دولت مجارستان: هزینه‌های دارو و درمان نازایی از این پس رایگان است

24/12/2019 01:03:00 ق.ظ

دولت مجارستان: هزینه‌های دارو و درمان نازایی از این پس رایگان است

مجارستان, ویکتور اوربان

دولت مجارستان : هزینه‌های دارو و درمان نازایی از این پس رایگان است

دولت مجارستان در چارچوب طرح افزایش نرخ زاد و ولد در این کشور، مسئولیت اداره شش کلینیک نازایی را که سابق بر این در اختیار بخش خصوصی بود، بدست می‌گیرد.

دولت راست‌گرای مجارستان که پیشبرد سیاست‌های ضدمهاجرتی را در دستور کار دارد، می‌کوشد بی‌آنکه مهاجرت را تشویق کند نرخ زاد و ولد را در این کشور بالا ببرد. پیش از این ویکتور اوربان، نخست‌وزیر، اعلام کرده بود دولت مالیات خانواده‌های بزرگ را کاهش می‌دهد تا شاهد رشد نرخ زاد و ولد در این کشور باشد.

در این راستا نواک کاتالین، وزیر کشور، گفته است هزینه‌های دارو و درمان نازایی در این کشور از این پس رایگان خواهد بود.طرح «نژادمحور» اوربان برای افزایش باروری نسل مجار؛ وام خاص به خانواده‌های پرجمعیتاز جمله تدابیری که دولت ویکتور اوربان برای افزایش جمعیت اتخاذ کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یورونیوز عکس انتخاب کردنت نشانه اوج حرفه‌ ای گری خبرنگارانت هست سقوط ابتذال خجالت نکشیدید از انتخاب این عکس؟ خدا خیرشون بده 😆💪

دولت در سایه یعنی چوب لای چرخ دولت گذاشتننایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: در کشور ما دولت در سایه به معنای حذف دولت و چوب لای چرخ دولت گذاشتن است. متاسفانه در ایران از وجه مثبت دولت در سایه استفاده نمی‌شود. تعبیر دولت در سایه در کشور از زبان آقای جلیلی مطرح شد و می‌خواستند دولت در سایه تشکیل بدهند.

فرستاده آمریکا در لبنان: تجدیدنظری در سیاست تحریم‌ها در کار نیستدیوید هیل معاون امور خارجه آمریكا در امور سیاسی پس از جلسات با مسئولان دولتی، رهبران احزاب و شما سربریدن برادرزن عبدالمالگ ریگی رو پخش کردین شبی که ماه کامل شد

یک پرسنل ارتش آمریکا در افغانستان کشته شد؛ طالبان مدعی این حمله شدند🔺یک پرسنل ارتش آمریکا در افغانستان کشته شد؛ طالبان مدعی این حمله شدند ⚡️ارتش آمریکا در بیانیه‌ای کشته شدن یکی از نیروهای ارتش ایالات متحده را در یک عملیات روز دوشنبه ۲ دی ماه در افغانستان تایید کرده است.

وضعیت آلودگی هوای کلان‌شهرها در دولت بررسی شددر جلسه عصر امروز (یکشنبه یکم دی ۱۳۹۸) هیأت دولت که به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، شهردار و استاندار تهران، گزارشی از وضعیت آلودگی هوای کلان‌شهرها و از جمله پایتخت را به هیأت وزیران ارائه دادند. و چای را هورت کشیدند و ختم جلسه را اعلام کردند به شیطان قسم این یابوها حتی به خودشون زحمت نمیدن گزارش و بخونن فقط بلدن تعطیل کنن

دولت استرالیا حاضر به افزایش تلاش‌‌ها در مبارزه با تغییرات اقلیمی نیستنخست‌وزیر استرالیا می‌گوید که با وجود آتش سوزی‌های گسترده‌ای که این کشور را در بر گرفته است، تلاش‌های خود را برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی افزایش نمی‌دهد بیشتر بخوانید🔽 اینم دیوانه شده البته دنیا کلا رو به نابودی است به خاطر این تغییرات آب و هوایی الان را نگاه نکنیم آینده نزدیک بیشتر دنیا به این وضعیت آب و هوا مشکل پیش میاد ورو به نابودی میشه کشورها که جای سکونت نباشند وبعد تمام کشورها این می شود نتیجه محتوم دیدگاه مبتنی بر کسب منفعت، مصرف گرایی و پرستش سرمایه که بر همه جهان حاکم است، نابودی طبیعت و نسل بشر است. اصلاح این وضعیت به تغییر ریشه ای در نگاه انسانها ونیز قدرت‌های حاکم به مفهوم «منفعت» و «سود» نیازمند است واصلاحات جزئی و شکلی در قوانین چاره ساز نیست. سلامت عقل

اولویت دولت در طرح ملی مسکن بازآفرینی و اصلاح بافت‌های فرسوده شهرها و روستاها استرئیس‌جمهور در جلسه شورای عالی مسکن، بازآفرینی و اصلاح بافت های فرسوده شهرها و روستاها را اولویت دولت در طرح ملی مسکن دانست و تاکید کرد: ساخت مسکن باید توسط مردم و با مشارکت بخش خصوصی انجام گیرد و دولت باید در تسهیل این کار کمک کند.

بنابر اعلام مقامات این کشور، تصمیم تازه از ابتدای ماه آینده میلادی به اجرا در خواهد آمد.غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده رشت و نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین ، به تعریف دولت در سایه پرداخت و ‌گفت: .فراکسیون‌های پارلمانی لبنان شامگاه شنبه 21 دسامبر سفر رسمی خود به این کشور را به پایان رساند.نظرات بیشتر آذر ۳۰, ۱۳۹۸ بزرگترین بودجه دفاعی تاریخ ایالات متحده از سوی پرزیدنت ترامپ امضا شد؛ اختصاص بودجه به نیروی فضایی آمریکا پرزیدنت ترامپ دیروز قانون بودجه دفاعی آمریکا برای سال آینده میلادی را امضا کرد.

دولت راست‌گرای مجارستان که پیشبرد سیاست‌های ضدمهاجرتی را در دستور کار دارد، می‌کوشد بی‌آنکه مهاجرت را تشویق کند نرخ زاد و ولد را در این کشور بالا ببرد. پیش از این ویکتور اوربان، نخست‌وزیر، اعلام کرده بود دولت مالیات خانواده‌های بزرگ را کاهش می‌دهد تا شاهد رشد نرخ زاد و ولد در این کشور باشد. در برخی از کشورها دولت در سایه کمک‌کننده است. در این راستا نواک کاتالین، وزیر کشور، گفته است هزینه‌های دارو و درمان نازایی در این کشور از این پس رایگان خواهد بود. محتوای سفر هیل با بازدیدهای قبلی مقامات آمریکا به لبنان تفاوتی ندارد که مهمترین آنها، سفر مایک پمپئو وزیر خارجه در مارس گذشته و سپس بازدید دیوید ساترفیلد و دیوید شکنر دو فرستاده آمریکایی بود. طرح «نژادمحور» اوربان برای افزایش باروری نسل مجار؛ وام خاص به خانواده‌های پرجمعیت از جمله تدابیری که دولت ویکتور اوربان برای افزایش جمعیت اتخاذ کرده است می توان به موارد زیر اشاره کرد: زنانی که بیشتر از چهار فرزند بدنیا بیاورند از معافیت مالیاتی عمده برخوردار خواهند شد. متاسفانه در ایران از وجه مثبت دولت در سایه استفاده نمی‌شود. اعطای وام‌های کم بهره بالای ۳۰ هزار یورویی برای زنانی که برای اولین بار در زیر چهل سال ازدواج می کنند. این جدیدترین بخش از نیروهای مسلح این کشور است و ابزارها و ساز و کارهای لازم برای مبارزه در نبردهای آینده و تضمین پیروزی در آنها را فراهم می کند.

یک سوم بدهی های این زنان به بانک‌ها نیز بخشیده خواهد شد.   حضرت آقا به‌ شدت با تشکیل دولت در سایه برخورد کردند   این نماینده مجلس با گفتن اینکه رهبری با تشکیل دولت در سایه مخالفت کرده‌اند تاکید کرد: مرجع دیگری نزد مقام معظم رهبری دولت در سایه را مطرح کرد تا آن دولت کارها را به دست بگیرد، اما حضرت آقا به‌ شدت با تشکیل دولت در سایه برخورد کردند. این منابع همچنین خاطرنشان كردند، هیل اصرار داشت در روند تشكیل دولت و اسامی وزرا دخالت نكند و از این رو، پرونده را با بی‌طرفی مطلق و بدون دخالت در جزئیات، دنبال کرد. پس از تولد فرزند دوم، دولت مبلغ ۳۱۵۰ یورو به وام مسکن خانواده می افزاید. بعد از فرزند سوم ۱۲۸۵۰ یورو و به ازای هر فرزندی که پس از سومین فرزند متولد شود ۳۱۵۰ یورو به بودجه وام خانواده افزوده خواهد شد. رهبری از تمام دولت‌ها حمایت کردند و می‌کنند. شمار گهواره‌های مهدکودک‌های مجارستان تا سال ۲۰۲۲ میلادی به ۲۱ هزار افزایش پیدا خواهد کرد. هیل تاکید کرد: «واشنگتن تنها پس از تشکیل دولتی که مشخصات و اعتبار لازم را داشته باشد و با مطالبات مردم به پاخاسته همخوانی کند و اعتماد جامعه جهانی را جلب نماید، کمک‌های مالی را در اختیار لبنان قرار خواهد داد. میزان کلی باروری مجارستان در مقایسه با اروپا بنابر اعلام کمیسیون اتحادیه اروپا، هر زن اروپایی بطور میانگین برای بقای نسل باید دو فرزند بدنیا بیاورد. در همه کشورهای دنیا زمانی که انتخابات تمام می‌شود و یکی می‌برد، بازنده‌ها به آن فرد کمک می‌کنند.» هدف از تاسیس نیروی فضایی که بالقوه می تواند بزرگترین دستاورد دولت ترامپ در خصوص نیروهای مسلح تلقی شود، اعزام نیرو و استقرار سرباز در فضا نیست بلکه توان آمریکا در حفاظت از ماهواره ها در این عرصه را افزایش می دهد.

این در حالی است که هم اکنون میزان کلی باروری در قاره اروپا چیزی کمتر از یک و نیم ثبت شده است و در این میان مجارستان با میانگین ۱.۴۵ یکی از نرخ های پایین و هشدار دهنده اروپا محسوب می‌شود.   او در خصوص مباحث مطرح‌شده در مورد استعفای روحانی گفت: کسانی که باختند برای اینکه ثابت کنند باخت حق‌شان نبوده و کسی که برده مستحق این برد نبوده، به دنبال حذف او هستند.» (اشاره به دیدار هیل با وزیر جبران باسیل، وزیر امور خارجه، که بر اساس اطلاعات موجود ممکن است در مرحله بعدی، در لیست تحریم‌ها قرار بگیرد. فرانسه با نرخ ۱.۹۲ و سوئد با ۱.   این نماینده مجلس ادامه داد: قطعاً تمامی تقصیرها در پدید آمدن وضعیت نابسامان کنونی به گردن دولت، مجلس، قوه قضاییه و حتی رهبری نیست.۸۸ برغم کسب بهترین رتبه ها در اروپا، همچنان از استانداردهای این منطقه پایین‌تر هستند. این قانونی که امروز امضا می کنم بودجه نیروهای مسلح آمریکا برای سال آینده را به ۷۳۸ میلیارد دلار ارتقا می دهد، که بزرگترین بودجه نیروهای مسلح در تاریخ این کشور است.

. اگر این موارد را کنار هم در نظر بگیریم، معتقدم دولت می‌توانست بهتر کار کند.