دفتر آمار ملی بریتانیا: دورکاری مفید‌تر و سازنده‌تر از کار حضوری است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دورکاری به رغم آنکه بر اساس تحقیقات انجام شده در بریتانیا و کانادا سبب افزایش بهره‌وری می‌شود اما به اعتقاد برخی کارشناسان ممکن است فرسودگی ناشی از کار و استرس و ناراحتی‌های روحی را تشدید کند. جزئیات بیشتر🔽

جانت کاندیدو، موسس و مدیر گروه مشاوره‌ای کاندیدو در این خصوص می‌گوید: «فکر نمی‌کنم باید از شرکت‌ها چنین انتظاری داشت که بگویند، اکنون می‌توانید روزی ۱۰ ساعت در روز کار کنید، به نظرم آنها بیشتر انتظار بهره‌وری دارند.»

تولید و بهره‌وری در گزارش دفتر آمار ملی بریتانیا بر اساس ارزش افزوده ناخالصی اندازه‌گیری شده است که از برآورد حجم کالا و خدمات تولید شده برای مصرف نهایی در یک صنعت پس از تعدیل اثر تغییرات قیمتی به دست می‌آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یادداشت سیامک نمازی از زندان در انتقاد از نگاه امنیتی به ایرانیان دوتابعیتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از لندن؛ اعتراض حامیان حقوق حیوانات به استفاده از پَر در صنعت مدحامیان حقوق حیوانات در اقدامی نمادین به استفاده از پر پرندگان در صنعت مد اعتراض کردند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمدزنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمد مذاکرات وین برای احیای برجام در روزهای اخیر به تبادل آخرین پیشنهادها و دیدگاه‌های طرف‌های مختلف برای عبور از معدود اختلافات باقی مانده گذشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش «رویترز» از پیش‌نویس توافق هسته‌ای گام به گام ایران و آمریکاخبرگزاری «رویترز» به نقل از دیپلمات‌های غربی در وین خبر داد که در پیش‌نویس توافق هسته‌ای میان قدرت‌های جهانی و ایران برای احیای برجام، موضوعاتی نظیر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به گزارش‌های تحریف‌شده از وینخطیب‌زاده: *انتشار اطلاعات نادرست در پوشش گزارش‌دهی رسانه‌ای کاری خطرناک است *توافق نهایی با گزارش بی‌منبع تحریف‌شده‌ای که شایعه‌سازی کرده است، بسیار متفاوت خواهد بود *با نزدیک‌شدن به روزهای پایانی، باید منتظر تحریف‌های بیشتر بود در فضای سازنده کار کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود سامانه بارشی از فردا شب به تهرانبر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران نیمه ابری تا ابری در شب به تدریج کاهش ابر، در ارتفاعات نیمه ابری تا ابری با احتمال بارش پراکنده برف و گاهی مه آلود پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »