دواین جانسون دیگر از اسلحه واقعی در پروژه‌های هنری استفاده نخواهد کرد

15/08/1400 01:26 ق.ظ

دواین جانسون دیگر از اسلحه واقعی در پروژه‌های هنری استفاده نخواهد کرد دواین_جانسون، بازیگر مشهور آمریکایی، به مجله ورایتی گفت پس از حادثه‌ تلخی که منجر به مرگ یک فیلمبردار توسط الک_بالدوین شد، تصمیم گرفته اسلحه واقعی را از پروژه‌های شرکتش حذف کند.

دواین جانسون، بازیگر مشهور آمریکایی، در تازه‌ترین گفت‌وگوی رسانه‌ای خود گفته است که دیگر از اسلحه واقعی در پروژه‌های هنری استفاده نخواهد کرد.به گزارش شبکه خبری سی ان‌ ان، وی که علاوه بر بازیگری، یکی از تهیه‌کنندگان موفق هالیوود نیز محسوب می‌شود، به مجله «ورایتی» گفت پس از حادثه‌ تلخی که منجر به مرگ یک فیلمبردار جوان شد، تصمیم گرفته اسلحه واقعی را به صورت کامل از پروژه‌های شرکتش حذف کند.

به گزارش شبکه خبری سی ان‌ ان، وی که علاوه بر بازیگری، یکی از تهیه‌کنندگان موفق هالیوود نیز محسوب می‌شود، به مجله «ورایتی» گفت پس از حادثه‌ تلخی که منجر به مرگ یک فیلمبردار جوان شد، تصمیم گرفته اسلحه واقعی را به صورت کامل از پروژه‌های شرکتش حذف کند.

اشاره دواین جانسون به حادثه‌ای است که در جریان تصویربرداری فیلم «راست» در نیومکزیکو رخ داد و الک بالدوین ناخواسته با شلیک گلوله یک نفر را به کشتن داد و یک نفر دیگر را به شدت زخمی کرد. دواین جانسون با اشاره به این که از این پس در صحنه فیلمبرداری از اسلحه‌های غیرواقعی یا پلاستیکی استفاده می‌کنند،گفت همکاران او در مرحله تدوین و با استفاده از جلوه‌های بصری، شلیک واقعی را به تصویر خواهند کشید، و نگران هزینه‌های اضافی نیز نخواهند بود.

وی ضمن ابراز تأسف از مرگ هالینا هاچینز گفت که برای خانواده او، تمامی افراد حاضر در صحنه، و الک بالدوین بسیار ناراحت است که با چنین حادثه‌ای مواجه شدند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

یکی از رهبران حزب اصلاح یمن از ترور جان سالم به در بردیکی از رهبران حزب «تجمع یمنی اصلاح» در استان عدن یمن از یک سوء‌قصد جان به سلامت برده است. - خبرگزاری آناتولی

پرداخت بیش از ۱۰۰ هزار پوند به دفتر خامنه‌ای در لندن از سوی دولت انگلیس

افزایش حوادث رانندگی در ایران؛ بیش از ۸۶۰۰ جان‌باخته در شش ماه اول امسال🔺 افزایش حوادث رانندگی در ایران؛ بیش از ۸۶۰۰ جان‌باخته در شش ماه اول امسال ▪ بنا بر اعلام سازمان پزشکی قانونی ایران در این مدت به طور میانگین روزانه ۴۶.۵ نفر جان‌شان را بر اثر تصادف از دست داده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید:

واکسیناسیون بیش از ۶۰درصد ایرانیان علیه کرونا / آمار ۴۵ درصدی رعایت‌ پروتکل‌ها در کشوربر اساس اعلام وزارت بهداشت، تا هفته اول آبان‌ ماه ایران رتبه هشتم واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ را با واکسیناسیون بیش از ۶۰ درصد جمعیت به خود اختصاص داده است و متاسفانه در هفته هشتاد و هشتم اپیدمی، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور ۴۵.۵۳ درصد گزارش شده است.

حداقل دستمزد در ایران کمتر از «40 درصد» سبد معیشت را پوشش می‌دهدکمیته دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار در ایران اعلام کرد که حداقل دستمزد، کمتر از 40 درصد هزینه سبد معیشت را پوشش می‌دهد و با این حساب تنها برای 10.6

آمریکا: قطعا می‌توانیم از تایوان در برابر حملات احتمالی چین دفاع کنیمرئیس ستاد ارتش آمریکا اعلام کرد که ارتش آمریکا می‌تواند در برابر حملات احتمالی چین به طور کامل از تایوان دفاع کند. - خبرگزاری آناتولی