دلار را چند بخریم؟

04/04/1399 01:46:00 ب.ظ

دلار را چند بخریم؟ امروز (چهارشنبه) صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکار را به قیمت ۱۹ هزار و ۴۹۵ تومان می‌خرند و معادل ۱۹ هزار و ۵۹۵ تومان می‌فروشند.

در جریان معاملات امروز بازار ارز، افزایش نرخ دلار و یورو باز هم ادامه داشت. درحالیکه دیروز این صرافی‌ها نرخ خرید و فروش هر دلار آمریکا را به ترتیب معادل ۱۹ هزار و ۱۹۵ و ۱۹ هزار و ۲۹۵ تومان اعلام کردند که امروز قیمت خرید و فروش دلار ۳۰۰ تومان افزایش قیمت داشته است.

همچنین، امروز هر یورو از سوی صرافی‌های بانکی معادل ۲۱ هزار و ۵۹۵ تومان خریداری می‌شود و به قیمت ۲۱ هزار و ۶۹۵ تومان هم فروخته می‌شود که در مقایسه با معاملات روز گذشته معادل ۳۰۰ تومان افزایش یافته است.

علاوه بر این، بانک‌ها نیز هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۹ هزار و ۳۰۰ تومان و هر یورو را معادل ۲۱ هزار و ۵۰۰ هزار تومان می‌خرند که نسبت به دیروز افزایش قیمت داشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ایالت‌های مختلف آمریکا پس از چند ماه تعطیلی، کاهش تدریجی محدودیت‌ها را آغاز کردند

چرا پول ویلموتس را دادند، پاداش بانوان را نه؟واکنش معاون وزیر ورزش به پرداخت نشدن پاداش تیم ملی فوتسال بانوان: *چرا پول ویلموتس را دادند، پاداش بانوان را نه؟ *از فدراسیون بپرسید چرا پاداش‌ها را نمی‌دهند *بودجه داشته باشیم برای پرداخت پاداش کمک می‌کنیم *دختران خود را با ویلموتس مقایسه نمی‌کنند

جهانگیری: دستگاه‌ها برای تحقق ۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی تلاش کنندصادرات غیرنفتی مهمترین پیشران اقتصادی | معاون اول رییس جمهوری: توسعه صادرات غیرنفتی امسال برای کشور از هر امر دیگری واجب تر است و همه دستگاه‌های مرتبط با امر صادرات باید برای تحقق هدف‌گذاری ۴۱میلیارد دلار صادرات غیرنفتی برای سال۹۹ بسیج شوند.

نرخ برابری تومان در برابر دلار به نازل‌ترین سطح خود رسید | DW | 22.06.2020رکورد جدیدی در برابر دلار. ارزش پول ایران به نازل‌ترین سطح خود در برابر دلار آمریکا رسید: تقریبا ۲۰ هزار تومان برای هر دلار. کمیسیون اقتصادی مجلس ایران از رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد توضیح خواسته است.

اینفوگرافی| قیمت دلار از ابتدای انقلاب تاکنون📊 اینفوگرافی| قیمت دلار از ابتدای انقلاب تاکنون 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

پورابراهیمی: بیش از ۲۰ میلیارد دلار منابع ارزی در خانه‌هاستیک نماینده: بیش از ۲۰ میلیارد دلار منابع ارزی در خانه‌هاست رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که اقتصاد کشور در خصوص مسائل ارزی قابل مدیریت است، گفت: بیش از ۲۰ میلیارد دلار منابع ارزی در خانه‌هاست که این به خاطر سیاست‌های گذشته مالی بانک مرکزی است