دولت ایران بخشنامه «لغو» سند 2030 را ابلاغ کرد

23/06/1400 02:56 ب.ظ

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران بخشنامه «لغو» سند 2030 را ابلاغ کرد. - خبرگزاری آناتولی

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران بخشنامه «لغو» سند 2030 را ابلاغ کرد.استانبول/خبرگزاری آناتولیعلیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران با امضای بخشنامه «لغو» سند آموزشی 2030 آن را برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران با امضای بخشنامه «لغو» سند آموزشی 2030 آن را برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش ایران، کاظمی ابلاغیه لغو سند آموزشی 2030 را در راستای خواست آیت الله خامنه‌ای، رهبر این کشور و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی امضا کرده است.

در این ابلاغیه آمده است: اسناد و مقررات حاکم و مبنای عمل در حوزه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت کشور، صرفاً اسناد بالادستی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی و به‌طور خاص «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» است و اسناد، بیانیه‌ها و مقررات مغایر با سند تحول بنیادین و سایر اسناد بالادستی مذکور، لغو و کان لم یکن اعلام می‌شود.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران همچنین خواستار «برخورد قانونی» با متخلفان از ابلاغیه شده است. ابراهیم رئیسی، رئیس‌ جمهور ایران نیز دیروز دوشنبه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی این کشور برای «لغو اجرای سند 2030» را امضا و به مراجع مربوطه ابلاغ کرده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رئیسی: مصوبه 'لغو سند آموزشی ۲۰۳۰ یونسکو' اجرا شود | DW | 13.09.2021رئیس جمهور ایران مصوبه 'لغو سند یا بیانیه آموزش ۲۰۳۰' را برای اجرا ابلاغ کرد. سند آموزشی ۲۰۳۰ یونسکو در سال‌های اخیر یکی از موارد چالش‌برنگیز میان دولت و رهبر جمهوری اسلامی بود.

لغو دایمی اجرای سند ۲۰۳۰ یونسکو به دستور ابراهیم رئیسی

دستور ابراهیم رئیسی برای لغو اجرای سند ۲۰۳۰؛ خامنه‌ای اجرای آن را «زیر سوال بردن استقلال کشور» دانسته بود🔺 دستور ابراهیم رئیسی برای لغو اجرای سند ۲۰۳۰؛ خامنه‌ای اجرای آن را «زیر سوال بردن استقلال کشور» دانسته بود ◾ لغو سند آموزشی ۲۰۳۰ در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده بود، اما تاکنون اجرایی نشده بود. ⬇ بیشتر بخوانید: به یاری خدا با طالبان برنامه‌های آموزشی مشترکی خواهیم داشت نه که الان خیلی مستقل هستید! بچه هاتون رو تو خونه درس بدید که این رژیم اونها رو نتونه شستشوی مغزی بده مگه انیشتین درخانه درس نخوند اما شد نابغه دنیا ، به فرزندانتون اشعار مولانا، سعدی ، شاهنامه و ....یاد بدید و خلاقیت رو شکوفا کنید

لغو منع تردد شبانه به پلیس راهور پایتخت هم ابلاغ نشده استلغو منع تردد شبانه به پلیس راهور پایتخت هم ابلاغ نشده است جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت می‌گوید هیچ ابلاغیه‌ای در مورد لغو طرح منع تردد شبانه به این پلیس ابلاغ نشده است. این بازی موش و گربه یعنی اینکه عده ی زیادی از شهروندان با توجه به اعلام برداشته شدن منع تردد اقدام به تردد شبانه کنند و در عین حال پلیس همچنان به جریمه ایشان بپردازد آیا این همان دزدی از جیب مردم نیست؟ SheTweeting حالا جمعه صبح ابلاغ میشه حالاابلاغ نشده شماهم نبایداستعلام بگیرید حتمابایدمردم را باعلم به خبر! جریمه کنید؟ ومردم رابدهکارکنید وخودتونو مدیون مردم وخلق الله کنید؟! چرا برای خریدگناه ودِین ازهم پیشتازید کلا یه وجب خاکه ویه عمرکوتاه حالا خود دانید🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

توافق درباره لغو روادید بین ایران و عراق و افزایش تعداد زائران ایرانی اربعینرئیس در نشست خبری با الکاظمی خبر داد؛ توافق درباره لغو روادید بین ایران و عراق و افزایش تعداد زائران ایرانی اربعین

لغو منع تردد شبانه هنوز به پلیس ابلاغ نشده استدرحالی که پیش از این اعلام شده بود طرح ممنوعیت تردد شبانه لغو شده است، اما معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا می‌گوید که تاکنون این موضوع به پلیس ابلاغ نشده است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران بخشنامه «لغو» سند 2030 را ابلاغ کرد.استانبول/خبرگزاری آناتولی

علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران با امضای بخشنامه «لغو» سند آموزشی 2030 آن را برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش ایران، کاظمی ابلاغیه لغو سند آموزشی 2030 را در راستای خواست آیت الله خامنه‌ای، رهبر این کشور و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی امضا کرده است.

در این ابلاغیه آمده است: اسناد و مقررات حاکم و مبنای عمل در حوزه آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت کشور، صرفاً اسناد بالادستی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی و به‌طور خاص «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» است و اسناد، بیانیه‌ها و مقررات مغایر با سند تحول بنیادین و سایر اسناد بالادستی مذکور، لغو و کان لم یکن اعلام می‌شود.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ایران همچنین خواستار «برخورد قانونی» با متخلفان از ابلاغیه شده است.

ابراهیم رئیسی، رئیس‌ جمهور ایران نیز دیروز دوشنبه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی این کشور برای «لغو اجرای سند 2030» را امضا و به مراجع مربوطه ابلاغ کرده بود.

گفتنی است، سند آموزشی سال 2030 سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) با عنوان رسمی «دگرگون ساختن جهان ما: دستور کار 2030 برای توسعه پایا» توسط بسیاری از کشورهای جهان تصویب و اجرایی شده است.

این سند اهدافی چون رفع تبعیض از اقلیت‌ها، برابری جنسیتی، محافظت از محیط زیست، حقوق بشر، کنار گذاشتن گفتمان هویتی بسته و آموزش صلح و عدم خشونت به دانش آموزان و جوانان را دنبال می‌کند.