دولت فرانسه به دنبال تعیین مجازات برای صدور گواهی بکارت است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت فرانسه به دنبال تعیین مجازات برای صدور گواهی بکارت است بیشتر بخوانید🔽

دولت فرانسه لایحه ای را در دست تهیه دارد که براساس یکی از مواد آن برای صدور گواهی بکارت مجازات تعیین شده است.

به گفته ژرالد دارمنن، وزیر کشور فرانسه این پیشنهاد قرار است در لایحه «مبارزه با جدایی طلبی» که پاییز امسال به مجلس ملی این کشور ارائه می شود گنجانده شود. وی گفت: «برخی پزشکان با وجود محکومیت چنین اقداماتی از طرف شورای نظام پزشکی هنوز به خود اجازه می دهند که برای ازدواج های مذهبی گواهی بکارت صادر کنند. ما نه تنها آن را ممنوع خواهیم کرد بلکه برای صدور این گواهی مجازات پیشنهاد می کنیم.»وزیر کشور فرانسه همچنین افزود که در این لایحه اختصاص ساعات خاص به یک جنس در استخرها نیز ممنوع خواهد شد. موضوع اختصاص ساعات خاصی به زنان برای استفاده از استخرهای عمومی پیش از این در فرانسه جنجال برانگیز شده بود.

امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه اوایل سال جاری میلادی از صدور گواهی بکارت در این کشور انتقاد کرده بود. او تاکید کرده بود که دستورات مذهبی نباید فراتر از قوانین جمهوری فرانسه قرار گیرند. گروهی از پزشکان متخصص زنان و زایمان از طرح دولت برای ممنوعیت صدور گواهی بکارت و تعیین مجازات برای آن انتقاد کرده اند. به گفته آنها در گام اول باید با والدینی که از فرزندان خود درخواست گواهی بکارت می کنند مقابله کرد. این گروه از پزشکان همچنین بر این باور هستند که در برخی موارد برای نجات جان بیماران خود چاره ای جز صدور گواهی بکارت ندارند.هم‌رسانی این مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بریتانیا برای توافق تجاری با اتحادیه اروپا مهلت تعیین کرد | DW | 07.09.2020بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا در آستانه دور بعدی مذاکرات برگزیت، اتحادیه اروپا را تهدید کرد اگر تا نیمه اکتبر توافق تجارت آزاد با بریتانیا را نپذیرد لندن نسخه 'بدون توافق' روابط تجاری با اتحادیه را پیش خواهد گرفت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جایزه ۴۳۳ میلیون دلاری آمریکا برای دستگیری ۸۲ مرد و ۳ زنوزارت خارجه آمریکا برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محاکمه ۸۵ تروریست تحت تعقیب جهانی شود نزدیک به ۴۳۳ میلیون دلار جایزه تعیین کرده و افزون بر این، ۱۵ میلیون دلار نیز پاداش برای اطلاعات منجر به برهم زدن مکانیسم‌های مالی سپاه پاسداران ایران در نظر گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سناریوی نخ‌نما و پرتناقض صداوسیما برای 'اثبات' جرم نوید افکاری | DW | 06.09.2020صدا و سیما و برخی رسانه‌های وابسته به نهادهای قدرت فیلمی پخش کرده‌اند که قرار است حکم اعدام نوید افکاری را توجیه کند. محور اصلی این فیلم پرابهام و پرتناقض اعتراف‌هایی است که گفته می‌شود زیر شکنجه گرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا خواستار ادامه مذاکرات کوزوو و صربستان برای عادی‌سازی روابط دو کشور شدوزیر خارجه آمریکا خواستار ادامه مذاکرات کوزوو و صربستان برای عادی‌سازی روابط دو کشور شد آقای پمپئو و نخست‌وزیر کوزوو همچنین درباره تلاش‌های آن کشور در مبارزه با همه‌گیری جهانی کووید-۱۹ و تعهد آن نسبت به پیشبرد توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی گفت‌و‌گو کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امیرحسین مرادی و علی یونسی، تحت فشار برای اعتراف تلویزیونی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آموزش فقط یکی از کارکردهای مدرسه است؛ آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه نیسترئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با قدردانی از وزارت آموزش و پرورش، معلمان، مدیران و سایر عواملی که زمینه بازگشایی مدارس را در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم کرده اند، اظهارداشت: نهاد مدرسه دارای کارکردهای مختلفی است که آموزش تنها یکی از آنهاست و لذا آموزش مجازی، جایگزین کاملی برای نهاد مدرسه محسوب نمی شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »