دفتر آرشیو ملی آمریکا: ترامپ اسناد محرمانه را با خود برد | DW | 19.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در آمریکا اسناد و مکاتبات رئیس جمهور باید بایگانی شوند. دفتر اسناد ملی آمریکا اما اعلام کرد که دونالد ترامپ، برخی اسناد محرمانه را پس از پایان دوره کاری، به اقامتگاه شخصی خود در مارالاگو واقع در ایالت فلوریدا برد.

دفتر اسناد ملی آمریکا روز جمعه ۲۹ بهمن اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود، اسناد دولتی را که به عنوان سری یا محرمانه طبقه‌بندی شده بودند، با خود به محل اقامت شخصی خود در فلوریدا برده است.دیوید فریرو، رئیس دفتر آرشیو ملی در نامه‌ای خطاب به کمیته نظارت کنگره آمریکا نوشته است که دفتر آرشیو ملی وزارت دادگستری را در مورد اسناد ضبط شده مطلع کرده است.

فریر گفت این اسناد از جمله مربوط به اطلاعات امنیت ملی بوده که به عنوان اسناد محرمانه طبقه‌بندی شده است. در آمریکا اسناد و مکاتبات رئیس جمهور بایگانی می‌شود تا برای آیندگان محفوظ بماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به كدام اصول پابند بوده كه به اصول اداري ميبود جنايت كاران جنگي كه در افغانستان زن و مرد و پيرو جوان و كودكان را بدون هيچ جرمي تيرباران ميكردن از زندان رها نمود و با تروريست تفاهم نامه امضا كرد يعني به خون سه هزار امريكاي و بيش از صد هزار نيروهاي امنيتي افغانستان جفا كرد

اگه در جریان تحریم های ایران بوده دمش گرم

حالا که پس داده

دمش گرم👌

احمدی‌نژاد ثانی.

دفتر اسناد ملی امریکا گوه خورد با شما چپولای کس‌کش 😂

کار بسیار صحیحی بوده.

اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟ اگر ترامپ پیروز انتخابات میشد چین وروسیه جرات این اسلام💩💩💩💩💩خوری هارا داشتند؟؟؟

ای خفه مرگ بگیری DW که اینقدر از کون ترامپ میخوری. جاسوسی کمپین هیلاری کلینتون و لب تاب هانتری بایدن و دخالت در انتخابات ۲۰۲۰از خاک المان تیتر نمیرنی میکونی تو خشتکت. انوقت این اراجیف توییت میکنید. 💩💩💩💩تو دهن تمام رسانه های چپ یکیشم تو 👎

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج معاون سفارت آمریکا در روسیه/ واشنگتن :در حال بررسی پاسخ هستیموزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، دولت روسیه مقام شماره دو سفارت واشنگتن در مسکو را همزمان با هشدار جو بایدن در خصوص 'بسیار بالا'‌ بودن تهدید حمله روسیه به اوکراین اخراج کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله به دفتر حزب رئیس پارلمان عراق در استان الانبارمنابع العربیه شامگاه جمعه 18 فوریه گزارش دادند، دفتر حزب «تقدم»، وابسته به محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق در منطقه «هیت» از توابع استان الانبار با یک بمب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لاوروف: امروز نامه‌ای در مورد تضمین‌های امنیتی به آمریکا ارسال می‌کنیموزیر امور خارجه روسیه گفت که امروز به تضمین‌های امنیتی پیشنهادی آمریکا جواب خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرندی: هنوز تصمیمات جدی توسط آمریکا و اروپا در مورد مذاکرات وین اتخاذ نشده استمرندی: هنوز تصمیمات جدی توسط آمریکا و اروپا در مورد مذاکرات وین اتخاذ نشده است مشاور ارشد تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته‌ای وین در مصاحبه با آناتولی تاکید کرد که هنوز آمریکا و اروپا برخی تصمیمات اصلی در رابطه با مذاکرات را نگرفته‌اند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: در صورت جدیت ایران دستیابی به توافق هسته‌ای ظرف چند روز ممکن خواهد بودایالات متحده روز پنج‌شنبه اعلام کرد که مذاکرات احیای برجام در وین «پیشرفت قابل توجهی» داشته و اگر ایران «جدیت نشان بدهد» دستیابی به توافق دوباره ظرف چند روز آینده محتمل خواهد بود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شمار دگرباشان جنسی در آمریکا طی یک دهه گذشته ۲ برابر شده استبیش از یک پنجم از اعضای بزرگسال «نسل زد» در آمریکا یعنی متولدین بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۳ خود را دگرباش جنسی معرفی می‌کنند. مبارک تان باشد تف براشون کف بزنید افرین کونی ها و فاحشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »