دولت ایالات متحده به شهروندان آمریکایی در مورد افزایش خطر بازداشت در چین هشدار داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دولت ایالات متحده به شهروندان آمریکایی در مورد افزایش خطر بازداشت در چین هشدار داد ⚡️وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه به شهروندان آمریکایی در مورد افزایش خطر بازداشت در چین یا ممنوعیت خروج از آن کشور هشدار داد و از آنها خواست بیش از پیش مراقب باشند.

وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه به شهروندان آمریکایی در مورد افزایش خطر بازداشت در چین یا ممنوعیت خروج از آن کشور هشدار داد و از آنها خواست بیش از پیش مراقب باشند.

به گزارش رویترز، وزارت خارجه آمریکا در یک هشدار مسافرتی گفت «شهروندان ایالات متحده ممکن است بدون دسترسی به خدمات کنسولی یا بدون اطلاع از جرم احتمالی بازداشت شوند.» در این پیام همچنین گفته شده است که «نیروهای امنیتی ممکن است شهروندان آمریکایی را به دلیل ارسال پیام‌های الکترونیک شخصی در انتقاد از دولت چین بازداشت و/یا اخراج کنند.»

این هشدار در حالی صادر می‌شود که تنش میان واشنگتن و پکن بر سر طیفی از مسائل مختلف، از شیوع ویروس جدید کرونا کووید۱

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شغل اولی‌ها در برزخ کرونایی مشاغل/ پرداخت ۳۰ درصد حقوق از طرف دولت چقدر جدی است؟پرداخت یارانه برای به کارگیری شغل اولی‌ها می‌تواند زمینه ورود جوانان به بازار کار را فراهم کند. آیا در شرایطی که کرونا آسیب جدی به مشاغل زده، اجرای طرح یارانه دستمزد ادامه می‌یابد؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جهانگیری: امروز ایران اسلامی در منطقه جزو امن‌ترین کشورها استجهانگیری: در اطراف کشور حوادث و رخدادهایی به وقوع پیوست که بیشتر آنها با هدف ایجاد ناامنی در ایران شکل گرفت. اما به فضل الهی امروز ایران اسلامی در منطقه جزو امن ترین کشورها است و ما قدرت دفاع از ملت خود را در هر شرایطی داریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لاوروف: خطر رویارویی هسته‌ای در جهان افزایش یافته استمسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که با اقدامات نابخردانه آمریکا در عرصه ثبات راهبردی، ریسک رویارویی اتمی در جهان افزایش یافته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سردار نجات: قراردادن مردم در برابر نظام مهمترین هدف تحریم دشمن استجانشنین قرارگاه ثارالله تهران، انقلاب اسلامی را قدرتمندتر از همیشه خواند و گفت: امروز هدف تحریم دشمن قرار دادن مردم در برابر نظام است، دشمن با عملیات روانی، ایجاد بی اعتمادی و ناامیدی به دنبال گسترش آسیب های اجتماعی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرجان گرینبلات: زن‌کشی در ایران نتیجه قدرت‌زدایی حقوقی و فرهنگی از زنان استمرجان گرینبلات، بنیانگذار «ائتلاف حقوق همه اقلیت‌ها در ایران» و عضو بخش اقلیت‌های خاورمیانه در «اتحادیه ضدافترا»، می‌گوید، شیوع «زن کشی» - که یک جرم ناشی از تنفر جنسیت‌گرایانه با هدف کشتن زنان به خاطر زن بودنشان است -
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک‌تایمز: انفجار در تاسیسات نظنز 'برنامه اسرائیل با اطلاع آمریکا' بوده استروزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی اختصاصی به نقل از مقام‌های ناشناس آمریکایی نوشته به نظر می‌رسد انفجارهای اخیر در مناطق نظامی و هسته‌ای ایران 'کار اسرائیل و با اطلاع آمریکا' بوده است و این که خسارت وارد شده به تاسیسات هسته‌ای نطنز می‌تواند برنامه هسته‌ای ایران را تا دو سال به عقب براند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »