دلالان صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند/ اصلی‌تری مافیا در حوزه گردشگری سلامت در مرزهای کشور شکل می‌گیرد

22/10/1400 01:05:00 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ دلالان صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند/ اصلی‌تری مافیا در حوزه گردشگری سلامت در مرزهای کشور شکل می‌گیرد

یکی از فعالان گردشگری سلامت که سال‌ها سابقه فعالیت در این حوزه را دارد، معتقد است: اصلی‌تری مافیا در حوزه گردشگری سلامت در مرزهای کشور شکل می‌گیرد و درواقع دلال‌ها صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند. مریم محمدپور (فعال گردشگری سلامت) با اشاره به وضعیتی که این روزها در حوزه گردشگری در حوزه سلامت با آن روبه‌رو هستیم، گفت: مطرح کردن مسائل و مشکلاتی که در حوزه گردشگری سلامت با آن روبه‌رو هستیم بسیار گسترده است.

واقعیت آن است که دلال‌ها صاحبان اصلی گردشگری سلامت هستند. وقتی آن‌ها بودند و فعالیت می‌کردند، خبری از دفاتر حوزه سلامت گردشگری نبود. حدود ۱۵ سال پیش که هنوز این حوزه ساز و کار نداشت، دلال‌ها فعال بودند و از همان زمان بود که پایه‌های خرابی این حوزه گذاشته شد.

زمانی شاهد استقبال بسیار زیاد گردشگران از حوزه سلامت ایران بودیم اما این امر پایدار نبود و هر سال کمتر شد و این امر به دلیل عملکرد نامناسب مسئولان در این حوزه است. او که اولین رییس هیات مدیره جامعه گردشکری سلامت ایران است، در خصوص دلال‌هایی که همواره نامشان در حوزه گردشگری سلامت بر سر زبان‌هاست و چگونگی ساز و کار فعالیت‌های آن‌ها گفت: بیشترین دلال‌ها همان رانندگان و واسطه‌های فعال در شهرهای مرزی هستند. اینها همان افرادی هستند که دست گردشگران سلامت را در مرز می‌گیرند و بدون آنکه ساز و کار داشته باشند و ناچار به پاسخگویی برای عملکرد خود باشند، در حوزه گردشگری سلامت ورود کرده و مشکلات عدیده‌ای را به وجود آورده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

گزارش موارد «سالک» در مناطق روستایی تهران / مرگ ناشی از «اُمیکرون» در کشور نداریمرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به مشاهده مواردی از بیماری سالک در مناطق روستایی استان تهران و همچنین ورود استانداری به این موضوع، گفت: اگر سریع اقدام کنیم می‌توانیم امیدوار باشیم بیماری به سرعت کنترل شود. ثم في الحلم في أبريل 2014 ، أخبرني الله لأول مرة 'قاسم يروي أحلامك للعالم كله ، أريد أن يعرف الجميع من أنت'. محمد قاسم نفسه ينفي لكن الكثير من المسلمين يقولون إنه الإمام المهدي!

آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان روهینگیا در جنوب بنگلادشدر پی آتش سوزی بزرگی که در بخشی از کمپ شلوغ پناهجویان روهینگیا در جنوب بنگلادش روی داد، بیش از ۳۰۰ پناهگاه موقت ساخته شده از بامبو و برزنت نابود شده و بیش از ۱۵۰۰ پناهنده از جمله ۷۵۰ کودک بی‌خانمان شدند.

جیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است +تصاویر و فیلمجیمی کارتر: آمریکا در لبه پرتگاه و در آستانه جنگ داخلی است رئیس‌جمهور سابق آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره دموکراسی در آمریکا می‌گوید ایالات متحده دارد لبه پرتگاه تلوتلو می‌خورد و احتمال جنگ داخلی وجود دارد. یادداشت کامل رئیس جمهور سابق آمریکا را بخوانید:

کشف بزرگ‌ترین محموله‌ هروئین و کوکائین در کرواسی در بدنه کاذب قایقپلیس این فیلم از غواصان را در زیر آب و در جریان عملیات بریدن بدنه کاذب این قایق و انتقال هروئین منتشر کرده است.

برگزاری تجمعی در پاریس برای آزادی بنجامین بریر، گردشگر زندانی در ایران🔺 بلندین بریر، خواهر بنجامین بریر، در گفت‌وگو با بخش فارسی صدای آمریکا از برگزاری تجمعی برای آزادی برادرش در پاریس خبر داد و گفت که بیشتر حاضران عکس‌ها و بنرهایی را برای درخواست آزادی بنجامین آورده بودند. ⬇ بیشتر بخوانید: جالبه که به یک جاسوس و خرابکار میگین گردشگر. مطمنا این ژینگولک بازیا چیزیو عوض نخواهد کرد

قیمت مسکن در تهران در ۱۰ سال گذشته، «۲۰ برابر» شده استیک عضو هیئت رئیسه مجلس روز سه‌شنبه به نقل از آمار رسمی اعلام کرد که «قیمت زمین در تهران، به‌طور میانگین، در ۱۰ سال گذشته حدود ۴۰ برابر و قیمت مسکن حدود ۲۰ برابر شده است.» به...