دوبلور و گوینده سرشناس ایران بر اثر کرونا درگذشت

08/05/1400 01:59:00 ب.ظ

شیرین بهرامی دوبلور و گوینده ایرانی روز گذشته هفتم مرداد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

شیرین بهرامی دوبلور و گوینده ایرانی روز گذشته هفتم مرداد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی 30.07.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی شهراد بانکی، مسئول روابط عمومی انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم ایران اعلام کرد: شیرین بهرامی دوبلور و گوینده روز گذشته هفتم مرداد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

به گزارش مهر، شیرین بهرامی متولد 1356 مدتی بود در دوبلاژ سازمان صداوسیمای ایران مشغول کار دوبله بود و به تازگی هم عضو انجمن شده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

مرکز پژوهش‌های مجلس تسلط نیروهای مسلح بر گذرگاه‌های اینترنت را تایید کرد

سفرهای گران‌قیمت به فضا می‌توانند بر جو «تاثیرات سوء» بگذارنددر ماهی که گذشت جف بزوس، بنیانگذار آمازون، با یک فضاپیمای تجاری محصول شرکت «بلو اوریجین» به لبه فضا پرواز کرد. پیش از او نیز ریچارد برانسون، میلیاردر بریتانیایی، با فضاپیمای شرکت خود «ویرجین‌گلکتیک» به سفر فضایی رفت. اکنون اما دانشمندان درباره «تاثیرات سوء» محیط زیستی این سفرها صحبت می‌کنند. جستجو و اکتشاف همراستا با گردشگری حرکت میکنه اما ای کاش هزینه ای که امروز صرف تلاش برای گردشگری فضایی میشود به علم و دانش و کشف دنیاهای جدید بیرون از مرزهای سیاره زمین اختصاص پیدا میکرد تا بشریت برای آینده نامعلوم خود آمادگی بیشتری داشته باشد.

دلهره‌ای که «طرح صیانت از حقوق کاربران» بر جانِ صاحبانِ کسب‌و‌کارهای مجازی انداختطراحان این طرح با استفاده از رسانه‌های رسمی به دنبال القای این پیام هستند که عملا اتفاق خاصی نخواهد افتاد؛ آن‌ها می‌گویند ما حواسمان به مردم و کسب و کارهای آن‌ها هست اما تجربه‌ی سالیان گذشته نشان می‌دهد که تصمیم‌گیران مراقب ما نیستند.

سرعت طوفان شن در زابل به ۱۰۸ کیلومتر بر ساعت رسیدسرعت طوفان شن در زابل به ۱۰۸ کیلومتر بر ساعت رسید مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان: صبح امروز بیشینه‌ی سرعت طوفان گردوخاک در زابل به ۱۰۸ کیلومتر بر ساعت رسید و شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به ۶۰۰ متر کاهش داد آهای مردم زابل در پنجره ها رو ببندید بمونید تو خونه هاتون

تاکید فرستاده آمریکا بر ضرورت اجرای توافق ریاض درباره یمنتیم لیندرکینگ، فرستاده ایالات متحده آمریکا به یمن در سفر به پادشاهی عربی سعودی بر ضرورت اجرای توافق ریاض درباره یمن تاکید کرد.فرستاده آمریکا به یمن

بخشی از بازداشت‌شدگان اعتراضات خوزستان آزاد شده‌اند/ بر آزادی افرادی که صرف حضور در تجمعات دستگیر شده‌اند، اصرار داریمنماینده اهواز در مجلس، گفت: براساس پیگیری‌هایی که ما از طریق مجلس داشتیم و همچنین با دستوری که رئیس قوه قضائیه صادر کردند، بنا بر این شد که هر فرد بازداشتی که جرم خاصی مرتکب نشده و فقط به دلیل حضور در اعتراضات و حضور در تجمعات بازداشت شده، همگی آزاد شوند.