دهنوی: حقوق سربازان از اردیبهشت افزایش پیدا می‌کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو هیات رییسه مجلس: حقوق سربازان از اردیبهشت افزایش پیدا می‌کند

«‌ در ادامه پیگیری حقوق واریزی فروردین سربازان، با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح و دستگاه‌های دولتی تماس‌های متعددی گرفتم.‏لذا افزایش حقوق سربازهای عزیز و مابه‌التفاوت فروردین، از اردیبهشت اعمال خواهد شد.

»نمایندگان مجلس در لایحه بودجه ۱۴۰۱ تصویب کرده بودند که «در اجرای ماده قانون خدمت وظیفه عمومی، حقوق سربازان وظیفه مجرد مشغول در مناطق غیر عملیاتی حداقل شصت درصد، حقوق سربازان وظیفه مجرد مشغول در مناطق عملیاتی حداقل هفتاد و پنج درصد و حقوق سربازان متاهل نوددرصد حداقل دریافتی کارکنان نیروهای مسلح مبتنی بر قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین می شود و دستورالعمل آن باتوجه به تحصیلات و درجات آنان توسط ستاد کل نیروهای مسلح تهیه می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهرانی‌ها حواسشان باشد؛ افزایش نرخ کرایه از فرداتهرانی‌ها حواسشان باشد؛ افزایش نرخ کرایه از فردا بر اساس مصوبه شورای شهر تهران نرخ کرایه و بلیت وسایل حمل و نقل عمومی در سالجاری ۲۵ درصد از اول اردیبهشت (فردا) افزایش خواهد داشت. چرا؟ مبنای ۲۵ درصد چیست؟ وقتی تهرانی ها یک لیست شورای_شهر از پیش تعیین شده را می گذارند جلوی خودشان احساسی رآی می دهند و به من و امثال من که مو را از ماست می کشیم و مستقل و غیر وابسته و بدون در نظر گرفتن نفع شخصی حرف می زنیم رای نمی دهد همین می شود !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعرفه اینترنت خانگی ۶۰ درصد افزایش یافته استمعاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تعرفه اینترنت خانگی ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه سه تشکل مستقل بازنشستگان از وضعیت بد معیشتی در ایراندر آستانه روز جهانی کارگر، اول ماه مه، و روز معلم، ۱۲ اردیبهشت، سه تشکل مستقل بازنشستگان در بیانیه مشترکی از تورم روزافزون، از سقوط شدید قدرت خرید مردم و گسترش فقر و تهیدستی انتقاد کردند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خوزستان؛ بنا شده بر لوله‌های نفت اما محروم از توسعهلوله‌های انتقال نفت از لابه‌لای خانه‌ها در روستای کنعان عبور می‌کند و کارخانه‌های مجتمع صنایع فولاد خوزستان، در نزدیکی آن بنا شده، اما همچون دیگر نواحی خوزستان از توسعه محروم است. اسلام، دین سرقت است. خااااک🖐🏼🖐🏼برسر چنین مسئولینی🖐🏼🖐🏼خاکااااا‌.....خاااااااک🖐🏼😡🖐🏼
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

افشای واسطه‌گری جرارد پیکه به سود عربستان در مذاکرات با فدراسیون فوتبال اسپانیابسیاری از گروه‌های مدافع حقوق بشر پیش از این از فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اعطای حق میزبانی سوپر جام فوتبال این کشور به عربستان انتقاد کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »