دولت ترامپ ۸۸۰۰ کودک مهاجر را از آمریکا اخراج کرد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چگونه مدارس اروپا با کووید-۱۹ کنار می‌آیند؟ | دانش‌آموزان پس از ماه‌ها تدریس غیرحضوری به دلیل همه‌گیری کرونا، اکنون به زمان بازگشایی مدارس رسیده‌اند و دولت‌ها در کشورهای مختلف تلاش دارند که دانش‌آموزان به کلاس‌های درس بازگردند

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت دادگستری آمریکا روز گذشته اعلام کرد، دولت دونالد ترامپ‌ رئیس‌جمهوری آمریکا از ۲۰ مارس تحت قوانین مرتبط با محدودیت‌های کرونایی در این کشور، حدود ۸۸۰۰ کودک مهاجر بدون همراه را از این کشور اخراج کرده است.

دولت ترامپ از اول فروردین قوانین مرزی جدیدی را اعمال کرد و دولت ترامپ مدعی شده بود که این قوانین اضطراری جدید با هدف مقابله با گسترش شیوع کرونا بوده است. از آن تاریخ به امروز نیروهای مرزی آمریکایی به استناد قوانین جدید، این کودک مهاجران بدون همراه را از مرز آمریکا- مکزیک اخراج و به کشورهایشان بازگردانده اند.

کارشناسان امور مهاجرت معتقدند که قوانین مهاجرتی جدید دولت آمریکا مهاجران به ویژه کودکان را در خطر جدی قرار می دهد. گزارش شده که تحت این قوانین، کودکان برای روزها و یا برخی هفته ها در هتل‌هایی نگه داری می شوند تا روند اخراج آنها انجام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وجود بیش از ۷۰ هزار کودک کار در کشورمعاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره آمار کودکان کار ضمن تصریح بر اینکه مسئله کودکان کار جزو مسائل اجتماعی پنهان محسوب می‌شوند، گفت: طی مطالعاتی که با دانشگاه علوم بهزیستی انجام شد، حدوداً ۷۰ هزار کودک خیابانی در کشور داریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو از ترامپ تشکر کردبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بابت حمایت وی از توافق کشورش با بحرین تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رسانه‌های اسرائیل: ترامپ امروز عادی‌سازی روابط بحرین و اسرائیل را اعلام می‌کندبه گزارش رسانه‌های اسرائیلی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امروز توافق بحرین و اسرائیل برای عادی‌سازی روابط دوجانبه را اعلام خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی‌های مهیب بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان اورگن را فراری داد - BBC News فارسیبه گفته مقامات رسمی بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان ایالت اورگن در آمریکا در حال فرار از آتش‌سوزی مهلکی هستند که سراسر شمال غربی اقیانوس آرام را فرا گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران گزارش مایکروسافت مبنی بر تلاش هکرهای ایرانی برای مداخله در انتخابات آمریکا را رد کرد - BBC News فارسیسعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گزارش شرکت مایکروسافت مبنی بر تلاش هکرهای مرتبط با روسیه، چین و ایران برای تاثیرگذاری بر انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا را رد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کتاب وودوارد؛ ترامپ می‌گوید در مورد خطر کرونا دروغ نگفته - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از تصمیم خود برای کمرنگ جلوه دادن خطرات کووید-۱۹ دفاع کرده و گفته است که پاسخ او به باب وودوارد خبرنگار کهنه کار آمریکایی 'مناسب' بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »