دوسومِ ۹۹ خبرنگار جان‌باخته در سال ۲۰۲۳، در جنگ غزه کشته شدند

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس گزارش تازهٔ «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران» بیش از سه‌چهارم از ۹۹ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای که در سال ۲۰۲۳ جان باختند، در جریان جنگ غزه کشته شدند.

بر اساس گزارش تازهٔ «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران»، ، بیش از سه‌چهارم از ۹۹ خبرنگار و کارمند رسانه‌ای که در سال ۲۰۲۳ جان باختند، در جریان جنگ غزه کشته شدند.

با این حساب، تعداد خبرنگاران جان‌باخته طی تنها سه ماه در جنگ غزه، بیشتر از تعداد کل خبرنگاران کشته‌شده در هر کشوری در طول یک سال طی تاریخ بوده است. «کمیتهٔ حفاظت از روزنامه‌نگاران» نگرانی‌هایی را نیز در مورد هدف قرار دادن «عمدی» خبرنگاران توسط نیروهای ارتش اسرائیل مطرح کرده و در حال بررسی این موضوع است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روز ۱۰۸ جنگ؛ حمله به بیمارستان‌های خان یونس همزمان با افزایش انتقادها از دولت اسرائیلنیروهای ارتش اسرائیل در خونین‌ترین نبرد از ابتدای سال ۲۰۲۴ در جنگ غزه، به بیمارستانی در غرب شهر خان یونس هجوم بردند و یک بیمارستان دیگر را به محاصره درآوردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دولت بایدن در مورد معادلات غرب آسیا سفسطه می‌کند/ تشدیدِ بن‌بستِ گفتمانی غرب با جنگ غزهبه گزارش خبرنگار ایلنا، تردیدی نیست که جنگ غزه را بایستی یک نقطه عطف بزرگ در چهارچوب معادلات حاکم بر نظام بین‌الملل به حساب آورد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

از «منطقه حائل» اسرائیل در امتداد مرز غزه چه می‌دانیم؟ماجرای کشته شدن ۲۱ سرباز اسرائیلی در غزه طی روز دوشنبه ۲ بهمن، پرده از طرح جنجال‌برانگیز ارتش اسرائیل برای ایجاد «منطقه حائل» در امتداد مرزهای نوار غزه با اسرائیل برداشت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اختصاصی؛ دو تن از فرماندهان «کتائب حزب‌الله» در حمله پهپادی در بغداد کشته شدندخبرنگار بخش فارسی صدای آمریکا از عراق گزارش داد که در پی حمله پهپادی به یک خودرو، دو تن از فرماندهان کتائب حزب‌الله عراق، کشته شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

«۹ تبعه غیرایرانی» در جریان یک حمله مسلحانه در سراوان کشته شدندبر اساس گزارش‌ها، ۹«تبعه غیر ایرانی» در خانه‌ای در سراوان واقع در استان سیستان‌وبلوچستان در پی یک حمله مسلحانه کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا از کشته شدن سه نظامی این کشور در حمله‌ای پهپادی در خاک اردن خبر دادجو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، روز یکشنبه ۸ بهمن اعلام کرد سه عضو ارتش آمریکا در یک حمله پهپادی در خاک اردن در نزدیکی مرز سوریه کشته شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »