دولت با تمام توان از شرکت‌های دانش بنیان که نقش مهمی در توسعه علم و فناوری دارند، حمایت می‌کند

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

دکتر روحانی در آیین افتتاح طرح های ملی حوزه علم و فناوری: دولت با تمام توان از شرکت های دانش بنیان که نقش مهمی در توسعه علم و فناوری دارند، حمایت می کند/ افزایش 100 برابری شرکت های دانش بنیان در دولت تدبیر و امید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز پنج شنبه در بیست و ششمین هفته افتتاح طرح های ملی کشور، پس از صدور فرمان آغاز بهره برداری 4 طرح ملی در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی که با تلاش شرکت های دانش بنیان به نتیجه رسیده است، اظهار داشت: امروز تعداد شرکت های دانش بنیان نسبت به 7 سال گذشته 100 برابر شده و برای ما بسیار مهم است که نسل جوان و تحصیلکرده کشور فضایی برای فعالیت و تعالی علم و دانش خود داشته باشند.

دکتر روحانی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان این امیدواری را ایجاد کرده اند که می‌توانیم گام به گام در عرصه تولید نیازمندی‌های دارویی کشور در داخل بی نیاز شویم، تصریح کرد: هرگونه سیاست‌گذاری و تسهیل‌گری در زمینه فعالیت این شرکت ها لازم باشد، از سوی دولت انجام خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

👏

دلار چنده حروم لقمه؟

خواهش میکنم به روحانی بگید در مورد چیزی نظر نده در مورد هرچی حرف زد بدبختمون کرد حالا گیر داده به شرکت های دانش بنیان؟!

آره دیگه ...وام‌های طولانی مدت مبلغ بالای بدون بهره میدین و اونها هم باهاش عشق و حالشون رو میکنن به ریشتون می خندن !! دانش بنیان کجا بود بابا ..دکون باز کردین واسه بخور بخور و بذل بخشش به یه مشت نورچشمی و آدم متصل به خودتون !!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حیات در سیاره سرخ؛ کشف حوضچه‌های شور در کنار دریاچه نمک در مریخاین حقیقت که دریاچه و حوضچه‌های اطراف آن هنوز مایع هستند نشان می‌دهد که از نوع دریاچه زیاده‌شور هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی از اوج گیری مجدد کرونا/ ازحضور دانش آموزان در مدارس کاسته شودمعاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ویروس کرونا با قدرت سرایت پذیری بیشتر، سلامت تمامی گروه های سنی را به شدت تهدید می کند گفت: روند شیوع بیماری در کشور سینوسی بوده و پس از هر تعطیلی با اوج گیری مجدد بیماری مواجه هستیم و نگرانی ها از تعطیلی های پیش رو همچنان باقی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو در سازمان ملل: ایران «بزرگترین دشمن صلح در خاورمیانه» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ج، اسلامی. نه ایران اسرائیل خارج از مرز های بین المللی به فلسطینان و سوریه حمله میکنه عربستان به یمن حمله میکنه ولی برزگترینش اونوقت ماییم😀 تنها چیزی که صلح رو به خاور میانه برمیگردونه ظهور هیتلری دیگر است...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا طی یک ‌روز در هند 1178 و در برزیل 863 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت/۴۰۹۳ بیمار در وضعیت شدیدمجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۳۵۸۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۸۳ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۵۷۲۱۹ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۸۰۹۵۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۶۱۶۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تنشها در مدیترانه شرقی محور اصلی نشست رهبران اروپایی در بروکسلتنشها در مدیترانه شرقی و بحران بلاروس اولویت های تقویم مذاکرات این نشست دو روزه خواهدبود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »