دمیر: تمامی امکانات نظامی ترکیه در اختیار آذربایجان است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس دفتر صنایع دفاعی ریاست جمهوری ترکیه تصریح کرد که تمامی تسلیحات نظامی اعم از موشک، پهپادهای مسلح، موشک و تجارب و قابلیت‌های نظامی‌مان در اختیار جمهوری آذربایجان است.

اسماعیل دمیر، رئیس دفتر صنایع دفاعی ریاست جمهوری ترکیه طی مطلبی در حساب توئیتر خود ضمن اعلام دیدارش با رامیز طاعرف، معاون وزیر دفاع و فرمانده نیروی هوایی جمهوری آذربایجان و کرم مصطفی‌یف، فرمانده ارتش جمهوری خودمختار نخجوان تاکید کرد: صنایع دفاعی ترکیه اعم از پهپادهای مسلح، مهمات، موشک‌ها، سامانه‌های جنگی الکترونیکی و تجارب، فناوری و قابلیت‌های نظامی کشور همواره در اختیار آذربایجان است.

وی همچنین تصریح کرد: در حوزه مدرن‌سازی سامانه‌ها و جایگزینی انواع جدید آن‌ها و همچنین تعمیر، نگهداری و آموزش این سامانه‌‌‌ها با آذربایجان همکاری خواهیم کرد. دمیر خاطرنشان کرد: در مقطعی که بار دیگر نیاز به اعلام همبستگی دو کشور به جهانیان است، موضوعات همکاری در حوزه صنایع دفاعی میان دو کشور را ارزیابی کردیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در کشورهای اوراسیاشمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در جمهوری آذربایجان، بلاروس، مولداوی، ازبکستان و تاجیکستان در حال افزایش است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'این ترکیه، ترکیه قدیم نیست'؛ چرخش در سیاست‌ خارجی ترکیهبه دنبال گسترش حضور ترکیه در خاورمیانه و شمال آفریقا، بحث نظامی‌گری در سیاست خارجی این کشور قوت گرفته است. از جمله اقدامات آنکارا، اتخاذ استراتژی دریایی موسوم به 'میهن آبی' است که به مسائل امنیتی در مدیترانه شرقی اولویت می‌دهد و دیپلماسی را به حاشیه می‌راند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمار مهاجران خارجی در ترکیه طی سال 2019؛ افغان‌ها در رده سوم و ایرانی‌ها پنجمسال گذشته 677 هزار و 42 نفر از کشورهای مختلف به ترکیه مهاجرت کرده‌اند که از این تعداد 8.2 درصد اتباع افغانستانی و 7.3 درصد آن‌ را اتباع ایرانی تشکیل‌ می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد مجدد ترکیه از حملات ارمنستان به خاک آذربایجان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: ارمنستان تاوان اقدامات خود را پس خواهد دادوزیر دفاع ترکیه درباره حملات ارمنستان به خاک جمهوری آذربایجان گفت که ایروان تاوان اقدامات خود را پس خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لاماها به درمان کووید-۱۹ کمک می‌کنندسیستم ایمنی فیفی، لامایی که در شهر ردینگ بریتانیا زندگی می‌کند، نقشی کلیدی در یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در درمان کووید-۱۹ ایفا کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »