دوراهی رویکرد ملی و جهانی برای واکسن کرونا

04/05/1399 05:01 ب.ظ

🎥دوراهی ملی‌گرایی یا چندجانبه‌گرایی | آکسفورد واکسن_کرونا را ساخته است، اما حالا چه خواهد شد؟

آکسفورد واکسن کرونا را ساخته است، اما حالا چه خواهد شد؟

دریافت 72 MB در بین اخباری که از شرکت‌ها و کشورهای مختلف برای ساخت واکسن کرونا اعلام می‌شود، تا به حال واکسن آکسفورد از همه جدی‌تر بوده است. اما آیا ساخت این واکسن و یا حتی دست‌یابی قطعی یک کشور و مردم ان به واکسن کرونا، به معنای رهایی همه جهان است؟

در این گزارش ویدئویی، پاسخ این سوال را پیدا می‌کنید.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

دولت آمریکا قیمت پایه جهانی واکسن احتمالی کرونا را مشخص کرد؛ هر فرد حدود ۴۰ دلاردولت آمریکا قیمت پایه جهانی واکسن احتمالی کرونا را مشخص کرد؛ هر فرد حدود ۴۰ دلار به گزارش خبرگزاری رویترز، این توافق که مشروط به تأیید محصول نهایی است، واکسن کافی را برای واکسیناسیون ۵۰ میلیون آمریکایی تضمین می‌کند.

واکسن کرونا، زودتر از اوایل ۲۰۲۱ در دست نیستواکسن_کرونا | یک کارشناس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد، با وجود پیشرفت‌های حاصله در تولید واکسن کرونا، استفاده از این واکسن پیش از سال آینده میلادی امکان‌پذیر نخواهد بود

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 7060 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 146 هزار و 200 تن رسید

بیشترین سرانه ابتلا به کرونا در خاورمیانه متعلق به ایران نیستبنا به آمار رسمی در ایران به ازای هر یک میلیون نفر حدود ۳۳۰۰ نفر به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده‌اند.

کرونا؛ از ماسک‌های جواهر نشان هندی تا اجباری شدن ماسک در بریتانیادر آمریکا همزمان با افزایش شمار موارد ابتلا به ویروس کرونا، تعداد افرادی متقاضی بیمه بیکاری برای اولین بار در پانزده هفته گذشته افزایش داشته است. در هند شیوع کرونا، فرصتی به جواهر سازان داده تا ماسک را به پوششی قیمتی تبدیل کنند. در بریتانیا هم از فردا زدن ماسک در فروشگاه‌ها و مکان‌های عمومی سربسته اجباری است.