دولت در کنار مردم است/ باید بساط تنبلی برچیده شود

13/03/1401 10:02:00 ق.ظ

بهادری جهرمی: دولت در کنار مردم است/ باید بساط تنبلی برچیده شود

سخنگوب دولت تاکید کرد: دولت در کنار مردم است و باید بساط تنبلی برچیده شود. ‌دولت مردمی در کنار مردم است. شمال یا جنوب کشور فرقی ندارد. صبح جمعه، تعطیلی ندارد. خرابی‌ها باید آباد شود و بساط فساد و تنبلی برچیده شود.

‌دولت مردمی در کنار مردم است. شمال یا جنوب کشور فرقی ندارد. صبح جمعه، تعطیلی ندارد. خرابی‌ها باید آباد شود و بساط فساد و تنبلی برچیده شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد

وزیر ورزش: در کنار تیم ملی خواهیم بودوزیر ورزش گفت: ما هم مثل مردم عزیر در این چند ماه منتهی به مسابقات جام جهانی در کنار تیم ملی خواهیم بود. الان کل اعضای اون ستاد کذا منتظرید؟ برای یه نامه زدن ستاد لازمه؟ تو اون دم و تشکیلات و اون ادارات، معلوم نبود کی باید بزنه اون نامه رو؟ ستاد میخواست! قرارگاه باید تشکیل می‌دادین. 😂😂😂😂🍺

حضور گسترده مردم آبادان در تشییع جنازه قربانیان ریزش برج متروپلمراسم تشییع جنازه تعدادی از قربانیان حادثه ریزش برج متروپل روز چهارشنبه، ۱۱ خردادماه، با حضور گسترده مردم آبادان و همین طور نیروهای امنیتی برگزار شد.

آواربرداری «نهایی» متروپل؛ انتقاد تند استاندار سابق از «سلب مسئولیت» در دولت رئیسیبه‌ گفته استاندار خوزستان، عملیات آواربرداری برج متروپل به میزان ۹۰ درصد رسیده، اما همچنان هنگام آواربرداری ممکن است اجزایی از پیکر جانباختگان از زیر آوار خارج شود.

محکومیت پنج شهروند تاجیکستان در آلمان به اتهام عضویت در داعش | DW | 01.06.2022دادگاهی در آلمان پنج شهروند تاجیکستان ساکن آلمان را به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش به حبس محکوم کرد. طولانی‌ترین مدت حبس برای یکی از متهمان بیش از ۹ سال است. آنها به عنوان پناهجو به آلمان آمده بودند. داعش هنوزم مده تو آلمان؟

«هیمارس»‌ آمریکا در راه اوکراین؛ «کابوس طالبان» توازن قوا را در جنگ روسیه به هم می‌زند؟جو بایدن، رئیس‌ جمهوری آمریکا، شامگاه سه‌شنبه اعلام کرد که این کشور یک بسته ۷۰۰ میلیون دلاری کمک نظامی دیگر را به اوکراین اختصاص خواهد داد. کاخ سفید گفته است تسلیحات جدید شامل راکت‌اندازهای «هیمارس» می‌شوند. اما این سامانه‌ موشکی چیست و چرا حضور آن در جنگ اوکراین سرنوشت‌ساز تلقی می‌شود؟