دلجویی وزیر بهداشت ایران از بعضی افراد مذهبی بعد از آنکه گفت عزاداری زیاد می‌تواند باعث افسردگی در جامعه شود

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتراض ها و فشار گروهی از افراد مذهبی در ایران پس از انتشار حرفهای وزیر بهداشت، باعث شد که او از آنها دلجویی کند.

اعتراض‌ها و فشار گروهی از افراد مذهبی در ایران پس از انتشار حرف‌های وزیر بهداشت، باعث شد که او از آنها دلجویی کند. سعید نمکی گفته بود که تعدد مراسم عزاداری در تقویم شیعیان میتواند باعث افسردگی در جامعه شود.

اما شماری از کاربران مذهبی در شبکه‌های اجتماعی گفتند که این عزاداری موجب نشاط آنهاست و وزیر بهداشت باید عذرخواهی کند. اولین بار نیست که بحث رابطه بین عزاداری‌های مذهبی و افسردگی در جامعه جنجال آفرین می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عزاداری اصلا باعث افسردگی نیست

حرف وزیر بهداشت صد درصد درست است باید این خرافات و عوامفریبی برداشته شود

برای گفتن این واقعیت، کاری میکنن به غلط کردن بیفته

نمیدانم کجای قرآن نوشته ویاکدام پیامبر و امام گفته است که مردم مسلمان بخصوص شیعه و ایرانی بجای شادی باید دائم درغم وغصه و گریه باشند. کجای قرآن گفته که حجاب اجباری ،مذهب اجباری ،خوردن مشروب ممنوع است،قرآن میگوید (لااکراه و في الدین)کجای قرآن گفته بردن مردم به بهشت اجباری است

عزاداری بیماری اصلی شیعیان است. این بیماری منبع اصلی درامد اخوندهای مادر زنده میباشد، حرف ج موجود نبود ببخشید.

مردم باسوادتر میشوند و از عذاداری بی مورد دوری میکنند. امروزه در هر خانه ای یک لیسانسه بیکار هست، شاید تحصیل پول و شغل برایشان نداشته اما سطح شعور خود و خانواده شان بالا رفته. دهه شصت سواد نبود مردم با حرف حکومتی ها بچه آوردند حالا هرچه حکومتی ها میگویند مردم بچه نمی آورند.

... تو انتخاب خبرهات بی بی سی.واقعا تو این فلاکت روز افزون مردم ایران الان این انتخاب خبرت حرفه ایه؟

یه سوال از مذهبی ها بنظرتون آموزش قرآن یک فعالیت سالمه یا خطرناک؟

همانا عزاداری باعث شادمانی تابوت‌های زنده می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد🔺یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد ⚡️بعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض آمریکا و کشورهای باقیمانده در برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر است. حالا شما فقط نگاه . نهایتاً هم یک بیانیه که در پی برخورد نظامی و یا تشدید تنش نیستیم. خدائیش چطور شد که به هیچ وجه نتوانستید با محمد_رضا_شاه پهلوی کنار بیائید ولی با فرقه_تبهکار تا این حد همراهید؟! PahlaviMadeIranGreat همه چی عالی گل و بلبل فقط بمب اتم مونده اینا تا ما رو نفرستن هوا ول کن نیستن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید وزیر کشور بر نبود هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور در کمیسیون امنیت ملیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که در جلسه امروز این کمیسیون وزیر کشور تاکید داشت که هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور صورت نمی‌گیرد. همچنین آمادگی کامل در جهت حفظ امنیت بخصوص در مناطق مرزی را داریم و رصد و پایش امنیتی بسیار دقیق صورت می‌گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده مجلس ایران از 'افزایش ۴۰۰ درصدی' قیمت چادر انتقاد کردیک نماینده مجلس ایران از افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت چادر در این کشور انتقاد کرده و مدعی وجود مافیا در حوزه چادر شده است. بخش عمده‌ چادر مشکی مصرفی در ایران از طریق واردات تامین می‌شود و چین، ژاپن، سوئیس و کره جنوبی از جمله صادرکنندگان چادر به ایران هستند نماینده مجلس ج ا گه_خورد بی بی، بی بی سی جان ای بوق تاجری نماینده های مجلس قیمت مواد غذایی ۱۰ برابر شد خفه بودن. الان زر میزنن.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه در ماه می 390 هزار تن نفت از ایران وارد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جهانگیر کوثری: در ایران خیلی از مجری‌ها پشت درهای بسته مانده‌اندجهانگیر کوثری درباره لزوم حفظ نیروهای انسانی باتجربه تلویزیون به عنوان یک سرمایه، اظهار کرد: تلویزیون باید دیدش را وسیع‌تر و عمیق‌تر کند. تمام مجریان و گزارشگران مطرح دنیا بالای ۷۰ سال سن دارند؛ این در حالی است که در ایران خیلی از مجری‌ها پشت درهای بسته مانده‌اند. این کونکش تا همین 7-8 سال پیش مجری برنامه ی 'ورزش از نگاه دو' بود و بدتر از بهرام شفیع خدابیامرز، از اول تا آخر برنامه فقط خودش حرف میزد و نمیذاشت مهمون بدبخت چیزی بگه. یه سوگولی هم به اسم 'امید گلمکانی' داشت که دهن مارو باهاش صاف کرده بود. اونوقت چجوری میگه 20 ساله اخراجم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هند از مقامات ایران خواست تا همه کارکنان هندی نفتکش‌های توقیفی را آزاد کندوزارت خارجه هند با تایید آزادی ۹ خدمه هندی نفتکش «ریاح» خواستار آزادی تمام خدمه‌ هندی دو نفتکش توقیف شده در ایران شد. به گزارش رویترز، راویش کومار سخنگوی وزارت خارجه هند روز شنبه ۵ مرداد اعلام کرد ک
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »