دولت برای مساعدت به ۱۸ میلیون خانوار راهی جز تغییر ماهیت یارانه‌ها ندارد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

عضو کمیسیون برنامه و بودجه درگفت‌وگو با ایلنا: دولت برای مساعدت به ۱۸ میلیون خانوار راهی جز تغییر ماهیت یارانه‌ها ندارد

غلامعلی جعفرزاده،‌ نماینده مردم رشت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به صحبت‌های اخیر رییس جمهوری مبنی بر آغاز مساعدت به ۱۸ میلیون خانوار از ماه آینده اظهار داشت: هنوز جزییات این موضوع منتشر نشده است اما معتقدم مساعدت به ۱۸ میلیون خانواده در قالب تغییر ماهیت یارانه‌های نقدی می‌تواند انجام شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه این طرح همان یارانه نقدی است که در قالب دیگری ارایه می‌شود، اظهار داشت: در شرایط فعلی درآمدها، دولت هیچ راه دیگری به جز استفاده از محل یارانه‌ها برای اجرای این سیاست ندارد. وی با تاکید بر اینکه در رابطه با اجرای سیاست مساعدت به ۱۸ میلیون خانوار، دولت از اختیارات خود استفاده می‌کند،‌ ادامه داد:‌ این اقدام دولت نیازی ندارد که در مجلس مطرح شود چراکه طبق قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، دولت این اختیار را دارد که به صورت نقدی و غیرنقدی در جهت فقرزادیی اقدام کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیگار: نزدیک به 9 میلیون دلار برای مبارزه با مواد مخدر در افغانستان هزینه شده استجان سپکو، بازرس ویژۀ امریکا برای بازسازی افغانستان (سیگار) به تازگی در گزارشی به کانگرس ایالات متحده
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

استعفای خودخواسته یا کودتا علیه مورالس؟ واکنش‌ها به سقوط دولت در بولیویاتحادیه اروپا نیز در واکنش به تحولات بولیوی، تمامی طرف‌های درگیر در تنش سیاسی جاری در این کشور را به «خویشتن‌داری» و «مسئولیت‌پذیری» فرا خواند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دولت به صنعت رسانه کمک می‌کندرئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید برضرورت حمایت از فعالیت‌های صداوسیما درمقابله با هجمه رسانه‌های استکباری، گفت: ما نیازمند رسانه‌ای تجهیز شده و روزآمد هستیم و دولت در این زمینه آماده کمک به شرکت‌های فعال در حوزه صنعت رسانه است. اینها رو بزار کنار ایسنا. این رو نگاه کن. این عاقبت همه فدائیان عسلام و عمام هست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنایه روحانی به 'مبارزه با فساد' قوه قضائیه در سفر به یزد | DW | 10.11.2019حسن روحانی دستگاه قضائی را متهم کرد که به فسادهای میلیون و میلیارد تومانی رسیدگی می‌کند اما سراغ 'دانه درشت‌ها' نمی‌رود. در ابتدای سخنرانی او در یزد عده‌ای علیه دولت شعار دادند که روحانی گفت صدای آنها 'صدای مردم' نیست. حتما اینام خس و خاشاک بودن 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 روحانی شیاد دزد جنایت کار انتقاد ندارد چون جنایت کار ودزدان هوای هم را دارند نمایش برای توهم زدن وتورویابودن هست شعار مردم را هم پخش کنید که چه به روحانی دراین لحظه ها می گویند این عکس چرا گذاشتید شماها هم دوروی سکه شدید آخوندها شیطانهای بزرگ دنیا وتاریخند کسایی که میرن این آخوند کثافت روببینن اصلا جزء مردم نیستن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترور، آدم‌ربایی و تهدید به قتل فعالان سیاسی عراق توسط شبه‌نظامیان وابسته به ایرانبیش از یک ماه است كه تظاهرات مردم عراق آغاز شده است طی اين مدت ترور و ربودن فعالان سیاسی و مدنی که صحیح اینه که بگی توسط مزدوران رژیم بچه کش سعودی...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه در پاسخ به تهدید بروکسل: به حفاری در شرق مدیترانه ادامه می دهیماعضای اتحادیه اروپا پیش از این در اوایل اکتبر بر سر اعمال تحریم های بر ضد آنکارا به دلیل انجام فعالیت های غیرقانونی و حفاری های غیرمجاز در سواحل قبرس به توافق رسیده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »