ده تن بر اثر انفجار تاسیسات گاز در چین جان باختند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ده نفر بر اثر وقوع انفجار در یک کارخانه گاز در چین جان باخته و 19 تن دیگر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

Fuat Kabakcı,Shukrullah Naser |به گزارش خبرگزای چین «شینهوا»، بر اثر انفجاری در کارخانه گاز شهر «ییما» از توابع ایالت «هنان» این کشور 10 نفر جان باخته و 19 تن دیگر آسیب دیدند.انفجار مذکور به ساختمان های اطراف تا شعاع 3 کیلومتری آسیب وارد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو..آتش‌‌سوزی عمدی در شرکتی در ژاپن ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشتمنابع رسانه‌های ژاپن بامداد روز پنجشنبه 18 ژوئیه 2019 از وقوع آتش سوزی در یک استودیوی تولید فیلم های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشتدیپلمات ارشد آمریکا در زمان گروگانگیری کارکنان سفارت ایالات متحده در تهران در ۹۶ سالگی درگذشت زمانی که ویلیام سالیوان سفیر سابق آمریکا در تهران اوایل سال ۱۹۷۹ از سمت خود کناره گیری کرد، واشنگتن بروس لینگن را به عنوان رهبر کوتاه مدت سفارت در تهران برگزید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جشن شراب در سوئیسجشن شراب در شهرک «ووه» در غرب سوئیس در حال برگزاری است. احسنت، به این میگن پیشرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت ۹ تن در ترکیه به اتهام قتل هراند دینک، روزنامه‌نگار ارمنی‌تباردادگاهی در ترکیه روز چهارشنبه ۱۸ ژوئیه ۹ نفر را به اتهام دست داشتن در قتل هراند دینک روزنامه‌نگار ترکیه‌ای ارمنی‌تبار به زندان محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک شهروند کرد در دو پرونده مجزا مجموعا به ده سال زندان محکوم شدیک شهروند کرد در دو پرونده مجزا مجموعا به ده سال زندان محکوم شد پیش از این، محمد میرزایی به مدت سه سال عضو یکی از احزاب اپوزیسیون کرد بوده و سال ۹۶ با دریافت امان‌نامه از سوی سپاه_پاسداران به شهر ماکو بازگشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بر عرشه ناو هواپیمابر باکسر در دریای سرخ چه می‌گذرد؟«تمرینات آمادگی روزانه،‌ شامل تمامی وظایف این کشتی می‌شود، از پرواز گرفته تا نبرد زمینی و یا عملیات پشتیبانی.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »