ده‌ها نفر بر اثر انفجاری در غرب افغانستان کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقامات افغانستان اعلام کردند بر اثر انفجار بمبی در مسیر یک دستگاه اتوبوس در ولایت فراه این کشور 34 نفر کشته و 15 تن دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات افغانستان اعلام کردند بر اثر انفجار بمبی در مسیر یک دستگاه اتوبوس در ولایت فراه این کشور 34 نفر کشته و 15 تن دیگر نیز زخمی شدند.محب‌الله محب، سخنگوی پلیس ولایت فراه افغانستان اعلام کرد: بر اثر انفجار بمبی در مسیر هرات-فراه 34 سرنشین یک دستگاه اتوبوس، از جمله تعدادی زن و کودک کشته شده اند.

وی افزود:"دست‌کم 15 نفر دیگر در این حادثه زخمی و به بیمارستان منتقل شده‌اند. این اتوبوس از روی بمب کارگذاشته‌شده توسط طالبان عبور کرده است". فاروق باکزی سخنگوی والی فراه نیز گفته که احتمال افزایش قربانیان این انفجار وجود دارد. هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است. طالبان در ولایت فراه هم‌مرز ایران فعالیت گسترده دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک نفر در پی سرقت اطلاعات ۱۰۰ میلیون نفر در آمریکا'کاپیتال وان' می گوید اطلاعات شخصی حدود ۱۰۶ میلیون نفر در آمریکا و کانادا در هک سیستم های این شرکت به سرقت رفته است. به گفته 'کاپیتال وان' این داده ها شامل نام، آدرس و شماره تلفن کسانی بود که برای کارت های اعتباری این بانک تقاضا داده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ده‌ها نفر بر اثر تصادف دو اتوبوس در هنگ‌کنگ زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سه تن بر اثر انفجاری در قندهار افغانستان کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حدود ۴ هزار نفر در درگیری‌های نیمه اول سال ۲۰۱۹ در افغانستان کشته شده‌اندسازمان ملل در گزارشی می‌گوید شمار تلفاتی که نظامیان دولتی یا نظامیان تحت رهبری ناتو، عامل آن بودند، به شدت افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »