دلسردی مردم مانند سمی مهلک همه چیز را مسموم می‌کند

11/07/1399 02:34:00 ب.ظ

مرتضی مبلغ،‌ عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: گروهی تندرو می‌خواهند مردم از تاثیرگذاری رأی‌شان مأیوس شوند مشارکت پایین‌ در انتخابات خطرناک و هزینه‌ساز است هیچ اراده‌ای برای تغییر فضای نامطلوب مشاهده نمی‌شود اینجا_بخوانیم👇

مرتضی مبلغ گفت‌: گروهی تندرو عالمانه و عامدانه می‌خواهند مشارکت کم شود تا بلکه بتوانند در انتخاباتی کم‌رأی خودشان را پیروز انتخابات ببینند. آنها حتی هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهند تا مردم از تاثیرگذاری رأی‌شان مأیوس شوند و به صندوق رأی پشت کنند. 9 ماه به برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری مانده است.

در حالی روز‌به‌روز به این اتفاق مهم نزدیک‌تر می‌شویم که فضای سیاسی و اجتماعی بنا بر دلایلی همچون گره‌های کور اقتصادی،‌ تحریم،‌ شیوع ویروس کرونا و البته نارضایتی مردم از تصمیم‌گیران، مملو از بی‌اعتمادی و جدل‌ است.

مرتضی مبلغ،‌ عضو حزب اتحاد ملت، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین در این‌ باره اظهار داشت: متاسفانه فضای سیاسی و اجتماعی حاکم بر جامعه اصلاً مطلوب نیست که این مساله دلایل متعددی دارد. در واقع اتخاذ تصمیم‌های نادرست در طول دهه‌های گذشته، میدان‌داری تندروها در عرصه‌های مختلف آن هم در حالی که اندیشه‌شان به گذشته‌های دور نزدیک است و همچنین فشارهای واردشده از سوی دشمنان خارجی فضای کشور را به سمت و سویی برده که نارضایتی گسترده ملموس است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در ادامه گفت: این معلول‌ها در شرایطی منافع کشور و مصلحت عمومی را به طور کاملاً جدی‌ تهدید می‌کنند که با عرض تاسف باید گفت، ظاهراً هیچ اراده‌ای نیست که تغییر فضا و ترمیم کرختگی‌ها را امری لازم و مهم بداند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

بازارچه ساحلی دیلم سوخت؛ آتشی که دل مردم و کاسب‌ها را سوزاند

پدرم اموالش را به نام برادر بزرگم کرده چه‌طور سهم خود را مطالبه کنیم؟خورد رفت

خوشحالیم کاری کردیم ذهن مردم ٢ ساعت از مشکلات اقتصادی دور باشدگل‌محمدی: خوشحالیم کاری کردیم ذهن مردم ٢ ساعت از مشکلات اقتصادی دور باشد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: خوشحال است با عملکرد تیمش مردم برای دو ساعت مشکلات اقتصادی را فراموش کردند. در عوض ج.ا چهل ساله رو مغز و اعصاب مردم ایرانه ! پیمان_نوین مگه چیکار کردن؟ ما همون دو ساعت هم داشتیم به مشکلاتمون فکر میکردیم.

نظرسنجی از مردم آلمان: آیا فرایند وحدت شرق و غرب موفق بود؟ | DW | 01.10.2020سی سال از یکپارچگی آلمان گذشته و هنوز دوسوم آلمانی‌ها معتقد هستند که وحدت به درستی تحقق نیافته است. در غرب آلمان ۶۴درصد و در شرق ۸۳ درصد از مردم عقیده دارند که میان دو قسمت کشور همچنان دره‌ای عمیق وجود دارد. اثرات مصیبت بار کمونیستا، حالا حالا ها پاک نمیشه.

سنای آمریکا بودجه موقت دولت فدرال را تایید کرد🔺سنای آمریکا بودجه موقت دولت فدرال را تایید کرد ⚡️ساعاتی پیش از مهلت قانونی مقرر برای جلوگیری از تعطیلی دولت فدرال، سنای آمریکا عصر چهارشنبه ۹ مهر بودجه کوتاه مدتی را برای تامین هزینه‌های دولت تصویب کرد.

سازمان ملل به ثروتمندان: حفره ۱۵ میلیارد دلاری برای تامین واکسن کشورهای فقیر را پر کنیدایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا تاکنون بیش از ۲ میلیارد دوز واکسن را از چند تولید کننده پیش خرید کرده‌اند. بدین ترتیب صرف نظر از نتایج آزمایشات بالینی جاری، شهروندان آمریکایی و اروپایی نخستین دریافت کنندگان واکسن خواهند بود. هیچ کشوری فقیر نیست الا گروهی تمام منابع آن کشور را به یغما برده باشند،،همانها که از آن جسد میمکند کمی پس دهند.