دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شد

05/09/2020 01:10:00 ب.ظ

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شد

ارز, بازار ارزهای خارجی

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شد

قیمت طلا ، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دو روز گذشته بالاتر رفت.

قیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دور روز گذشته بالاتر بالا رفت.در این روز طلا بر خلاف افت قبلی، رشد قیمت را تجربه کرد و هر اونس طلا که روز قبل تا هزار و ۹۲۷ دلار معامله شده بود، با رشد ۰.۴۲ درصدی به حدود هزار و ۹۳۵ دلار رسید. به این ترتیب قیمت طلا در بازار تهران نیز بالا رفت و هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۸۹ هزار و ۶۱۱ تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۱ درصدی داشته است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدقیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۴۴ درصدی داشته است. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۲۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

شمار قربانیان کرونا در کشور از ۲۲ هزار نفر گذشت/۱۱۸ فوتی در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا و جانباختگان ناشی از کرونا را اعلام کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸ نفر از مبتلایان کرونا جان باختند.

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته

سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

فوت ۱۲۹ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۹۲۶ نفر رسید.

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند

Aa قیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دور روز گذشته بالاتر بالا رفت.Aa بار دیگر پناهجویانی که قصد داشتند با عبور از کانال مانش به خاک بریتانیا برسند، پنج شنبه توسط مرزبانان فرانسوی نجات پیداکردند.به گزارش ایسنا، دکتر سیما سادات لاری، در این باره گفت: از دیروز تا امروز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۰۲۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۰۷۳ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۳۸۲ هزار و ۷۷۲ نفر رسید.با شناسایی 1940 مورد جدید ابتلا به کرونا در انگلستان، بیشترین تعداد موارد روزانه در 97 روز گذشته در این کشور به ثبت رسید.

در این روز طلا بر خلاف افت قبلی، رشد قیمت را تجربه کرد و هر اونس طلا که روز قبل تا هزار و ۹۲۷ دلار معامله شده بود، با رشد ۰.۴۲ درصدی به حدود هزار و ۹۳۵ دلار رسید. این پناهجویان ساعت ۷:۱۵ دقیقه صبح پنج شنبه دریک قایق بادی در فاصله یک و نیم کیلومتری ساحل شهر کاله شناسایی شده و توسط گارد مرزبانی نجات یافتند. به این ترتیب قیمت طلا در بازار تهران نیز بالا رفت و هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۸۹ هزار و ۶۱۱ تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱. وی با بیان اینکه ۳۶۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند، ادامه داد: تا کنون سه میلیون و ۳۳۱ هزار و ۷۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.۱ درصدی داشته است. آنها سعی داشتند خود را به کشتی باری اسکات برسانند که نیروهای پلیس آنها را ردیابی کردند. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰. شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور با فوت 10 بیمار دیگر در یک روز گذشته به 41 هزار و 537 نفر افزایش یافت.

۴۴ درصدی داشته است. این درحالی است که روز گذشته، چهارشنبه، نیز بیش از ۵۰ پناهجو در کانال مانش و در نزدیکی تنگه کاله توسط گاردساحلی بازداشت شدند. انتهای پیام. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۲۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد. درمیان آنها ۲۲ کودک نیز وجود دارد. قیمت دلار امروز در بازار آزاد با رشد ۱۹۰ تومانی به ۲۴ هزار و ۳۷۰ تومان رسید و به این ترتیب نسبت به دو روز پیش رشد ۰.۷۷ درصدی داشت. هم‌رسانی این مطلب:.

قیمت یورو، پول واحد اروپا نیز امروز به ۲۸ هزار و ۶۱۷ توامن رسید که نسبت به روز قبل، ۰.۰۴ درصد کاهش نشان می‌دهد. هم‌رسانی این مطلب: .