دولت ایرلند در تصمیم‌گیری برای سفر هیچ دخالتی نمی‌کند/ ایرلندی‌ها برای حضور در ایران به تحریم آمریکا توجهی ندارند/ وقتی توراپراتورها متوجه امنیت ایران شوند، کار خود را آغاز خواهند کرد

08/07/1398 09:10 ق.ظ

رئیس آژانس‌های گردشگری ایرلند: دولت ایرلند در تصمیم‌گیری برای سفر هیچ دخالتی نمی‌کند/ ایرلندی‌ها برای حضور در ایران به تحریم آمریکا توجهی ندارند/ وقتی توراپراتورها متوجه امنیت ایران شوند، کار خود را آغاز خواهند کرد

اروین ژیل، یکی از توراپراتورهای فعال ایرلندی، می‌گوید: دولت ایرلند در تصمیم‌گیری برای سفر دخالت نمی‌کند. ما خیلی واضح و بی‌طرفانه به این موضوع فکر می‌کنیم و هر جا که دل‌مان بخواهد، می‌رویم. در ایرلند، خودمان برای سیاست‌هایمان تصمیم‌ می‌‌گیریم و به حرف دیگران گوش نمی‌دهیم. مردم ایرلند از آمدن و سفر کردن به ایران صرفا به دلیل آنکه آمریکا قوانین خود را وضع می‌کند، بازنمی‌مانند. در این راستا و در پی درخواست ایران، فم تور آژانس‌داران و خبرنگاران ایرلندی با سرپرستی ژیل راهی ایران شد.

در ایرلند چه تعداد آژانس مسافرتی و تور اپراتور فعال هستند و چگونه ایران را برای هموطنان شما و گردشگرانی که قصد انتخاب مقصد سفر دارند، توصیف می‌کنند؟ آیا از مشوقان سفر به ایران هستند یا شناخت مناسبی نسبت به ایران و جاذبه‌های آن ندارند؟

این گروه می‌تواند اخبار و اطلاعات دریافت شده از ایران را به اطلاع سایر فعالان حوزه گردشگری ایرلند برساند. با وجود آنکه ایران مملو از جاذبه‌های متنوع است اما در حوزه گردشگری شناخت کمتری از کشور ما در میان مردم دیگر کشورها وجود دارد به ویژه به دلایل سیاسی. تصویر مردم ایرلند از ایران، تا چه اندازه تحت تاثیر اخبار منتشر شده از رسانه‌ها قرار دارد؟

ضمن آنکه سفر توراپراتورها و خبرنگاران ایرلندی نیز می‌تواند در انعکاس اخبار مثبت از ایران موثر باشد. پاسخ به این سوال بسیار دشوار است؛ چراکه هنوز محصول و آنچه که باید از حوزه گردشگری ایران به گردشگران ایرلندی ارائه شود، مشخص نیست. headtopics.com

مانند هر فرهنگ دیگری نیاز است تا تبلیغات گسترده‌ای درخصوص گردشگری ایران انجام شود و اطلاع‌رسانی را گسترش دهیم.

ادامه مطلب:
ilnanews »

پیاده‌روی در اعتراض به بوی نامطبوع در محله کوجووار

دادستان کل کشور: حضور زنان بی‌حجاب در خيابان‌ها به ویژه در قم از تحرکات دشمن استدادستان کل کشور، در مراسم معارفه دادستان جدید قم، گفت: «حضور زنان بی‌حجاب در خيابان، فيلم گرفتن و انتشار در فضای مجازی به ویژه در قم از تحرکات دشمن است.» بعد از انتشار خبر نارضایی خامنه‌ای از وضعیت قم، تاکنون فرمانده انتظامی و دادستان قم تغییر کرده‌اند.

مسلمانان نقش گسترده‌ای در پایان دادن به قرون وسطا داشتند/ غربی‌ها تواضع شرقی‌ها را برای پیشرفت نداشتند/ غرب با خوی تهاجمی به دنبال به زانو درآوردن شرق بوده استپروفسور «اسما سعید» معتقد است؛ همزمان با بیداری غرب و آغاز رنسانس، سرزمین‌های اسلامی و شهرهای بزرگ و ثروتمند آن، مورد تهاجم وحشیانه مغول‌ها قرار گرفتند و از میان رفتند و این اتفاق باعث بروز یک عقب‌ماندگی تاریخی معکوس نسبت به سده‌های پیشین، میان شرق و غرب شد.

تشابه استراتژی قاچاق‌چیان انسان به قاچاق‌چیان مواد مخدر برای عبور از کانال مانش

پاسخ شهرداری و معلولان پایتخت به یک سؤال: تهران برای همه است؟تهران- ایرناپلاس- معلولان می‌گویند سرعت مناسب‌سازی معابر و امکانات شهری برای معلولان بسیار کند است. شورای شهر هم می‌گوید اعتبارات این حوزه را ۳۲۵ درصد افزایش داده است. پاسخ شهرداری هم این است که علاوه بر اعتبارات، ما به زمان هم نیاز داریم.

ائتلاف عربی: حوثی‌ها کماکان به استفاده از مناطق مسکونی برای شلیک موشک ادامه می‌دهدائتلاف نظامی عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد که شبه‌نظامیان حوثی از درون منطقه‌ای مسکونی در