دوست دختر بازیکن هلندی لیگ ایران: گفتند جایگاه را ترک کن

24/06/1398 05:47 ب.ظ

مادلون بوسمن، دوست دختر کوین یانسن بازیکن هلندی تیم گل‌گهر سیرجان از تجربه تماشای یکی از بازیهای لیگ داخلی ایران از نزدیک و حواشی آن می‌گوید و آن را یک تجربه ناخوشایند می‌خواند که 'بسیار او را ترسانده' و اگر می‌دانست هرگز به استادیوم نمی‌رفت.

مادلون بوسمن، دوست دختر کوین یانسن بازیکن هلندی تیم گل‌گهر سیرجان از تجربه تماشای یکی از بازیهای لیگ داخلی ایران از نزدیک و حواشی آن می‌گوید و آن را یک تجربه ناخوشایند می‌خواند که 'بسیار او را ترسانده' و اگر می‌دانست هرگز به استادیوم نمی‌رفت. پنجره همرسانی را ببندید yjc.

ir Image caption کوین یانسن تابستان امسال به تیم گل‌گهر سیرجان که امسال برای اولین بار به لیگ برتر ایران آمده پیوست مادلون بوسمن، دوست دختر کوین یانسن، بازیکن هلندی تیم گل‌گهر سیرجان از تجربه تماشای یکی از بازی‌های لیگ داخلی ایران از نزدیک و حواشی آن می‌گوید و آن را یک تجربه ناخوشایند می‌خواند که"بسیار او را ترسانده" و اگر می‌دانست هرگز به استادیوم نمی‌رفت.

خانم بوسمن که با رسانه هلندی زبان"نوس ان‌ال" مصاحبه کرده از شرح ماوقع رخ داده در بازی ۸ شهریور گل‌گهر سیرجان و سایپای کرج را می‌گوید و اینکه از طرق مختلفی پیش از بازی تلاش کرده بود تا بتواند برای تماشا برود و در نهایت ۴۵ دقیقه پیش از بازی رئیس باشگاه گل‌گهر تماس گرفته و اطلاع می‌دهد که امکانش فراهم شده است.

مادلون بوسمن می‌گوید:"من براساس حرف او به استادیوم رفتم، با این حال اگر می‌دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد، هرگز نمی‌رفتم".

ادامه مطلب:
bbcpersian »

صلیب سرخ 'پس از تفاهم با طالبان' فعالیت خود را در افغانستان از سر گرفتدفتر نمایندگی صلیب سرخ در افغانستان اعلام کرد که فعالیت‌هایش در این کشور را پس از حدود شش ماه توقف از سر می‌گیرد. این سازمان گفته پس از گفت‌وگو با نمایندگان طالبان در دوحه در مورد فعالیت‌های این کمیته در افغانستان به تفاهم مشترک با این گروه دست یافته است.

اینستاگرام صفحه دختر قاسم سلیمانی را مسدود کرداینستاگرام، پس از واکنش دختر قاسم سلیمانی به صحبت‌های صبا کمالی، بازیگری که به اتهام توهین به امام

مریم شجاعی جایزه جهانی ورزش برای حقوق بشر را به «دختر آبی» تقدیم کرد♦️ مریم شجاعی جایزه جهانی ورزش برای حقوق بشر را به دختر_آبی تقدیم کرد ⚡️ مریم شجاعی خواهر مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران است که این خواهر و برادر بارها خواستار حضور زنان در ورزشگاه‌ها شده اند.

حمله سخنگوی قوه قضاییه به «دختر آبی» یک هفته بعد از مرگ او؛ «تعادل روانی نداشت»🔺حمله سخنگوی قوه قضاییه به «دختر آبی» یک هفته بعد از مرگ او؛ «تعادل روانی نداشت» ⚡️بعد از چندبار تغییر ادعاهای مقام‌های قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی، سخنگوی قوه قضائیه ایران با برخورد قضایی با دختر_آبی، گفت که وی «دارای شخصیت متعادلی» نبود. تو ایران هیچی تعادل روانی نداره. یه نسل افسرده و عقده ای و سرگردان هستیم تعادل نداشته،دوتاليسانس گرفته بود!!!يكم شرف داشته باشيد،يكم.

بهنام طالبلو از واکنش دیرهنگام فیفا به درگذشت «دختر آبی» انتقاد کرد🔺بهنام طالبلو از واکنش دیرهنگام فیفا به درگذشت دختر_آبی انتقاد کرد ⚡️پژوهشگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها با اشاره به این که درگذشت سحر خدایاری در ایران خشم بسیاری را بر انگیخت، از واکنش دیرهنگام فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، به این موضوع انتقاد کرد.

باید زمینه رنج جوانان را از بین ببریممعاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه هر نوع هزینه برای ارتقاء آموزش و پرورش و توسعه تعلیم و تربیت در حقیقت سرمایه گذاری محسوب می‌شود، گفت: مهمترین مسئولیت و ماموریت آموزش و پرورش توسعه سرمایه انسانی و توسعه علمی کشور است که باید در این بخش به طور ویژه سرمایه گذاری صورت پذیرد.