دولت برای خانواده‌های کم‌درآمد خانه می‌سازد

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

نوبخت: دولت برای خانواده‌های کم‌درآمد خانه می‌سازد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت پیش از ظهر شنبه در مراسم بهره‌برداری از چند طرح عمرانی در شهرستان بردسکن واقع در جنوب غرب خراسان رضوی افزود: هشت هزار واحد این تعداد خانه در خراسان رضوی به روستاها و دو هزار واحد آن به حاشیه شهر مشهد اختصاص دارد.

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: نظیر این طرح اسفند ماه پارسال در استان خراسان جنوبی اجرا شد و در این چارچوب ۱۰ هزار واحد مسکونی ویژه اقشار کم‌درآمد دیروز ششم دی ماه به بهره‌برداری رسید. نوبخت افزود: مجموع خسارات سیل فروردین امسال ۳۸۰ هزار میلیارد ریال بود که دولت تدبیر و امید طی مصوبه‌ای بخشی از خسارت وارده به مردم را به صورت بلاعوض و بخشی از آن را با پرداخت وام کم‌بهره جبران کرد.

معاون رییس جمهوری ساخت ۱۳۲ کیلومتر خط آهن بین میانه و بستان‌آباد در مسیر استانهای همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و گیلان را از پروژه‌های زیرساختی برشمرد که با وجود تحریمهای اقتصادی انجام شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بولیوی هشدار دولت مکزیک برای شکایت به دادگاه بین المللی را بی اساس دانستپس از آنکه دولت مکزیک اعلام کرد به خاطر 'ارعاب' مراکز دیپلماتیک خود در پایتخت بولیوی به دیوان دادگستری بین المللی شکایت می کند، دولت بولیوی این اقدام را بی اساس توصیف کرد. روابط دو کشور پس از پناهندگی رئیس جمهوری مستعفی بولیوی به مکزیک به تیرگی گراییده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استعفای قریب‌الوقوع مایک پمپئو و 3 خبر بد برای ایراناحتمال اینکه مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا در آینده نزدیک از سمت خود استعفا کند، گم شه بره به درک اسفل السلفلین مردک شامپازه صفت صهیونیستی معدوم الشرف فی اقواله وافعاله!🤭 SamanthaIrani خبر بدتر برای سعودی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مادر امیر ارشد تاجمیر: برای جوان زیبا و رعنایم ترانه بخوانید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خانه پرستار: دلیلی برای شرکت در جشن روز پرستار نمی‌بینیم | DW | 26.12.2019'خانه پرستار' روز چهارشنبه چهارم دی در نامه‌ای به حسن روحانی از وضعیت بسیار نامطلوب پرستاران در ایران انتقاد کرده و گفته است با چندرغاز کارانه‌ای که ۱۶ ماه است پرداخت نشده، دلیلی برای شرکت در جشن روز پرستار نمی‌بینیم. یه نگاه به وضعیت علوم ازمایشگاهی ها بندازن پرستارا بد نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اجرای حکم اعدام یک خارجی در ژاپن برای نخستین بار بعد از ۱۰ سالژاپن روز پنج‌شنبه، ۲۶ دسامبر برای نخستین بار در ده سال گذشته یک تبعه خارجی را که به اتهام قتل یک خانواده چهارنفره در زندان بود اعدام کرد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استانهای غربی برای بارش برف نیم‌متری آماده باشنداخطاریه هواشناسی | سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای از آغاز بارش برف سنگین در استان‌های غربی از بعدازظهر امروز، پنجشنبه و تداوم آن تا فردا خبر داد. هواشناسی | 🔸در طیزچهار روز آینده در نقاط مختلف بارندگی‌ پراکنده همراه با وزش باد داریم 🔸آسمان تهران از بعد از ظهر جمعه افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و وزش باد دارد. بارش های تهران از امشب تا صبح شنبه و وزش باد به سالم شدن هوا کمک خواهد کرد هواشناسی |🔸در طی چهار روز آینده در نقاط مختلف بارندگی‌ پراکنده همراه با وزش باد داریم 🔸آسمان تهران از بعد از ظهر جمعه افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و وزش باد دارد. بارش های تهران از امشب تا صبح شنبه و وزش باد به سالم شدن هوا کمک خواهد کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »