دوازده نیروی پلیس بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

20/10/2020 10:16:00 ب.ظ

دوازده نیروی #پلیس بر #اثر انفجار بمب در #افغانستان کشته شدند

پلیس, اثر

دوازده نیروی پلیس بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌آی در شهرستان کنگ ولایت نیمروز افغانستان 12 پلیس جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

20.10.2020کابل/خبرگزاری آناتولیبهرام حقمل، سخنگوی والی نیمروز به خبرنگار آناتولی گفت که 12 پلیس در نتیجه انفجار بمب کنار جاده‌ای در شهرستان کنگ از توابع این ولایت جان خود را از دست دادند و یک پلیس دیگر نیز زخمی شده‌است.وی افزود که در میان جان باختگان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگ نیز وجود دارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

گزارش تازه؛ اثر منفی کرونا بر مهاجرت و ابعاد مختلف زندگی مهاجران | DW | 19.10.2020پاندمی کرونا و عواقب ناشی از آن زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده است اما مهاجران به طور قابل توجهی بیشتر از سایر گروه های جمعیتی از این وضع مت اثر هستند. این را سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) می‌گوید.

بیش از 320 یمنی بر اثر دیفتری جان باخته‌اندسازمان بهداشت جهانی اعلام کرد طی 3 سال گذشته 326 نفر در یمن به علت بیماری دیفتری جان خود را از دست داده اند. - خبرگزاری آناتولی

عملیات گسترده پلیس فرانسه برای مقابله با اسلام‌گرایی؛ «برای قتل معلم فتوا صادر شده بود»وزیر کشور فرانسه در خصوص عملیات پلیس ی که به گفته وی از سحرگاه روز دوشنبه آغاز شده گفت: «این عملیات حاصل تصمیم اتخاذ شده در جلسه روز یکشنبه شورای دفاع است و لزوما تنها افرادی که مرتبط با تحقیقات قتل ساموئل پاتی هستند را هدف نمی‌گیرد.» Down to Islam and Islamic mentality they are fucked up براى قتل مسلمانان نيوزلندى هم فتوا صادر شده بود؟؟؟؟

پلیس تهران: کسانی که در فضای مجازی حجاب را رعایت نکنند، فراخوانده می‌شوند پلیس امنیت عمومی تهران اعلام کرد کسانی که در فضای مجازی به صورت «ناخواسته» حجاب را رعایت نکنند، فراخوانده می‌شوند. - خبرگزاری آناتولی خدایا ، با این همه آزادی چه کنیم ؟🤪🤪 Yuhhh yaaa بونو نئچه آی اؤنجه ده دئمیشدیلر بیرچالیش ده یولا دوشدو بونا خاطیر آنحاق بوشونا دانیشیر سایان یوخدو

میزان تاثیر احتمالی ذرات معلق، دی اکسید نیتروژن و ازن بر مرگ‌ومیر کروناسخنگوی وزارت بهداشت میزان تاثیر احتمالی ذرات معلق، دی اکسید نیتروژن و ازن بر مرگ‌ومیر کرونا را اعلام کرد.

تاکید اتحادیه اروپا بر لزوم اجرای کامل آتش‌بس در قره‌باغمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ارمنستان و جمهوری آذربایجان را به پایبندی به آتش‌بس در قره‌باغ فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌آی در شهرستان کنگ ولایت نیمروز افغانستان 12 پلیس جان باختند.پاندمی کرونا و عواقب ناشی از آن زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده است.سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد طی 3 سال گذشته 326 نفر در یمن به علت بیماری دیفتری جان خود را از دست داده اند.Aa ژرار دارمنن، وزیر کشور فرانسه روز دوشنبه از انجام عملیات پلیسی بر ضد ده‌ها‌ نفر در چارچوب تحقیقات جاری پس از کشته شدن یک معلم تاریخ در این کشور خبر داد.

20.10. این را سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ( OECD به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید سازمان همکاری و توسعه اقتصادی می‌گوید مهاجران با کار خود نیاز بخش‌هایی مهم از اقتصاد مثلا عمومی، بهداشتی ، نقل و انتقال کالاها و خرده فروشی را برآورده می‌کنند.2020 کابل/خبرگزاری آناتولی بهرام حقمل، سخنگوی والی نیمروز به خبرنگار آناتولی گفت که 12 پلیس در نتیجه انفجار بمب کنار جاده‌ای در شهرستان کنگ از توابع این ولایت جان خود را از دست دادند و یک پلیس دیگر نیز زخمی شده‌است.2020 يمن/خبرگزاری آناتولی سازمان بهداشت جهانی طی گزارشی اعلام کرد: از ماه اوت سال 2017 تا 27 سپتامبر امسال 326 نفر از شهروندان یمن بر اثر بیماری دیفتری جان باخته اند. وی افزود که در میان جان باختگان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگ نیز وجود دارد. به همین دلیل دولت‌ها، از جمله آلمان در اوج اقدامات ضد کرونا و بستن مرزهای‌شان، استثنائاتی را در مورد ورود کارگران مهاجر برای مثلا برداشت محصول قائل شدند. تا کنون هیچ فردی یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفت.» به گفته آقای دارمنن انجام عملیات پلیسی بر ضد چندین فرد مرتبط با گرایش‌های افراطی یک پیام ویژه دارد و آن «برخورد جدی و فوری با دشمنان جمهوری» است.

. هم‌زمان پناهجویان و کارگران مهاجر در بخش‌های خدمات به دلیل تماس مستقیم بیشتر با مشتریان و شرایط اغلب بد زندگی، از جمله زندگی در خانه‌های کوچک و نامناسب بیشتر از سایر بخش‌های جامعه به کرونا مبتلا شده‌اند. سه میلیون نفر نیز به دلیل ادامه جنگ، عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم و عدم جمع آوری زباله ها با خطر ابتلا به وبا مواجه هستند.