دولت فامیلی؛ برادر داماد زاکانی به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی شد

17/08/1400 03:59 ب.ظ

دولت ابراهیم_رییسی، مسعود فیاضی را به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس_شورای_اسلامی معرفی کرد.فیاضی برادر داماد علیرضا_زاکانی، شهردار تهران است و در دوره حضور زاکانی در مرکز پژوهش‌های مجلس به عنوان معاون او معرفی شده بود. اخبار_ایران

فیاضی برادر داماد علیرضا زاکانی، شهردار تهران است و در دوره حضور زاکانی در مرکز پژوهش‌های مجلس به عنوان معاون او معرفی شده بود.

به گزارش ایلنا، مسعود فیاضی متولد ۱۳۵۴ و دارای مدرک دکتری فقه و اصول تحلیلی و اجتهادی است و عضویت هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را در سابقه خود دارد.

معرفی برادر داماد زاکانی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در حالی انجام شده که در روزهای گذشته در جلسه علنی مجلس برخی از نمایندگان نسبت به انتصاب‌های فامیلی در دولت رییسی تذکر داده بودند. علیرضا زاکانی که در انتخابات ریاست جمهوری نیز به عنوان کاندیدای پوششی ابراهیم رییسی حضور داشت پیش از این داماد خود را به عنوان مشاور شهردار تهران معرفی کرده بود اما با فشار افکار عمومی مجبور شد حکم وی را لغو کند.

ادامه مطلب:
iranwire »

محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران منصوب شدبا مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد. یک عکس با کیفیت میذاشتین خب !

بایدن: تیم امنیت ملی دولت من در شناسایی مهاجمان به الکاظمی همکاری می‌کندجو بایدن، رئیس جمهور آمریکا حمله به اقامتگاه مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق را تروریستی خواند و تاکید کرد، تیم امنیت ملی دولت او در شناسایی هویت مهاجمان با فعلا جلو گوزت بگیر تا بعد بشین بابا گوزو 😂😂😂😂😂😂 انصافا دوروز جلوی چشم نباش لااقل

دولت به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهور متعهد استمعاون اول رییس جمهور در جلسه بررسی راهکارهای تامین اعتبار برای تکمیل راه آهن شیراز- بوشهر- عسلویه: دولت به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهور متعهد است. اون وعده هر برند واکسنی دو ماه دیگه در دسترس مردمه چی شد

حمله پهپادی به محل سکونت الکاظمی در بغداد؛ بیانیه دولت عراق: نخست‌وزیر آسیب ندیده است🔺 دولت عراق بامداد یکشنبه به وقت محلی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد این سوءقصد «نافرجام»‌ با استفاده از یک پهپاد بمب‌گذاری‌ شده به قصد هدف قرار دادن محل سکونت الکاظمی در «منطقه سبز» بغداد انجام شد. ⬇ بیشتر بخوانید: قطعا این سناریو توسط امریکایی ها و بر علیه حشدالشعبی طراحی و اجرایی شده بنظر می آید اسلیپی جو هَمچنان خواب است و فاقد اَقتدار و نَمیتواند از مُتحدین خود در بَغداد و خاورمیانه حَمایت کُند.🤔😏 😱😱😱😱

واکنش‌های بین‌المللی به حمله پهپادی به اقامتگاه نخست‌وزیر عراق | DW | 07.11.2021حمله پهپادی به اقامتگاه مصطفی کاظمی، نخست‌وزیر عراق، واکنش‌های متفاوتی را از سوی کشورهای مختلف در پی داشته است. آمریکا آن را محکوم کرده، عربستان از یک 'اقدام تروریستی' سخن گفته و ایران آن را یک 'فتنه جدید' خوانده است.

ترکیه: حمله تروریستی به اقامتگاه نخست‌وزیر عراق را به شدت محکوم می‌کنیموزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد حمله تروریستی با پهپاد به اقامتگاه مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق را به شدت محکوم می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

استان‌وایر- دولت ابراهیم رییسی، مسعود فیاضی را به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

فیاضی برادر داماد علیرضا زاکانی، شهردار تهران است و در دوره حضور زاکانی در مرکز پژوهش‌های مجلس به عنوان معاون او معرفی شده بود.

به گزارش ایلنا، مسعود فیاضی متولد ۱۳۵۴ و دارای مدرک دکتری فقه و اصول تحلیلی و اجتهادی است و عضویت هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی را در سابقه خود دارد.

معرفی برادر داماد زاکانی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در حالی انجام شده که در روزهای گذشته در جلسه علنی مجلس برخی از نمایندگان نسبت به انتصاب‌های فامیلی در دولت رییسی تذکر داده بودند.

علیرضا زاکانی که در انتخابات ریاست جمهوری نیز به عنوان کاندیدای پوششی ابراهیم رییسی حضور داشت پیش از این داماد خود را به عنوان مشاور شهردار تهران معرفی کرده بود اما با فشار افکار عمومی مجبور شد حکم وی را لغو کند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: