دلجویی وزیر بهداشت ایران از بعضی افراد مذهبی بعد از آنکه گفت عزاداری زیاد می‌تواند باعث افسردگی در جامعه شود

28/07/2019 09:42:00 ب.ظ

دلجویی وزیر بهداشت ایران از بعضی افراد مذهبی بعد از آنکه گفت عزاداری زیاد می‌تواند باعث افسردگی در جامعه شود

دلجویی وزیر بهداشت ایران از بعضی افراد مذهبی بعد از آنکه گفت عزاداری زیاد می‌تواند باعث افسردگی در جامعه شود

اعتراض ها و فشار گروهی از افراد مذهبی در ایران پس از انتشار حرفهای وزیر بهداشت، باعث شد که او از آنها دلجویی کند.

پنجره همرسانی را ببندیداعتراض‌ها و فشار گروهی از افراد مذهبی در ایران پس از انتشار حرف‌های وزیر بهداشت، باعث شد که او از آنها دلجویی کند. سعید نمکی گفته بود که تعدد مراسم عزاداری در تقویم شیعیان میتواند باعث افسردگی در جامعه شود. اما شماری از کاربران مذهبی در شبکه‌های اجتماعی گفتند که این عزاداری موجب نشاط آنهاست و وزیر بهداشت باید عذرخواهی کند. اولین بار نیست که بحث رابطه بین عزاداری‌های مذهبی و افسردگی در جامعه جنجال آفرین می‌شود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

عزاداری اصلا باعث افسردگی نیست حرف وزیر بهداشت صد درصد درست است باید این خرافات و عوامفریبی برداشته شود برای گفتن این واقعیت، کاری میکنن به غلط کردن بیفته نمیدانم کجای قرآن نوشته ویاکدام پیامبر و امام گفته است که مردم مسلمان بخصوص شیعه و ایرانی بجای شادی باید دائم درغم وغصه و گریه باشند. کجای قرآن گفته که حجاب اجباری ،مذهب اجباری ،خوردن مشروب ممنوع است،قرآن میگوید (لااکراه و في الدین)کجای قرآن گفته بردن مردم به بهشت اجباری است

عزاداری بیماری اصلی شیعیان است. این بیماری منبع اصلی درامد اخوندهای مادر زنده میباشد، حرف ج موجود نبود ببخشید. مردم باسوادتر میشوند و از عذاداری بی مورد دوری میکنند. امروزه در هر خانه ای یک لیسانسه بیکار هست، شاید تحصیل پول و شغل برایشان نداشته اما سطح شعور خود و خانواده شان بالا رفته. دهه شصت سواد نبود مردم با حرف حکومتی ها بچه آوردند حالا هرچه حکومتی ها میگویند مردم بچه نمی آورند.

... تو انتخاب خبرهات بی بی سی.واقعا تو این فلاکت روز افزون مردم ایران الان این انتخاب خبرت حرفه ایه؟ یه سوال از مذهبی ها بنظرتون آموزش قرآن یک فعالیت سالمه یا خطرناک؟ همانا عزاداری باعث شادمانی تابوت‌های زنده می‌شود.

یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد🔺یک ماه بعد از نقض دو مورد از برجام توسط ایران؛ جمهوری اسلامی از ساخت دو نیروگاه اتمی دیگر خبر داد ⚡️بعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض آمریکا و کشورهای باقیمانده در برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر است. حالا شما فقط نگاه . نهایتاً هم یک بیانیه که در پی برخورد نظامی و یا تشدید تنش نیستیم. خدائیش چطور شد که به هیچ وجه نتوانستید با محمد_رضا_شاه پهلوی کنار بیائید ولی با فرقه_تبهکار تا این حد همراهید؟! PahlaviMadeIranGreat همه چی عالی گل و بلبل فقط بمب اتم مونده اینا تا ما رو نفرستن هوا ول کن نیستن

تاکید وزیر کشور بر نبود هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور در کمیسیون امنیت ملیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که در جلسه امروز این کمیسیون وزیر کشور تاکید داشت که هیچ‌گونه قاچاق گندم به خارج از کشور صورت نمی‌گیرد. همچنین آمادگی کامل در جهت حفظ امنیت بخصوص در مناطق مرزی را داریم و رصد و پایش امنیتی بسیار دقیق صورت می‌گیرد.

نماینده مجلس ایران از 'افزایش ۴۰۰ درصدی' قیمت چادر انتقاد کردیک نماینده مجلس ایران از افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت چادر در این کشور انتقاد کرده و مدعی وجود مافیا در حوزه چادر شده است. بخش عمده‌ چادر مشکی مصرفی در ایران از طریق واردات تامین می‌شود و چین، ژاپن، سوئیس و کره جنوبی از جمله صادرکنندگان چادر به ایران هستند نماینده مجلس ج ا گه_خورد بی بی، بی بی سی جان ای بوق تاجری نماینده های مجلس قیمت مواد غذایی ۱۰ برابر شد خفه بودن. الان زر میزنن.

ترکیه در ماه می 390 هزار تن نفت از ایران وارد کرد

جهانگیر کوثری: در ایران خیلی از مجری‌ها پشت درهای بسته مانده‌اندجهانگیر کوثری درباره لزوم حفظ نیروهای انسانی باتجربه تلویزیون به عنوان یک سرمایه، اظهار کرد: تلویزیون باید دیدش را وسیع‌تر و عمیق‌تر کند. تمام مجریان و گزارشگران مطرح دنیا بالای ۷۰ سال سن دارند؛ این در حالی است که در ایران خیلی از مجری‌ها پشت درهای بسته مانده‌اند. این کونکش تا همین 7-8 سال پیش مجری برنامه ی 'ورزش از نگاه دو' بود و بدتر از بهرام شفیع خدابیامرز، از اول تا آخر برنامه فقط خودش حرف میزد و نمیذاشت مهمون بدبخت چیزی بگه. یه سوگولی هم به اسم 'امید گلمکانی' داشت که دهن مارو باهاش صاف کرده بود. اونوقت چجوری میگه 20 ساله اخراجم؟

هند از مقامات ایران خواست تا همه کارکنان هندی نفتکش‌های توقیفی را آزاد کندوزارت خارجه هند با تایید آزادی ۹ خدمه هندی نفتکش «ریاح» خواستار آزادی تمام خدمه‌ هندی دو نفتکش توقیف شده در ایران شد. به گزارش رویترز، راویش کومار سخنگوی وزارت خارجه هند روز شنبه ۵ مرداد اعلام کرد ک

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید اعتراض‌ها و فشار گروهی از افراد مذهبی در ایران پس از انتشار حرف‌های وزیر بهداشت، باعث شد که او از آنها دلجویی کند.اشتراک مشاهده نظرات چاپ بعد از دو اقدام ایران در نقض برجام و اعتراض ایالات متحده و کشورهای باقیمانده در توافق برجام، جمهوری اسلامی ایران می گوید در پی ساخت دو نیروگاه هسته‌ای دیگر در بوشهر است.به گزارش ایسنا، سیدحسن نقوی حسینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور وزیر کشور و معاونانش برگزار شد که در ابتدا اعضای کمیسیون نظرات خود را درباره حوزه وظایف وزارت کشور مطرح کردند.Image caption بخش عمده‌ چادر مشکی مصرفی در ایران از طریق واردات تامین می‌شود یک نماینده مجلس ایران از افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت چادر در این کشور انتقاد کرده و مدعی وجود مافیا در حوزه چادر شده است.

سعید نمکی گفته بود که تعدد مراسم عزاداری در تقویم شیعیان میتواند باعث افسردگی در جامعه شود. اما شماری از کاربران مذهبی در شبکه‌های اجتماعی گفتند که این عزاداری موجب نشاط آنهاست و وزیر بهداشت باید عذرخواهی کند. نیروگاه بوشهر که ایران با ادعای تولید برق قصد بهره برداری از آن را داشت، بیش از دو دهه طول کشید تا تکمیل شود. اولین بار نیست که بحث رابطه بین عزاداری‌های مذهبی و افسردگی در جامعه جنجال آفرین می‌شود. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت جانشین نیروی انتظامی در این جلسه گفت: آقای سلیمانی این موضوع را مطرح کرد که سامانه ثبت سرقت‌های متمرکز استانی برقرار شده که این باعث دقت در ثبت سرقت‌ها شده است. سیاوش اردلان گزارش می‌دهد . ساخت این نیروگاه پیش انقلاب با طراحی آلمانی آغاز شد اما ادامه کار آن پس از انقلاب متوقف شد.