دولت ائتلافی جدید جمهوری ترک قبرس شمالی تشکیل شد

22/02/1401 09:51:00 ب.ظ

دولت ائتلافی جدید به‌رهبری اونال اوستل، نماینده حزب وحدت ملی در جمهوری ترک قبرس شمالی تشکیل شد. - خبرگزاری آناتولی

دولت ائتلافی جدید به‌رهبری اونال اوستل، نماینده حزب وحدت ملی در جمهوری ترک قبرس شمالی تشکیل شد. - خبرگزاری آناتولی 12.05.2022 لفکوشا/ خبرگزاری آناتولی اونال اوستل، نماینده مردم گیرنه از حزب وحدت ملی که موظف به تشکیل کابینه دولت ائتلافی جدید جمهوری ترک قبرس شمالی بود، امروز نشست خبری برگزار کرد.

وی طی اظهاراتی در این نشست خبری اعلام کرد که اسامی اعضای کابینه دولت ائتلافی جدید را به ارسین تاتار، رئیس‌جمهور جمهوری ترک قبرس شمالی ابلاغ کرده است.

اوستل متذکر شد که پس از تصویب این اسامی توسط تاتار، دولت ائتلافی متشکل از حزب وحدت ملی، حزب دموکرات و حزب تولد دوباره تشکیل شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

دولت ایران از آزاد شدن واردات خودرو خبر دادواردات خودرو از سال ۱۳۹۷ ممنوع شده و کیفیت پایین، ناایمنی و جهش قیمت خودروهای ساخت داخل انتقادات گسترده‌ای در پی داشته است.

مردم در جریان الزامات دولت برای اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها قرار گیرندرئیس جمهور، عادلانه‌سازی نظام توزیع یارانه‌ها را تصمیمی ملی و ضرورتی برای اقتصاد کشور دانست و با تاکید بر لزوم همدلی و همصدایی همه بخش‌های دولت در اجرای این طرح، اظهار کرد: همه مردم باید در جریان الزامات قانونی برای اصلاح نظام توزیع یارانه‌ها و نحوه اجرای آن قرار گیرند.

دولت سیزدهم کلیات طرح پیشنهادی «واردات خودرو» را تصویب کرد🔺دولت سیزدهم کلیات طرح پیشنهادی «واردات خودرو» را تصویب کرد ▪️وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت رئیسی اعلام کرد که کلیات طرح پیشنهادی واردات خودرو در هیئت وزیران به تصویب رسیده است و جزئیات آن از جمله چگونگی و روش‌های واردات خودرو در آیین‌نامه‌ای مشخص شده

افزایش ۳۰۰ درصدی اجاره در برخی از مناطق تهران/ دولت عامل گرانی بازار اجاره شدعضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک اظهار داشت: دولت سه سال است که سقف افزایش اجاره‌بها را به 25 درصد رسانده که در مجموع سه سال این میزان افزایش اجاره‌بها به طور رسمی به 75 درصد رسیده‌است که به این نرخ رسمی، نرخ تورم و انتظارات تورمی هم اضافه شده به‌طوری نرخ اجاره در برخی از مناطق تهران تا 300 درصد هم افزایش پیدا کرده‌است.

تشییع جنازه خبرنگار شبکه الجزیره در حضور هزاران فلسطینیپیکر شیرین ابوعاقله، خبرنگار الجزیره، که هنگام پوشش عملیات ارتش اسرائیل در کرانه باختری کشته شد، روز پنج‌شنبه به رام‌الله، مقر ریاست جمهوری تشکیلات خودگردان فلسطینی، منتقل شد. خدا بیامررزش 🥲 ریدم تواسراییل اگه فلسطینی ها اینقدر مطمئن هستند که سربازان اسراییلی این خبرنگار را کشته اند چرا با تحقیقات با حضور اسراییل، فلسطین و حتی آمریکا مخالفت کردن و دارن این خبرنگار را با عجله دفن می کنند؟

قیمت جدید روغن اعلام شداتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای حداکثر نرخ فروش انواع روغن خوراکی برای مصرف کننده در سراسر کشور را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت مصرف کننده روغن مایع آفتاب گردان ۸۱۰ گرمی پخت و پز ۶۳۰۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده روغن مایع ۸۱۰گرمی سرخ کردنی ۶۲۰۰۰ تومان است. مادر حضرت آقا رو گاییدم