دوازده فلسطینی دیگر در حمله نظامیان اسرائیل زخمی شدند

05/02/1400 11:02 ق.ظ

نظامیان اسرائیل به ضرب گلوله 12 فلسطینی دیگر را در قدس اشغالی زخمی کردند. - خبرگزاری آناتولی

نظامیان اسرائیل به ضرب گلوله 12 فلسطینی دیگر را در قدس اشغالی زخمی کردند. - خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرنگار آناتولی از قدس اشغالی، نظامیان اسرائیل در مرکز این شهر مجددا با فلسطینیان درگیر شدند. در همین راستا، جمعیت هلال احمر فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمله فوق 12 فلسطینی زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

شاهدان عینی پیشتر اعلام کردند که نظامیان اسرائیل به تجمع فلسطینیان در منطقه باب العامود قدس پس از نماز تراویح حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. جمعیت هلال احمر فلسطین روز جمعه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 105 فلسطینی در حمله نیروهای اسرائيلی به برخی مناطق مرکز شهر قدس زخمی شده‌اند.

همچنین در این حملات بیش از 50 فلسطینی در قدس بازداشت و برای بازجویی به مراکز پلیس منتقل شده بودند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در ایران؛ تهران تا یک ماه دیگر در قله پیک چهارم

ادامه پیک کرونا در تهران تا یک ماه دیگر / احتمال جهش جدید ویروس در ایرانمعاون درمان ستاد کرونا در استان تهران با اشاره به روند افزایشی این بیماری در پایتخت، تاکید کرد: تصور می‌کنم تا یک ماه آینده در پایتخت به آرامشی که مدنظرمان است نرسیم. این آرامش زمانی ممکن است رخ دهد که میزان بیماران سرپایی کاهش یابد؛ تا به این ترتیب دو هفته بعد از آن تعداد بستری و چهار هفته بعد موارد فوتی کاهش یابد. واکسیناسیون رو دیر شروع کردند ، بیچاره مردم و بی عقلیها ...

آخرین وضعیت کرونا در ترکیه؛ 35 هزار و 438 بیمار دیگر درمان شدندشمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با اتمام روند درمان و قرنطینه 35 هزار و 438 بیمار دیگر به 4 میلیون و 515 هزار و 819 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

پلیس اسرائیل، پس از نماز عصر بار دیگر به نمازگزاران در مسجد الاقصی حمله کردپلیس اسرائیل، پس از نماز عصر بار دیگر به نمازگزاران در مسجدالاقصی حمله کرد عجب دیوثی هستن پلیس اسراعیل دم پلیس اسرائیل گرم

نسخه طولانی‌تر فیلم «غریزه اصلی» دو ماه دیگر در سینماهای چند کشور اکران می‌شود🔺نسخه طولانی‌تر فیلم «غریزه اصلی» دو ماه دیگر در سینماهای چند کشور اکران می‌شود ▪️به گزارش تارنمای هنری «ورایتی»، این نسخه جدید با استفاده از فناوری دیجیتالی «۴کی» بازسازی شده و کیفیت دیداری و شنیداری بسیار بهتری دارد.

نظامیان اسرائیل به ضرب گلوله 12 فلسطینی دیگر را در قدس اشغالی زخمی کردند.قدس/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار آناتولی از قدس اشغالی، نظامیان اسرائیل در مرکز این شهر مجددا با فلسطینیان درگیر شدند.

در همین راستا، جمعیت هلال احمر فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمله فوق 12 فلسطینی زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

شاهدان عینی پیشتر اعلام کردند که نظامیان اسرائیل به تجمع فلسطینیان در منطقه باب العامود قدس پس از نماز تراویح حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

جمعیت هلال احمر فلسطین روز جمعه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 105 فلسطینی در حمله نیروهای اسرائيلی به برخی مناطق مرکز شهر قدس زخمی شده‌اند.

همچنین در این حملات بیش از 50 فلسطینی در قدس بازداشت و برای بازجویی به مراکز پلیس منتقل شده بودند.

نظامیان اسرائیل از ابتدای ماه مبارک رمضان حملات خود به فلسطینیان در قدس اشغالی را تشدید کرده‌اند.