دولت در کنار مردم است/ باید بساط تنبلی برچیده شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بهادری جهرمی: دولت در کنار مردم است/ باید بساط تنبلی برچیده شود

‌دولت مردمی در کنار مردم است. شمال یا جنوب کشور فرقی ندارد. صبح جمعه، تعطیلی ندارد. خرابی‌ها باید آباد شود و بساط فساد و تنبلی برچیده شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالمنکونام در پاسخ به نیمکت استقلال: *پیشنهادی در کار نیست و در فولاد خوشحالم *من پارسال هم با استقلال صحبت کردم *من شرایطم در فوتبال عالی است و مشکلات جای دیگر است *آرزوی هر مربی است که سرمربی استقلال یا تیم ملی باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر ورزش: در کنار تیم ملی خواهیم بودوزیر ورزش گفت: ما هم مثل مردم عزیر در این چند ماه منتهی به مسابقات جام جهانی در کنار تیم ملی خواهیم بود. الان کل اعضای اون ستاد کذا منتظرید؟ برای یه نامه زدن ستاد لازمه؟ تو اون دم و تشکیلات و اون ادارات، معلوم نبود کی باید بزنه اون نامه رو؟ ستاد میخواست! قرارگاه باید تشکیل می‌دادین. 😂😂😂😂🍺
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور گسترده مردم آبادان در تشییع جنازه قربانیان ریزش برج متروپلمراسم تشییع جنازه تعدادی از قربانیان حادثه ریزش برج متروپل روز چهارشنبه، ۱۱ خردادماه، با حضور گسترده مردم آبادان و همین طور نیروهای امنیتی برگزار شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آواربرداری «نهایی» متروپل؛ انتقاد تند استاندار سابق از «سلب مسئولیت» در دولت رئیسیبه‌ گفته استاندار خوزستان، عملیات آواربرداری برج متروپل به میزان ۹۰ درصد رسیده، اما همچنان هنگام آواربرداری ممکن است اجزایی از پیکر جانباختگان از زیر آوار خارج شود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت پنج شهروند تاجیکستان در آلمان به اتهام عضویت در داعش | DW | 01.06.2022دادگاهی در آلمان پنج شهروند تاجیکستان ساکن آلمان را به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش به حبس محکوم کرد. طولانی‌ترین مدت حبس برای یکی از متهمان بیش از ۹ سال است. آنها به عنوان پناهجو به آلمان آمده بودند. داعش هنوزم مده تو آلمان؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

«هیمارس»‌ آمریکا در راه اوکراین؛ «کابوس طالبان» توازن قوا را در جنگ روسیه به هم می‌زند؟جو بایدن، رئیس‌ جمهوری آمریکا، شامگاه سه‌شنبه اعلام کرد که این کشور یک بسته ۷۰۰ میلیون دلاری کمک نظامی دیگر را به اوکراین اختصاص خواهد داد. کاخ سفید گفته است تسلیحات جدید شامل راکت‌اندازهای «هیمارس» می‌شوند. اما این سامانه‌ موشکی چیست و چرا حضور آن در جنگ اوکراین سرنوشت‌ساز تلقی می‌شود؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »