دموکرات‌های کنگره در واشنگتن به راهپیمایی «نه به جنگ با ایران» پیوستند

20/10/1398 05:16 ق.ظ

🔺دموکرات‌های کنگره در واشنگتن به راهپیمایی «نه به جنگ با ایران» پیوستند ⚡️سناتور جف مارکلی و جمعی از دموکرات های کنگره در تجمعی مقابل کنگره ایالات متحده آمریکا با عنوان «نه به جنگ با ایران» به میزبانی چندین سازمان غیر دولتی آمریکایی شرکت کردند.

سناتور جف مارکلی و باربارا لی، جیم مک گاورن، اندی لوین، جَن شِکَوسکی، پرامیلا جای اوپال، رشیده طلیب، الهان عمر، مارک پوکان از اعضای مجلس نمایندگان و دیگر دموکرات های کنگره عصر پنجشنبه در واشنگتن در تج براساس گزارش اولیه بررسی سقوط یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین نشان می دهد که «هیچ پیام رادیویی توسط خلبان در خصوص شرایط غیر معمول دریافت نشده است.

» این هواپیما در حوالی شهر جدید پرند استان تهران با ۱۷۶ سرنشین ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه بامداد روز چهارشنبه به وقت محلی سقوط کرد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد در همین حال، اوکراین با وجود انکارهای ایران، حمله موشکی یا تروریسم را از جمله تئوری های ممکن برای وقوع این سانحه دانست. جزئیاتی از سرنشینان هواپیمای اوکراین؛ ۱۴۴ ایرانی و ۳۲ تبعه خارجی کشته شدند

بنابر این گزارش بازرسان سازمان هواپیمایی ایران هیچ توضیح فوری درباره این فاجعه ارائه ندادند. مقامات ایرانی ابتدا «نقص فنی» را علت وقوع این سانحه دانستند، موضوعی که ابتدا توسط مقامات اوکراینی نیز مورد تایید قرار گرفت اما بعد آنها درباره این حادثه ابراز تردید کردند. headtopics.com

ای بگور پدر هرچی دمکراته مثل کارتر پفیوز و جان کری قرمساق

واقعا چنده ش اور و مشمعزه کننده هستش 🤮🤮🤮🤮

به چه زبانی باید به ملت ما گفته بشه که امریکا و غرب با اصلاحات و روسیه و شرق با اصولگرا دارن کشورمون و منطقه رو غارت میکنن.بیداری ما رفت تو رویاها😶

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

AkhshanDr ترامپ به سرنوشت جیمی کارتر دچار شد اون موقع معامله ج.ا. با جمهوریخواهان حالا معامله ج.ا. با دموکراتها البته حتما ج.ا‌. انقدر قدر بوده و هست که جماعت متکبر آمریکایی قابلیت معامله در اون می‌بینن وگرنه مثل سابق کودتا می‌کردن یا جنگ مثل اینکه دوران افول این امپراطوری هم شروع شده دیگه راهپیمایی نمیخواد که زردک خودش زد بقل گفت غلط خوردم که

خامنه بی وتروریستها به اندازه دمکراتها برای کشته شدن سلیمانی ناراحت نشدند انسان های عاقل هم در امریکا هستن.. یکی بهشون بگه جمهوری اسلامی داره جنگ رو راه میندازه خوب دموكراتها دشمنان قسم خورده ايرانند بلايي كه كارتر سر ايران اورد را هرگز از باد نبريم 52 نقطه 😂 دموکراتهای حرامزاده میخواهند از فضای بوجود آمده در جهت جنگ طلب نشان دادن ترامپ و صلح طلب نشان دادن خودشان استفاده کنند تا یک کمونیست چپ آشغال رو رئیس جمهور کنند.

الجزیره: واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های خود در منطقه استدرپی عملیات انتقام جویانه ایران، برخی رسانه ها اعلام کردند که آمریکا درحال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه های خود در منطقه است.

تازه فرق بین دموکرات و جمهوریخواه رو فهمیدم، نخند خب راست میگم ! 😅 خخخ کدوم جنگ ؟ 😳 دروغ بزرگ و نمايشي امريكايي ها و غربي ها بمحض انكه بدانند در جنگ عليه ايران درصدي توان موفقيت داشته باشند اقدام ميكنند ،دمكراتها انرا خلع سلاح ميكنند و جمهوريخواه ها بمباران ! تاريخ بارها شاهد اين مدعاست خوب خبر است ترمپ هم باید به پزیرد

این حرومزاده هااا لابیست های آخوندا هستن که با پول ایران علیه مردم ایران تجمع و گردهمایی برگزار میکنن. سازمان های غیرانتفاعی یا غیر دولتی آمریکا منظورتووون همون لابیست های نایاک هستش دیگه ؟؟؟ NIACLobbies4Mullahs IlhanOmarIsATraitor RashidaTlaib احتمالا ناياك لابي جنايتكاران اخونديسم داره انجا سانديس توزيع ميكنه.

قبلش باید تجمع نه به ترور راه مینداختن . دوران بزن در رو تمام شد.

مشخصات موشک‌های ایران در حملات هوایی به پایگاه‌های آمریکا در عراقبه نظر می‌رسد که در حمله سپاه پاسداران به پایگاه‌های آمریکا در عراق از موشک‌های قائم و ذوالفقار استفاده شده است بی بی سی گوسفند،گوسفندوار در مرتع ج ا ا می چرد! مسئولین جمھوری عسلامی راست میگفتن کە سلاحاشون جزو سلاحھای کشتار جمعی نیست و کاملا بی خطرە

باو چی میگن اینا دیگه؟! جنگ تموم شد رفت، 300 نفر هم کشته دادیم. ساعت خواب! IranPlaneCrash دمکراتهای آمریکا دست کمی از نمایندگان مجلس ایران ندارن😂😂😂😂

شمار دستگیر شدگان در تظاهرات ضد دولتی در فرانسه به 24 نفر رسید

ترامپ: نسبت به سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران به دلیل نقص فنی مشکوک هستیمترامپ: نسبت به سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران به دلیل نقص فنی مشکوک هستیم و احتمال ساقط شدن آن وجود دارد

پوشش لحظه به لحظه حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراقهشدار شماری از کشورهای آسیایی به شهروندانشان: به عراق سفر نکنید، خاک عراق را سريعا ً ترک کنید دروغ میگن.قبلش خبر دادن که داریم میزنیم تخلیه کردن اونجا رو اینم خبر اول تویتر اینکه دروغگو نیست،هست؟

وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد🔺وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد ⚡️آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد و از ایران خواست تا از تشدید تنش جلوگیری کند. خاورمیانه خانه ی ماست. آمریکا باید به قاره ی خودش برگردد. المان و امثالشون غلط کردن...طرف امده زده کشته بعد به اونیکه خورده میگن تلافی نکن...خب ب امریکا میگفتن نزنه...

گزارش اولیه از سقوط هواپیمای اوکراینی: اوکراین: احتمال «حمله موشکی» را هم بررسی می کنیم

براساس گزارش اولیه بررسی سقوط یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین نشان می دهد که «هیچ پیام رادیویی توسط خلبان در خصوص شرایط غیر معمول دریافت نشده است.» این هواپیما در حوالی شهر جدید پرند استان تهران با ۱۷۶ سرنشین ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه بامداد روز چهارشنبه به وقت محلی سقوط کرد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد در همین حال، اوکراین با وجود انکارهای ایران، حمله موشکی یا تروریسم را از جمله تئوری های ممکن برای وقوع این سانحه دانست.

جزئیاتی از سرنشینان هواپیمای اوکراین؛ ۱۴۴ ایرانی و ۳۲ تبعه خارجی کشته شدند

بنابر این گزارش بازرسان سازمان هواپیمایی ایران هیچ توضیح فوری درباره این فاجعه ارائه ندادند. مقامات ایرانی ابتدا «نقص فنی» را علت وقوع این سانحه دانستند، موضوعی که ابتدا توسط مقامات اوکراینی نیز مورد تایید قرار گرفت اما بعد آنها درباره این حادثه ابراز تردید کردند.

این سانحه هوایی چند ساعت پس از حمله موشک های بالستیکی ایران به پایگاه های نظامی عراق که نیروهای آمریکایی در آن مستقر بودند در واکنش به کشته شدن قاسم سلیمانی یک فرمانده ارشد سپاه، رخ داد.

بنا بر گزارش اولیه این سانحه، «هواپیما ابتدا تا ارتفاع ۸۰۰۰ پا صعود می‌کند و پس از آن همزمان اطلاعات هواپیما از صفحه رادار حذف و هواپیما با از دست دادن ارتفاع با زمین برخورد کرده و متلاشی می‌شود. هیچ پیام رادیویی توسط خلبان در خصوص شرایط غیر معمول دریافت نشده است.»

براساس این گزارش و طبق گفته‌های «شاهدان عینی ( افرادی روی زمین و خدمه پرواز عبوری در ارتفاع بالا که رویداد را مشاهده و گزارش کرده اند) آتش سوزی در هواپیما مشاهده شده و بر دامنه آن افزوده می‌شود و پس از برخورد هواپیما با زمین، انفجار ناشی از برخورد به وقوع می‌پیوندد.»و

همچنین در این گزارش تایید شده است که «جعبه‌های سیاه هواپیما شامل دستگاه ثبت اطلاعات پروازی (FDR) و دستگاه ضبط صدای کابین خلبان (CVR) توسط عوامل تجسس و نجات پیدا شده و در اختیار تیم بررسی سانحه است. هر دو دستگاه در اثر سانحه و آتش سوزی آسیب دیده‌اند. قسمت حافظه هر دو دستگاه وجود دارد، لیکن آسیب فیزیکی روی آنها قابل مشاهده است.»

آسوشیتدپرس گزارش داد که اولكسی دانیلوف، دبیر شورای امنیت اوکراین ، به رسانه های اوکراینی گفت كه مقامات این کشور سناریوهای مختلف درباره سقوط این هواپیما در ایران را بررسی می کنند. او افزود احتمال اصابت یک سیستم موشکی تور(Tor)، به عنوان یکی از اصلی‌ترین تئوری‌هاست.

آقای دانیلوف گفته است که «اطلاعاتی درباره پیدا شدن تکه‌هایی از یک موشک در نزدیکی محل سقوط هواپیما در اینترنت منتشر شده است.» او درباره منبع این اطلاعات در اینترنت توضیحی نداده است.

بنابه گفته دبیر شورای امنیت اوکراین، ماموران این کشور که روز پنجشنبه وارد ایران شدند، در حال حاضر در انتظار کسب مجوز مقامات ایرانی برای بررسی محل سقوط و جستجوی قطعات موشکی هستند.

به گزارش آسوشیتدپرس، تور ام۱- یک سیستم موشکی ساخت روسیه است که در سال ۲۰۰۷ به عنان بخشی از قرارداد ۷۰۰ میلیون دلاری که در دسامبر سال ۲۰۰۵ منعقد شده بود به ایران تحویل داده شد. ایران پیشتر این موشک‌ها را در رژه‌های نظامی به نمایش گذاشته بود.

به گزارش آسوشتیدپرس، ایران هنوز به اظهارات اوکراین پاسخی نداده است با این حال ابوالفضل شکارچی سخنگوی نیروهای مسلح ایران این موضوع را تکذیب کرده و آن را «جنگ روانی» گروه‌های مخالف ایران توصیف کرد.

بنابر این گزارش دانیلوف دبیر شورای امنیت اوکراین همچنین اعلام کرد که سایر احتمالات همچون احتمال اصابت موشک، حمله تروریستی یا انفجار موتور را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین نیز اعلام کرده است که قصد دارد با حسن روحانی رئیس جمهور ایران، درباره سقوط و تحقیقات درباره این سانحه هواپیمایی تماس بگیرد.

رئیس جمهوری اوکراین تاکید کرد که «بدون شک اولویت برای اوکراین شناسایی علل سقوط هواپیما است.» و «ما مطمئناً حقیقت را خواهیم فهمید.»

در پی وقوع این فاجعه پرچم پارلمان این کشور در اتاوا نیمه برافراشته شد و جاستین ترودو نخست وزیر کانادا بر بررسی این فاجعه از سوی این کشور تاکید کرد.

کانادا برای مشارکت در تحقیقات مربوط به سقوط هوایپمای اوکراینی اعلام آمادگی کرد

بنابر اعلام دولت کانادا دست‌کم ۶۳ نفر از مسافران این هواپیما دارای تابعیت کانادایی بودند و ده‌ها نفر دیگر از این مسافران هم ایرانیان مقیم یا محصل در این کشور بوده‌اند و قصد داشتند از طریق کی‌یف پایتخت اوکراین به کانادا بروند.