چین, زنان, اویغور, اردوگاه, اویغور, تجاوز, ترک, چین, زن, عقیم سازی

چین, زنان

دولت چین به بهانه کنترل جمعیت زنان اویغور را عقیم می‌کند

دولت #چین به بهانه کنترل جمعیت #زنان #اویغور را عقیم می‌کند

04/08/2020 07:30:00 ب.ظ

دولت چین به بهانه کنترل جمعیت زنان اویغور را عقیم می‌کند

دولت چین به بهانه کنترل جمعیت، زنان اویغور و قزاق در منطقه خودمختار سینجان را عقیم می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

04.08.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیدولت چین به بهانه کنترل جمعیت، زنان اویغور و قزاق در منطقه خودمختار سینجان را عقیم می‌کند.زمرد داوود، مادر 38 ساله اویغور در گفت‌وگو با شبکه خبری «سی‌ان‌ان» اظهار داشت: سه فرزند دارم و دولت چین به بهانه اینکه تعداد فرزندانم زیاد است من را مجبور به عقیم‌سازی کردند.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد شناور پوتین در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند

وی افزود: دولت چین من را به خاطر زیاد بودن تعداد فرزندانم، 18 هزار و 400 یوان جریمه و با عمل جراحی عقیم کردند.داوود با بیان اینکه در مارس 2018، به مدت 3 ماه در اردوگاهی با عنوان «مرکز بازآموزی» در منطقه خودمختار به سر برده، گفت: در این اردوگاه به زور به ما دارو می‌دادند و عادت ماهانه‌مان قطع می‌شد.

گل‌بهار جلیل‌اوا از ترک‌های قزاق نیز فاش کرد: در ماه مه سال 2017 برای مصاحبه کاری به منطقه خودمختار سینجان رفتم و بدون دلیل توسط پلیس بازداشت و به مدت 15 ماه در اردوگاه زندانی شدم. در آنجا با 20 زن در یک اتاق بودم و به زور چند روز یک بار ما را در حیاط اردوگاه برهنه‌ می کردند. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

مایک پمپئو: دولت چین مرتکب بزرگترین نقض حقوق بشر در قرن حاضر شده استمایک پمپئو: دولت چین مرتکب بزرگترین نقض حقوق_بشر در قرن حاضر شده است وزیر خارجه ایالات متحده با اشاره به موارد نقض حقوق بشر توسط دولت چین و زیر پا گذاشتن حقوق اقلیت‌های قومی و مذهبی ساکن در ژین‌ژیانگ گفت، خطر بزرگی مردم آن منطقه را تهدید کرده و می‌کند.

مایک پمپئو می‌گوید اپلیکیشن‌های چینی اطلاعات کاربران را مستقیما به حزب کمونیست چین منتقل می‌کنندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر خارجه آمریکا: ورود چین به ایران، بی‌ثباتی در خاورمیانه را افزایش می‌دهدمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز یک‌شنبه در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز نسبت به پیامد قرارداد ۲۵ ساله همکاری‌ میان ایران و چین هشدار داد و گفت: ورود چین به ایران، بی‌ثباتی در خاورمیانه را افزایش می‌دهد

ثبت موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی

وزیر کشور: توافق همکاری ایران و چین باید در دولت و سپس در مجلس تصویب شودوزیر کشور گفت: موضوع همکاری بین ایران و چین در حد توافق اولیه بوده و در این روند، محورهای همکاری برای ۲۵ سال مشخص می شود اما برای اجرایی شدن، حتما فرایندهای قانونی را طی کند که تصویب در دولت و سپس در مجلس از اجزای این روند قانونی خواهد بود.

درگیری‌های تازه نیروهای وفادار به دولت و شورشیان مسلح در شمال سوریهگروه ناظران حقوق بشر سوریه که در لندن مستقر است از کشته شدن ۱۲ نیروی حامی حکومت سوریه خبر می دهد. به گفته این گروه درگیری های تازه در شمال سوریه در‍ ‍‍‍‍پی تلاش شورشیان مسلح برای پیشروی در مناطق تحت تسلط دولت صورت گرفت و در جریان آن ۶ تن از نیروهای شورشی مسلح کشته شدند.