ده‌ها کشته و زخمی در حمله طالبان به فرماندهی پلیس قندهار

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در نتیجه حمله گروهی از مهاجمان به فرماندهی پلیس قندهار در شمال افغانستان دست‌کم ۱۲ نفر کشته و حدود ۹۰ نفر دیگر زخمی شدند. گروه طالبان گفته این حمله کار افراد این گروه بوده است.

Getty Images

حیات‌الله حیات، والی قندهار می‌گوید در این حمله دوازده نفر کشته و شصت نفر زخمی شده‌اند. به گفته او بیشتر قربانیان غیر نظامیان هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در نتیجه حمله گروهی از مهاجمان به فرماندهی پلیس قندهار در جنوب افغانستان دست‌کم ۱۲ نفر کشته و حدود ۹۰ نفر دیگر زخمی شدند. گروه طالبان گفته این حمله کار افراد این گروه است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در حمله به کارمندان کنسولگری ترکیه در اربیل دو نفر کشته شدند | DW | 17.07.2019حمله مسلحانه به کارمندان کنسولگری ترکیه در رستورانی در اربیل دو کشته ویک زخمی برجا گذاشت. عراق و آمریکا این حمله را محکوم کردند. کارشناسان عراقی و ترک در حال بررسی حادثه هستند. پ‌ک‌ک گفت، در این حمله دخیل نبوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۲۳ کشته در حمله به استودیو انیمیشن در ژاپن۲۳ کشته در حمله به استودیو انیمیشن در ژاپن یک مرد ۴۱ ساله با حمله و آتش زدن استودیو انیمیشن کیوتو در ژاپن حداقل ۲۳ نفر را به کام مرگ کشاند و چندین نفر را نیز مصدوم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو..آتش‌‌سوزی عمدی در شرکتی در ژاپن ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشتمنابع رسانه‌های ژاپن بامداد روز پنجشنبه 18 ژوئیه 2019 از وقوع آتش سوزی در یک استودیوی تولید فیلم های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'ژنرال ارشد ارتش افغانستان در حمله نفوذی طالبان کشته شد'وزارت دفاع افغانستان در صفحه فیس بوکش تایید کرده که بعد از ظهر امروز ژنرال عبدالمبین مجتبی، از فرماندهان ارشد لشکر/قول اردو ۲۰۳ تندر که به ولسوالی/شهرستان قره باغ ولایت غزنی سفر کرده بود، توسط سرباز 'نفوذی دشمن' کشته شده و مهاجم نیز براثر تیراندازی متقابل کشته شده است. اعضای شورای ولایتی غزنی گفته‌اند مهاجمان سه سرباز ارتش افغانستان بوده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تهدید ریاست‌جمهوری ترکیه در واکنش به کشته شدن دیپلمات ترک در اربیلریاست‌جمهوری ترکیه چهارشنبه 17 ژوئیه 2019، تهدید کرد که به حادثه کشته شدن دیپلماتش در اربیل، پایتخت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در یک استودیوی انیمیشن در ژاپن؛ 13 کشتهافزایش شمار قربانیان آتش‌سوزی امروز در ژاپن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »