دولت مقدمات پیش‌نویس لایحه «برپایی تجمعات» را فراهم کرد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون پژوهش قانون اساسی: دولت مقدمات پیش‌نویس لایحه «برپایی تجمعات» را فراهم کرده است

بیژن عباسی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی ایرنا افزود: در معاونت حقوقی به دنبال این هستیم که پیش نویس لایحه ای برای برپایی تجمعات و راهپیمایی ها تهیه و به دولت ارسال شود تا علاوه بر احزاب، سندیکاها، انجمن های صنفی، کارگری و کارفرمایی، سازمان های مردم نهاد و حتی افراد عادی هم بتوانند در چارچوب مشخص و شرایط معین قانونی اقدام به برپایی تجمعات و راهپیمایی ها داشته باشند.

این حقوقدان اظهار داشت: طبق اصل بیست و هفتم قانون اساسی، تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها به شرطی که مسلحانه و مخل مبانی اسلام نباشد، آزاد است. وی با اشاره به ماده ١٠ قانون احزاب افزود: درباره برپایی تجمعات و راهپیمایی احزاب، کمیسیون ماده ١٠، تصمیم گیری می کند و برخی معتقدند که این ماده مربوط به همه است درحالی که چنین نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از آنجایی که در فتنه های مختلف؛ نفوذ عوامل خرابکار و اغتشاش طلب وابسته به غرب و... نیز دخالت اوباش داخلی بجهت چپاول اموال عمومی و دولتی در صفوف معترضان کاملا اثبات شده است می توان ضمن اقناع عمومی و نخبگانی، مفاد «پیش نویس لایحه برپایی تجمعات» را در فاز شور و تصویب نهایی قرار داد.

نابود باد کلیت جمهوری اسلامی

یه چیزی Rouhani_ir از خودش در کرده بود، قانون حقوق شهروندی با اون خانم مولانا . این یه هفته با همون قانون نمی خونه. مشکل مملکت کم قانونی نیست. مشکل اینه که هر کی دوست داره قانون رو هر جور دوست داره اجرا میکنه.

احتیاج ایران به پیش نویس یک قانون اساسی جدید هست که مذهب رو از دولت جدا کنه. ج.ا. باید بره.

خودتی!

اخوندیسم مرتجع و خامنه ای قاتل دیگر در ایران جایگاهی ندارند .به خون تمام جان باختگان راه ازادی .تا نابودی رژیم سفاک خامنه ای از پا نخواهیم نشست .

پیش نویس رو منتشر کنید مردم بخوانند...

چه جالب. خوبه با گچ یه مربع بکشند بعد هر کی میخواد اعتراض کنه بره درون اون مربع بایسته زیر دوربین های مدار بسته اعتراضشو بکنه و ....

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیت رهبری یا آستان قدس رضوی؛دولت چه منابع مالی دیگری غیر از بنزین داردمجید گلپور: ما هولدینگهای زیادی در ایران داریم که در تمام این چهل سال تنها کار خودش را کرده‌اند بویژه در دوره سی سالۀ مدیریت علی خامنه‌ای. در دوران او انباشت مداوم و پی در پی سرمایه در این هولدینگها کار را به آنجا کشانده که امروز بنا بر گزارش‌های مختلف ۶۰ درصد از کل ثروت ایران در دست این نهادها است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادچرا مدیران رانت خوار صنعت خودرو سازی فکری برای ارتقاءساخت موتور‌های اتومبیل داخلی نمیکنند در خارج اون عرق خورهای بی دین نامسلمون تمام سعیشون را میکنند موتورهایی بسازند که کمترین مصرف و بالاترین راندمان را داشته باشند تا حالا نشنیدم کسی در این خصوص معترض خودرو ساز داخلی شده باشه اگر نوبخت شعور داشت از اصلاح مصرف سوخت ماشینهای داخلی می گفت یا از تخته کردن سایپا و ایران_خودرو برای حفظ منافع مردم واردات به خودی خود ، چیز بدی نیست و همه کشورها انجام می دن
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد شدید دولت آلمان از محکومیت فعالان محیط زیستی در ایران | DW | 22.11.2019نماینده ویژه حقوق بشر دولت آلمان از احکام زندان برای فعالان محیط زیستی ایران به شدت انتقاد کرد. بربل کوفلر خواستار آزادی فوری آنها شد و از دولت ایران خواست، به وظایف خود در قبال حقوق شهروندان کشورش عمل کند. ولی با رژیم تو یه تختخواب میخوابند! این قصه ها کهنه شده دیگه!😊 Das ist die Scheinheiligkeit der deutsche Staat. Wer soll es glauben? این خانم هیچ خجالت نمی کشد، انگار از یک هفته اخیر در کوچه و خیابانهای_ایران از طرف آخوندهای_قاتل، فاسد و تروریست علف و حیوان تلف میشوند. زهی بیشرمی! این همه انسان بیگناه که بخاطر دفاع از حقوق اولیه انسانی‌شان بدستور خامنه‌ای و روحانی مورد قتل و کشتار قرار گرفته و میگیرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادفاک آف تو آدم نیستی. نجاست
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

رویکرد جدید بسیج، تشکیل دولت انقلابی و تمدن جدید اسلامی استتهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی، رویکرد جدید بسیج را تشکیل دولت انقلابی و تمدن جدید اسلامی دانست. با قدیمی زیاد ... جدیده تمدن شیری داره سردار .....
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گزارش بانک جهانی از رتبه 131 دولت ایران در کارآمدی- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش بانک جهانی| دولت ایران ناکارآمدتر از ۱۳۰ دولت جهان شد بانک جهانی با بررسی ۲۰۹ دولت جهان به لحاظ کارآمدی، دولت ایران را در رده ۱۳۱ و پایین تر از دولت هایی مثل سنگاپور، سوئیس، آندورا، امارات، تایوان، قطر، هند و اردن قرار داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »