دولت تاکیدات راهبردی رهبر معظم انقلاب در زمینه جمعیت را با جدیت پیگیری می‌کند

31/02/1401 07:11 ب.ظ

معاون امور مجلس رئیس جمهور: دولت تاکیدات راهبردی رهبر معظم انقلاب در زمینه جمعیت را با جدیت پیگیری می‌کند

معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به آثار و آسیب‌های غفلت از رشد و جوانی جمعیت اظهارداشت: دولت مصمم است تاکیدات راهبردی رهبر معظم انقلاب در زمینه توجه به رشد جمعیت را با جدیت پیگیری کند. وی تصریح کرد: امروز با توجه به همگرایی و همفکری قابل توجهی که بین قوای سه گانه و همه نهاد ها شکل گرفته است بهترین فرصت برای ایجاد تحول در عرصه های مختلف و اصلاح رویه های اشتباه گذشته است.

حسینی با اشاره به همکاری دولت و مجلس در خصوص توجه به موضوع رشد جمعیت کشور، خاطرنشان کرد: دولت بلافاصله پس از تصویب طرح جوانی جمعیت با اولویت بودجه لازم را به آن اختصاص داد. ضمن اینکه رئیس جمهور نیز اهتمام ویژه ای در این خصوص دارند و ستاد جمعیت را تشکیل داده و بین دستگاه های مختلف اجرایی تقسیم کار مشخصی انجام گرفته است و مقرر شده است تا بر اساس عملکردهای دستگاه ها، اعتبارات لازم به آنها اختصاص یابد.

معاون رئیس جمهور افزود: دولت همچنین مشوق های لازم را برای حمایت و ترغیب جوانان به ازدواج و فرزند آوری در دستور کار خود قرار داده است. معاون رئیس جمهور با اشاره به هشدار و توصیه های رهبری عزیز در زمینه های مختلف از جمله عدم غفلت از رشد جمعیت، توجه به امنیت غذایی و مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان، اظهارداشت: بی تردید اگر به موقع بنا به توصیه ها و هشدارهای آینده نگرانه رهبری معظم انقلاب اقدام عملی می شد امروز از وضعیت بهتری برخوردار بودیم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

قوه قضاییه با مفسدانی که باعث افزایش اجاره بها می شوند با قاطعیت برخورد کندخطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران از قوه قضاییه خواست که با مفسدانی که باعث افزایش اجاره بها می شوند با قاطعیت برخورد کند.‌ باید متاسفانه از خودتون شروع کنند لابی هایی که برای پسراتون درست کردید از اونها سلطان اجاره رو اعدام کنید مشکل حل میشه اونزمان اگه منم توحوزه بودم اینو هدایتش میکرد به بشکه معروف طلاب جوان

ایلان ماسک به دولت برزیل برای مبارزه با جنگل‌زدایی در آمازون کمک می‌کندبرزیل همچنین به دنبال همکاری با ثروتمندترین مرد جهان برای بهره بردن از فناوری‌های اسپیس‌ایکس و اینترنت ماهواره‌ای استارلینک است تا زمینه دسترسی به شبکه اینترنت در مدارس و مراکز بهداشتی واقع در مناطق روستایی را فراهم کند. رسانه‌ها ی مزدور چپ و دمکراتهای امریکا، در یک جبهه علیه ایلان ماسک. از روزی که ایلان ماسک اعلام کرد دیگر به دمکراتها رای نخواهد داد، خود در مورد اینگونه حملات هشدار داد. شرم بر فیک نیوز. اطلاع رسانی در مورد اعتراضات_سراسری مردم ایران را هم بایکوت کرده اید.

دولت در حوزه سیاست‌ خارجی و داخلی چالش‌هایی جدی با اصولگرایان دارد/ مجلس با این توجیه که «قانون خوب اجرا نشده» خود را از مشکلات کنار نکشدیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: طبقه متوسط لاغر شده و بیش از این چیزی از آن باقی نخواهد ماند نظام باید موضوع را بیش از پیش مدنظر قرار دهد. مجلس نباید خودش را با بیان این‌که ما قانونی را گذاشتیم و خوب اجرا نشده است، کنار بکشد.

مرور رسانه‌ها؛ پروپاگاندا، مساله جمعیت و تلاش برای دخالت در زندگی خصوصی مردمگزارش‌های منتشر شده توسط رسانه‌های جمهوری اسلامی درباره جمعیت همگی تکرار اهمیت مساله فرزندآوری توسط خامنه‌ای هستند. آن‌ها به پیروی از ادعای جعلی رهبری، همگان را از «آینده هولناک پیری جمعیت» می‌ترسانند. مرور_خبر گزارش PTahavori

اردوغان: رابطه با عربستان و امارات به نفع روابط تجاری و سیاسی دوجانبه استاردوغان: رابطه با عربستان و امارات به نفع روابط تجاری و سیاسی دوجانبه است رئیس‌جمهور ترکیه روند آغاز شده برای برقراری روابط با عربستان سعودی و امارات متحده عربی را به نفع روابط تجاری و سیاسی هر دو کشور خواند. منتظر نتایج خوبی برای این همکاری هستیم

فنلاند و سوئد: برای عضویت در ناتو در حال گفت‌وگو با ترکیه هستیمفنلاند و سوئد: برای عضویت در ناتو در حال گفت‌وگو با ترکیه هستیم سائولی نینیسته، رئیس‌جمهور فنلاند و ماگدالنا اندرسون، نخست‌وزیر سوئد در کاخ سفید با جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا دیدار سه‌جانبه انجام داده و سپس نشست مشترک خبری برگزار کردند.