دوازده غیرنظامی توسط رژیم اسد در ادلب کشته شدند

03/05/1398 07:56 ب.ظ

دوازده غیرنظامی بر اثر حملات هوایی امروز رژیم اسد و روسیه به مناطق مسکونی در منطقه کاهش تنش ادلب جان_باختند

دوازده غیرنظامی بر اثر حملات هوایی امروز رژیم اسد و روسیه به مناطق مسکونی در منطقه کاهش تنش ادلب جان باختند.بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده‌های روسیه شهرستان های خان‌شيخون، معرة النعمان و لطمینه را بمباران کردند.صبح امروز نیز بر اثر حملات نیروهای رژیم بشار اسد به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه 7غیرنظامی دیگر کشته شدند.

بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده‌های روسیه شهرستان های خان‌شيخون، معرة النعمان و لطمینه را بمباران کردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

نرخ تورم به پایان دولت احمدی‌نژاد بازگشتنرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه ١٣٩٨ به ٤٠.٤ درصد رسید که از پایان نیمه اول سال ۱۳۹۲ تا کنون بی‌سابقه است.

منبع امنیتی ترک: عاملان حمله به دیپلمات‌های ترکیه در اربیل کشته شدندیک منبع امنیتی روز پنجشنبه 25 ژوئیه 2019 اعلام کرد، ارتش ترکیه در دو حمله هوایی در شمال عراق، عاملان

کشته شدن سرباز کروات در انفجار انتحاری در افغانستانروز چهارشنبه ۲۴ ژوئیه یک انفجار انتحاری در مسیر حرکت کاروان سربازان ناتو در حومه کابل یک سرباز کروات را کشت و دو تن دیگر را زخمی کرد.

نماینده اسرائیل در سازمان ملل: ایران از مراکز غیرنظامی برای قاچاق سلاح استفاده می‌کند

آمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کردآمریکا حملات هوایی اخیر در ادلب سوریه را محکوم کرد معره النعمان در جنوب ادلب یک روز پیشتر هدف حملات هوایی نیروهای روسیه قرار گرفت و بنا بر گزارش ها در این حملات شماری از غیرنظامیان، از جمله داوطلبان امدادرسانی، کشته شدند. اونوقت اون بمبی که آمریکا رو مردم افغانستان میریزه حتما نقل ونباته ...اون بمبایی که مزدوران سعودی با حمایت مستقیم امریکا رو مردم بی گناه میریزه چیه ....لطفا الاغ نباشین خوشگل خانوم،چرا حملات اسرائیل به سوریه را محکوم نمیکنی،یا حملات سعودیها به یمن را محکوم نمیکنی؟

شریک ایرانی‌تبار مایکل فلین توسط هیئت منصفه در دو اتهام مجرم شناخته شدهیئت منصفه یک دادگاه فدرال در ایالت ویرجینیا آمریکا بیژن کیان، شریک تجاری سابق مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی کاخ سفید را در دو اتهام گناهکار دانست. رسانه‌های آمریکا سه شنبه یکم مرداد گزارش دادند

دوازده غیرنظامی بر اثر حملات هوایی امروز رژیم اسد و روسیه به مناطق مسکونی در منطقه کاهش تنش ادلب جان باختند.

Eşref Musa,Burak Karacaoğlu,Adham Kako,İsmail Uslu |شمار قربانیان حملات هوایی صبح امروز رژیم اسد و روسیه در مناطق معرة النعمان، کفرنبل، کفرما، لاتامینه، موریق، لطمین و اتارب در حومه ادلب و جنوب غرب حلب به 12 نفر رسید.

بنا به اعلام مسئولان برج مراقبت نظامی مخالفان، جنگنده‌های روسیه شهرستان های خان‌شيخون، معرة النعمان و لطمینه را بمباران کردند.

به گزارش نیروهای دفاع مدنی"کلاه‌سفیدها"، یک غیرنظامی در خان شيخون، 3 نفر در بوابیه و 1 تن دیگر نیز در لطمین کشته شدند.

صبح امروز نیز بر اثر حملات نیروهای رژیم بشار اسد به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه 7غیرنظامی دیگر کشته شدند.

به این ترتیب شمار قربانیان حملات رژیم اسد و روسیه از آغاز هفته تاکنون به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش ادلب به 79 غیرنظامی افزایش یافت.

رژیم اسد در 4 آوریل 2017 به شهر خان شیخون استان ادلب حمله شیمیایی انجام داد. بر اثر این حمله بیش از 100 غیرنظامی جان خود را از دست دادند.

ادلب و حومه آن که در کنترل مخالفان رژیم قرار دارد، در نشست 5-4 مه سال 2017 در آستانه، پایتخت قزاقستان جزو مناطق کاهش تنش اعلام شده، اما حملات رژیم اسد و روسیه به این منطقه ادامه دارد.

حملات رژیم اسد و حامیان وی به‌رغم توافق سوچی که در 17 سپتامبر 2018 میان ترکیه و روسیه به امضا رسید، همچنان ادامه دارد. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند.

مخالفان مسلح رژیم اسد نیز در تاریخ 10 سپتامبر 2018 طبق توافق‌نامه سوچی روند تحویل سلاح‌های سنگین خود در مناطق خلع سلاح را به پایان رساندند.

منابع دفاع مدنی سوریه در آخرین گزارش خود اعلام کرده که از 26 آوریل تا 12 ژوئیه سال جاری 606 غیرنظامی از جمله 111 زن و 157 کودک در حملات رژیم اسد و حامیانش کشته شده‌اند.