دولت لیبی پیشنهاد اتحادیه عرب علیه ترکیه را رد کرد

20/07/1398 11:40 ب.ظ

دولت وفاق ملی لیبی پیشنهاد اتحادیه عرب برای قطع همکاری و کاهش روابط دیپلماتیک با ترکیه را رد کرد. 12.10.

12.10.2019 طرابلس/ ولید عبدالله/ خبرگزاری آناتولی دولت وفاق ملی لیبی بیانیه پایانی نشست فوق‌العاده وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب که در آن قطع همکاری و کاهش سطح روابط دیپلماتیک این کشورها با ترکیه پیشنهاد شده است را رد کرد.

وزارت امور خارجه لیبی طی بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: لیبی پیشنهاد قطع همکاری و کاهش سطح روابط دیپلماتیک با جمهوری ترکیه را نمی پذیرد. همچنین رسانه‌های لیبی نیز گزارش دادند که صالح الشماخی نماینده این کشور در اتحادیه عرب نیز نخواست در افتتاحیه نشست مذکور سخنرانی کند.

دولت مصر در پی آغاز عملیات چشمه صلح ترکیه در شرق رود فرات اتحادیه عرب را به تشکیل نشست فوق‌العاده‌ای فراخواند. قطر و سومالی و لیبی بیانیه پایانی این نشست را امضا نکردند. لازم به ذکر است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد. headtopics.com

مگه لیبی دولت هم داره ۰اردوغان پدر خوانده داعش

حزب وفاق هستند که یه بخشی از لیبی دستشونه و اردوغان علیه حقتر حمایت‌شون می‌کنه و براشون سلاح و مهمات می‌فرسته برای پیش‌برد تفکرات اخوانی‌اش. تابلوئه که این حزب علیه اردوغان چیزی رو تایید نمی کنن.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دولت قانونی یمن اظهارات اردوغان درباره عملیات ائتلاف عربی را محکوم کرددولت قانونی یمن شامگاه جمعه 11 اکتبر اظهارات رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه درباره عملیات‌های منظورت همون دولت مستعفی هست درسته؟ قاطی نکنید یهو! منظورش از دولت قانونی همون دولت مخلوع مستعفی، مورد حمایت سعودی ونهایتأ دولت غیرقانونی عبد ربه منصورهادیست، جیره خوار امارات وبن سلمانست.

امتناع صداوسیما از پخش جوابیه دولت به اتهامات مطرح شده غیرقانونی استتهران - ایرنا- دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت با رد ادعای روابط عمومی سازمان صدا و سیما مبنی بر اعمال فشار قوه مجریه برای پخش یک جوابیه را رد و توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد. صدا و سیما چیش قانونیه والا

سیستانی: خون قربانیان ناآرامی‌ها در عراق به گردن دولت است«مرجعیت قویاً از دولت و دستگاه قضائی خواست تا تحقیقات شفافی را در مورد تمامی رخدادهای صورت گرفته در تظاهرات و افشای عناصری که به سمت تظاهرکنندگان آتش گشودند انجام دهند و این مسئله طی مدت محدودی همچون دو هفته انجام شود.» آخوند رو چه به سیاست و امنیت

دولت آلمان می‌گوید امنیت یهودیان این کشور را تضمین خواهد کرد | DW | 10.10.2019پس از حمله تروریستی یک راستگرای افراطی به یک کنیسه در هاله آلمان، دولت این کشور اعلام کرد به طور دائم امنیت جامعه یهودی آلمان را تأمین خواهد کرد. نماینده دولت آلمان در امور یهودیان خواستار افزایش پرسنل امنیتی کشور شد.

هجوم مصادره‌کنندگان دولت به نخستین ورود زنانهمینا نبودن یک سال پیش گفتن به حرمت مراجع از پیگیری حضور زنان در ورزشگاه معذوریم؟ .....خورد بی شخصیت اصلاح طلب کاسب دروغگو بی شرم و حیا معصومه بيخود كرد اين ازادى و بيشتر از اينها را زمان شاه داشتيم و شماها كثافتها از زنان ايران گرفتيد!!ولى حرامزاده هاى شما در امريكا و اروپا با پول همين ملت عياشى ميكنند!!مرگ بر ج.ا

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

دولت وفاق ملی لیبی پیشنهاد اتحادیه عرب برای قطع همکاری و کاهش روابط دیپلماتیک با ترکیه را رد کرد.

12.10.2019

طرابلس/ ولید عبدالله/ خبرگزاری آناتولی

دولت وفاق ملی لیبی بیانیه پایانی نشست فوق‌العاده وزیران خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب که در آن قطع همکاری و کاهش سطح روابط دیپلماتیک این کشورها با ترکیه پیشنهاد شده است را رد کرد.

وزارت امور خارجه لیبی طی بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد: لیبی پیشنهاد قطع همکاری و کاهش سطح روابط دیپلماتیک با جمهوری ترکیه را نمی پذیرد.

همچنین رسانه‌های لیبی نیز گزارش دادند که صالح الشماخی نماینده این کشور در اتحادیه عرب نیز نخواست در افتتاحیه نشست مذکور سخنرانی کند.

دولت مصر در پی آغاز عملیات چشمه صلح ترکیه در شرق رود فرات اتحادیه عرب را به تشکیل نشست فوق‌العاده‌ای فراخواند. قطر و سومالی و لیبی بیانیه پایانی این نشست را امضا نکردند.

لازم به ذکر است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد.

عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام می شود.