ده‌ها فلسطینی در حملات نظامیان اسرائیل در کرانه باختری زخمی شدند

03/07/2021 04:35:00 ب.ظ

ده‌ها #فلسطینی در حملات نظامیان #اسرائیل در کرانه باختری زخمی شدند

فلسطینی, فلسطین

ده‌ها فلسطینی در حملات نظامیان اسرائیل در کرانه باختری زخمی شدند

طی 24 ساعت گذشته 82 فلسطینی در حملات نیروهای اسرائیلی در نابلس کرانه باختری اشغالی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

03.07.2021رام الله/محمد غفری/خبرگزاری آناتولیاحمد جبریل، یکی از مسئولین جمعیت هلال احمر فلسطین به خبرگزاری آناتولی گفت: در حملات نیروهای اسرائیلی به شهرک بیتای نابلس کرانه باختری 82 فلسطینی زخمی شدند.وی افزود: همچنین 177 نفر دیگر بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور دچار خفگی شده‌اند.

شاهدان عینی اعلام کردند که نظامیان اسرائیل با استفاده از گلوله و گاز اشک‌آور به تظاهرات مردم فلسطین علیه ساخت شهرک‌های یهودی‌نشین در مناطق نابلس، سلفیت و قلقیلیه کرانه باختری اشغالی یورش بردند.در واکنش به این حملات، جوانان فلسطینی به سوی نظامیان اسرائيل سنگ پرتاب کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

گزارشگران بدون مرز: ابراهیم رئیسی در اعدام صدها روزنامه نگار در ایران دست داشته استگزارشگران بدون مرز: ابراهیم رئیسی در اعدام صدها روزنامه نگار در ایران دست داشته است سازمان گزارشگران بدون مرز روز پنجشنبه ۱۰ تیر از درخواست گزارشگر ویژه سازمان ملل برای تحقیقات مستقل در مورد نقش ابراهیم رئیسی در اعدام های سال ۱۳۶۷حمایت کرد بشما مفسد ها چه اعدام 'صدها روزنامه نگار'؟! ممکن است اسامی این 'صدها روزنامه نگار' را اعلام کنند؟ ما از آقای رئیسی بزرگ ممنونیم نظرات امثال شماها همیشه نقشه راه ملته ک هرچی گفتید برعکسش انجام بدیم الحق که خداوند دشمنان ما را احمق آفرید😄

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی

تعیین شعبه دادگاه تجدیدنظر وکیل یک فعال سیاسی کشته‌شده در زندان تهران

تشنج در روابط ایران و آژانس؛ منع دسترسی به نطنز چه نتایجی دارد؟

طی 24 ساعت گذشته 82 فلسطینی در حملات نیروهای اسرائیلی در نابلس کرانه باختری اشغالی زخمی شدند.جاوید رحمان ، گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در زمینه وضعیت حقوق بشر در ایران، روز سه شنبه این هفته در گفت وگو با خبرگزاری رویترز گفته بود حالا زمان مناسبی برای این تحقیق و بررسی نقش افراد در رخدادهای سال ۶۷ است.Aa بازارهای محلی و تره‌بار در شهرها و روستاهای فرانسه پس از مدت‌ها کسادی به دلیل قرنطینه کرونا، بار دیگر رونق خود را باز می‌یابند.در پی حمله انتحاری در یک کافی شاپ در موگادیشو، پایتخت سومالی 6 نفر جان باختند.

03.07. گزارشگران بدون مرز می گوید ابراهیم رئیسی، که کار خود را به عنوان رئیس جمهوری جدید ایران از نیمه مرداد امسال آغاز می کند، متهم است که در سال ۱۳۶۷ به عنوان دادستان جمهوری اسلامی در اعدام هزاران زندانی سیاسی و از جمله صدها روزنامه نگار دست داشته است.2021 رام الله/محمد غفری/خبرگزاری آناتولی احمد جبریل، یکی از مسئولین جمعیت هلال احمر فلسطین به خبرگزاری آناتولی گفت: در حملات نیروهای اسرائیلی به شهرک بیتای نابلس کرانه باختری 82 فلسطینی زخمی شدند. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. وی افزود: همچنین 177 نفر دیگر بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور دچار خفگی شده‌اند. جاوید رحمان در گفت وگو با رویترز تاکید کرد دفتر او طی سال‌های گذشته مدارک و شواهدی را جمع آوری کرده است که در صورت آغاز تحقیقات بی طرفانه توسط شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد یا نهادی دیگر حاضر است آنها را به اشتراک بگذارد. شاهدان عینی اعلام کردند که نظامیان اسرائیل با استفاده از گلوله و گاز اشک‌آور به تظاهرات مردم فلسطین علیه ساخت شهرک‌های یهودی‌نشین در مناطق نابلس، سلفیت و قلقیلیه کرانه باختری اشغالی یورش بردند. وی گفت که بر اساس گزارش‌های اولیه، در این حمله 6 نفر کشته و تعداد زیادی زخمی شده‌اند.

در واکنش به این حملات، جوانان فلسطینی به سوی نظامیان اسرائيل سنگ پرتاب کردند. این نهاد می‌گوید ۸۶۰ خبرنگار و شهروند-خبرنگار از زمان انقلاب ایران تا تا سال ۲۰۰۹ در ایران تحت پیگرد قضایی قرار گرفته و دستگیر و زندانی شدند و در برخی موارد، اعدام شدند. شرابِ قرمز، رُزه (صورتی) و سفید هم هست. گفتنی است فلسطینیان تقریبا هر روز در اعتراض به شهرک سازی اسرائیل در سرزمین‌هایشان و احداث دیوار حائل در کرانه باختری تظاهرات برگزار می‌کنند و نظامیان اسرائیل با استفاده از گلوله جنگی، گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور به تظاهرات فلسطینی‌ها یورش می‌برند. .