دومین ضربه بزرگ وزارت اطلاعات به سیا/شناسایی 17 جاسوس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

«دومین ضربه بزرگ وزارت اطلاعات به سیا؛ شناسایی ۱۷ جاسوس» مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات: احکام این جاسوسان صادر شده و برخی به عنوان مفسد فی‌الارض اعدام می شوند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین قربانی دوش گرفتن با لنز در چشم؛ یک زن ۴۱ ساله هم نابینا شد🔺دومین قربانی دوش گرفتن با لنز در چشم؛ یک زن ۴۱ ساله هم نابینا شد ⚡️یک زن ۴۱ ساله پس از اینکه چشمش تار می دید، درد می کرد و به نور حساس شده بود، به چشم پزشک مراجعه کرد و معلوم شد که به یک عفونت چشم خیلی نادر مبتلا است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر پیشین مخابرات افغانستان برای دومین بار از دادگاه برائت گرفتدادگاه تجدید نظر عبدالرزاق وحیدی، وزیر پیشین مخابرات افغانستان را بار دیگر برائت داد. او متهم بود در زمانیکه معاون وزیر دارایی (مالیه) بود از صلاحیت خود سوء استفاده کرده و به سه سال زندان محکوم شد. آقای وحیدی مدعی است که برخورد دولت با او سیاسی است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تهران| قتل زن جوان مقابل پسر 12 ساله + تصاویر محل قتل- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله» صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کاهش 40 درصدی گردشگران داخلی و خارجی/ دومین شهر گردشگری ایران خالی از گردشگر/ سفر، اولویت سوم به بعد خانوارهاآمارها از کاهش 40 درصدی گردشگران خارجی و افت محسوس سفرهای خارجی و داخلی مردم در سه ماهه نخست سال حکایت دارد، موضوعی که می‌تواند علاوه بر لطمه به صنعت گردشگردی، موجب کاهش ارزآوری و به تعطیلی کشیده شدن بسیاری مشاغل مرتبط با این بخش در کشور شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سید صالح حکیم، مدیر «مرکز دیالوگ و همکاری» نجف: فشار ویژه‌ای بر اقلیت‌های دینی در ایران ندیدم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لاریجانی: سپاه پاسخ دزدی انگلیسی‌ها را داد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به توقیف یک کشتی انگلیسی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسخ دزدی انگلیسی‌ها را داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »