دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دنباله‌دار نیووایز، شاهد نامزدی زوج آمریکایی

اریکا پندراک، ۲۶ ساله و اهل شهر نیویورک میلز در ایالت نیویورک است و جان نیکوترا در شهرک دیگری به نام ساکویت در همان ایالت زندگی می‌کند.توضیح تصویر،او گفت: دو سال پیش وقتی چیزی درباره بسکتبال بر روی اینستاگرام پست کرده بودم، جان به من پیام داد و گفت "تا حالا بسکتبال بازی نکردی؟" بعد هم شماره تلفن رد و بدل شد و دو هفته طول نکشید که با هم قرار مدار گذاشتیم.

اریکا پندراک به بی‌بی‌سی گفت او و نامزدش جان، این روزها در حال جستجوی تالار و محل مناسبی برای مراسم عروسی‌اند، اما تاریخ دقیق مراسم، هنوز معلوم نیست. او به همراه دو عکسی که بسیار مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و اصطلاحا "وایرال" شده، دو عکس دیگر از خودش و جان، به همراه عکس حلقه نامزدی‌اش، برای بی‌بی‌سی فارسی فرستاد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اندکرونا در ایران - بیش از ۱۶هزار بیمار و ۱۴۰ نفر از کادر درمانی تاکنون جان‌باخته‌اند وزارت بهداشت وضعیت ۱۵ استان از جمله تهران را قرمز و وضعیت ۱۱ استان دیگر را در شرایط هشدار اعلام کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمجید سفیر انگلیس در آنکارا از تدابیر بهداشتی ترکیه در مقابله با کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: اهل خالی‌بندی نیستم، در زمینه واکسن از دنیا عقب نیستم!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیاکرونا در جهان- افزایش ۶۰ درصدی مبتلایان در ژاپن و بازگشت محدودیت‌ها در بلژیک و اسپانیا در استرالیا، هنگ کنگ و اسرائیل که از شمار مبتلایان به شدت کاسته شده بود، ویروس بار دیگر شدت گرفته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واردات جنگنده پس از ۲۳ سال؛ پنج رافال فرانسوی در هند فرود آمدند«این آغاز دوره جدیدی در تاریخ نظامی ماست زیرا این هواپیماهای چند منظوره باعث ایجاد انقلابی در نیروی هوایی هند خواهند شد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 212 هزار و 557 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »