دولت به دنبال متناسب‌سازی حقوق کارکنان و کارگران است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس‌جمهور در جلسه شورای اداری مازندران: برای دهک‌های زیر خط فقر لازم است متناسب‌سازی انجام شود دولت به دنبال متناسب‌سازی حقوق کارکنان و کارگران است

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در جلسه شورای اداری استان مازندران خدمت به مردم را از زمینه‌های رشد و تعالی انسان دانست و گفت: غیر از انجام واجبات و ترک محرّمات، تلاش برای گره‌گشایی از مشکلات و خدمت به مردم بهترین زمینه برای رشد انسان است.

رئیس جمهور با بیان اینکه در کارآمدی نظام اداری کشور همه کارکنان و مدیران نقش‌آفرین هستند، اظهار کرد: کارآمدی نظام اداری نیازمند انگیزه و روحیه تحولی است و با این روحیه می‌توان اقدامات بزرگی انجام داد. رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت مردمی بر اساس عدالت‌محوری و مبتنی بر سند آمایش سرزمینی به دنبال پیشرفت متوازن مناطق مختلف کشور از جمله مازندران است. استان مازندران از ظرفیت‌های بسیار زیادی برخوردار است و با این ظرفیت‌ها، وجود فقر در سطح استان قابل قبول نیست.

وی با اشاره به برنامه‌های دولت برای تکمیل خطوط راه آهن در استان مازندران گفت: توسعه خطوط ریلی در استان در دستور کار دولت قرار دارد و پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه با جدیت پیگیری خواهد شد.وی در پایان، با ابراز نگرانی از آمار تصادفات و تلفات جاده‌ای در مسیرهای مواصلاتی مازندران گفت: این موضوع دردناک است و به هیچ عنوان پذیرفته نیست و لازم است رسانه ملی هشدارهای لازم را به رانندگان ارائه کند و دستگاههای مربوطه، اقدامات ضروری و جدی در این زمینه انجام دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر انقلاب: تخصیص بودجه سنگین برای جهاد تبیین، غلط است/دولت از قوانین مجلس تبعیت کندرهبر انقلاب: *تخصیص بودجه سنگین برای جهاد تبیین کار غلطی است *در جنگ‌های سخت با سلاح‌های قدیمی دیگر نمی‌شود جنگید *امروز با شمشیر و با نیزه و این چیزها نمی‌شود به جنگ توپ و موشک و این‌ها رفت. در جهاد تبیین هم همین جور است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: بمباران بیمارستان کودکان در ماریوپل «جنایت جنگی هولناک» استدر پی متهم شدن روسیه به بمباران بیمارستان کودکان و زایشگاهی در شهر ماریوپل و تایید خبر کشته شدن 3 شهروند از جمله یک کودک از سوی مقامات اوکراین، کرملین
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: روبل و سهام روسیه در حال سقوط آزاد استآمریکا: *روبل و سهام روسیه در حال سقوط آزاد است *اقتصاد روسیه در نتیجه تحریم‌های ما نابود خواهد شد *روز به روز تعداد بیشتری از شخصیت‌های روسیه به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه می‌شوند *در حال بررسی اقدامات بعدی هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل: جان جمشید شارمهد، شهروند دوتابعیتی زندانی، در خطر استعفو بین‌الملل در بیانیه‌ای نحوه بازداشت «خودسرانه» و «ناپدیدسازی قهری» جمشید شارمهد، مسئول گروه تندر، به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی را محکوم کرد و خواستار آزادی فوری او شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ندا پرایس: مسائل دشوار کمی در مذاکرات وین باقی مانده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا از مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین خواست بر روی حل‌وفصل مشکلات نهایی جهت حصول توافق تمرکز کنند. ندا کیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا تهاجم روسیه به اوکراین در راستای اهداف اسرائیل است؟اعتمادآنلاین بررسی می‌کند: آیا تهاجم روسیه به اوکراین در راستای اهداف اسرائیل است؟ روسیه بر خلاف مواضعی که در قبال مخالفان تهاجم به اوکراین اتخاذ کرد و منجر به اعلام لیست دشمنانش شد، هرگز اسرائیل را در دسته دشمنان مسکو قرار نداده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »