴۱ ساله هم نابینا شد ⚡️یک زن ۴۱ ساله پس از اینکه چشمش تار می دید، درد می کرد و به نور حساس شده بود، به چشم پزشک مراجعه کرد و معلوم شد که به یک عفونت چشم خیلی نادر مبتلا است.

وزیر پیشین مخابرات افغانستان برای دومین بار از دادگاه برائت گرفتدادگاه تجدید نظر عبدالرزاق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات افغانستان را بار دیگر برائت داد. او متهم بود در زمانیکه معاون وزیر دارایی (مالیه) بود از صلاحیت خود سوء استفاده کرده و به سه سال زندان محکوم شد. آقای وحیدی مدعی است که برخورد دولت با او سیاسی است.

تهران| قتل زن جوان مقابل پسر 12 ساله + تصاویر محل قتل- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله» صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم

کاهش 40 درصدی گردشگران داخلی و خارجی/ دومین شهر گردشگری ایران خالی از گردشگر/ سفر، اولویت سوم به بعد خانوارهاآمارها از کاهش 40 درصدی گردشگران خارجی و افت محسوس سفرهای خارجی و داخلی مردم در سه ماهه نخست سال حکایت دارد، موضوعی که می‌تواند علاوه بر لطمه به صنعت گردشگردی، موجب کاهش ارزآوری و به تعطیلی کشیده شدن بسیاری مشاغل مرتبط با این بخش در کشور شود.

سید صالح حکیم، مدیر «مرکز دیالوگ و همکاری» نجف: فشار ویژه‌ای بر اقلیت‌های دینی در ایران ندیدم

لاریجانی: سپاه پاسخ دزدی انگلیسی‌ها را داد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توقیف یک کشتی انگلیسی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسخ دزدی انگلیسی‌ها را داد.